Hledat

Ubytování

Ubytování město Važec

Ve městě Važec (Slovensko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Važec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Važec

Vila Rhea

9,7

Vila Rhea

Ubytování (Privát) Vila Rhea. Vila Rhea se nachází ve Važci, 27 km od polského města Zakopane, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování Vila Rhea se nachází ve městě Važec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Rhea má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Vila Rhea momentálně evidujeme 119 recenzí.

Apartment Smrek 56

9,4

Apartment Smrek 56

Ubytování (Privát) Apartment Smrek 56. Apartmán Smrek 56 se nachází v osadě Štrbské Pleso, 1,6 km od jezera Štrbské Pleso, v oblasti ideální pro milovníky lyžování. Ubytování Apartment Smrek 56 se nachází ve městě Važec (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Smrek 56 má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Apartment Smrek 56 momentálně evidujeme 33 recenzí.

Penzion Važec

9,1

Penzion Važec

Ubytování (Apartmány) Penzion Važec. Penzion Važec nabízí ubytování s možností vlastního stravování a zahradu s grilem v obci Važec, 700 metrů od Važecké jeskyně. Ubytování Penzion Važec se nachází ve městě Važec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Važec má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmány Penzion Važec momentálně evidujeme 35 recenzí.

Penzión Violet

8,7

Penzión Violet

Ubytování (Penzion) Penzión Violet. The accommodation features room service and free WiFi. At Penzión Violet, the rooms are equipped with a wardrobe. Ubytování Penzión Violet se nachází ve městě Važec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Violet má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzión Violet momentálně evidujeme 44 recenzí.

Two-Bedroom Holiday Home in Vazec

Two-Bedroom Holiday Home in Vazec

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Vazec. Two-Bedroom Holiday Home in Vazec is located in Važec. The accommodation is 27 km from Poprad. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Vazec se nachází ve městě Važec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Two-Bedroom Holiday Home in Vazec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Two-Bedroom Holiday Home in Vazec

Two-Bedroom Holiday Home in Vazec

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Vazec. Two-Bedroom Holiday Home in Vazec is set in Važec. The accommodation is 27 km from Poprad. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Vazec se nachází ve městě Važec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Two-Bedroom Holiday Home in Vazec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoke Tatry

Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoke Tatry

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoke Tatry. Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoke Tatry is located in Važec and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoke Tatry se nachází ve městě Važec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Ubytovanie v Marekovej vile-Vysoke Tatry nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Hotel Chio

Hotel Chio

Ubytování (Hotel) Hotel Chio. Situated in Važec, Hotel Chio has a bar, shared lounge, terrace, and free WiFi. Ubytování Hotel Chio se nachází ve městě Važec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Hotel Hotel Chio nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán 501

Apartmán 501

Ubytování (Apartmány) Apartmán 501. Located in Važec, 26 km from Poprad, Apartmán 501 provides a terrace and free WiFi. A bicycle rental service is available at the apartment. Ubytování Apartmán 501 se nachází ve městě Važec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmány Apartmán 501 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa ALŽBETKA so saunou a výhľadom na Tatry

Chalupa ALŽBETKA so saunou a výhľadom na Tatry

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa ALŽBETKA so saunou a výhľadom na Tatry. Set in Važec in the Žilinský kraj region, Chalupa ALŽBETKA s výhľadom na Tatry features a terrace and garden views. Ubytování Chalupa ALŽBETKA so saunou a výhľadom na Tatry se nachází ve městě Važec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Važec

Město Važec se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Važec.