Hledat

Ubytování

Ubytování město Habovka

Ve městě Habovka (Slovensko) máme celkem 38 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Habovka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Habovka

Malinovy Sen

9,7

Malinovy Sen

Ubytování (Bed and breakfast) Malinovy Sen. Malinový Sen se nachází v obci Habovka v Žilinském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Malinovy Sen se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Malinovy Sen má celkové hodnocení 9,7. Pro Bed and breakfast Malinovy Sen momentálně evidujeme 143 recenzí.

Penzion 301

9,5

Penzion 301

Ubytování (Penzion) Penzion 301. Penzion 301 se nachází v Habovce a nabízí gril, zahradu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje mají šatník, TV a vlastní koupelnu se sprchou. Ubytování Penzion 301 se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion 301 má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion 301 momentálně evidujeme 88 recenzí.

Ubytovanie Marta Vavreková

9,5

Ubytovanie Marta Vavreková

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie Marta Vavreková. Ubytovanie Marta Vavreková se nachází v Habovci, v Žilinském kraji. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovanie Marta Vavreková se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Marta Vavreková má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Ubytovanie Marta Vavreková momentálně evidujeme 35 recenzí.

Rekreačný dom Habovka

9,5

Rekreačný dom Habovka

Ubytování (Venkovský dům) Rekreačný dom Habovka. Rekreačný dom Habovka se nachází v Habovci v Žilinském kraji a má terasu. Hosté zde mohou zdarma využít Wi-Fi. Ubytování Rekreačný dom Habovka se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rekreačný dom Habovka má celkové hodnocení 9,5. Pro Venkovský dům Rekreačný dom Habovka momentálně evidujeme 14 recenzí.

Penzión U Krbu

9,5

Penzión U Krbu

Ubytování (Penzion) Penzión U Krbu. Penzión U Krbu se nachází v Habovce. Nabízí zahradu, restauraci a sdílený lounge. Má i vlastní bezplatné parkoviště a lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Penzión U Krbu se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión U Krbu má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzión U Krbu momentálně evidujeme 80 recenzí.

Penzion Stodolisko

9,4

Penzion Stodolisko

Ubytování (Penzion) Penzion Stodolisko. Penzion Stodolisko se nachází na okraji obce Habovka uprostřed národního parku Západní Tatry a nabízí zahradu s terasou, obchod s potravinami a bezplatné... Ubytování Penzion Stodolisko se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Stodolisko má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Stodolisko momentálně evidujeme 166 recenzí.

Dom na samote - Privát Šiškovci

9,4

Dom na samote - Privát Šiškovci

Ubytování (Privát) Dom na samote - Privát Šiškovci. Dom na samotě - Privát Šiškovci se nachází v obci Habovka v národním parku Západní Tatry a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, terasu,... Ubytování Dom na samote - Privát Šiškovci se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dom na samote - Privát Šiškovci má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Dom na samote - Privát Šiškovci momentálně evidujeme 67 recenzí.

Prázdninové byty u kamaráta

9,4

Prázdninové byty u kamaráta

Ubytování (Apartmány) Prázdninové byty u kamaráta. Prázdninové byty u kamaráta se nacházejí v obci Habovka a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Prázdninové byty u kamaráta se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Prázdninové byty u kamaráta má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Prázdninové byty u kamaráta momentálně evidujeme 77 recenzí.

Bedy

9,4

Bedy

Ubytování (Penzion) Bedy. Bedy se nachází v Habovce a nabízí kabelovou TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Bedy se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bedy má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Bedy momentálně evidujeme 28 recenzí.

Chalupa Gabo

9,4

Chalupa Gabo

Ubytování (Horské chaty) Chalupa Gabo. Chalupa Gabo se nachází v obci Zuberec v Žilinském kraji, 25 km od města Zakopane a 39 km od vesnice Białka Tatrzanska. Ubytování Chalupa Gabo se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Gabo má celkové hodnocení 9,4. Pro Horské chaty Chalupa Gabo momentálně evidujeme 39 recenzí.

Penzión 105

9,3

Penzión 105

Ubytování (Penzion) Penzión 105. Penzión 105 se nachází na okraji obce Habovka a je obklopen národním parkem Západní Tatry. Ubytování Penzión 105 se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión 105 má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzión 105 momentálně evidujeme 58 recenzí.

Hotel Julianin dvor

9,3

Hotel Julianin dvor

Ubytování (Hotel) Hotel Julianin dvor. Hotel Julianin dvor se nachází v oblasti Západních Tater, 9 km od ski areálu Zverovka-Spálená, a nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, wellness program a... Ubytování Hotel Julianin dvor se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Julianin dvor má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel Julianin dvor momentálně evidujeme 376 recenzí.

Apartmanový dom Alojz

9,2

Apartmanový dom Alojz

Ubytování (Apartmány) Apartmanový dom Alojz. Rodinné ubytování Alojz se nachází na okraji obce Habovka, pouhých 300 metrů od lesa, a nabízí apartmány s balkonem a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartmanový dom Alojz se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 861 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmanový dom Alojz má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmány Apartmanový dom Alojz momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartmány 209

9,2

Apartmány 209

Ubytování (Venkovský dům) Apartmány 209. Apartmány 209 se nacházejí v obci Habovka a nabízí bezplatné Wi-Fi, přístup na sjezdovku, gril a terasu. Nechybí ani lednice a rychlovarná konvice. Ubytování Apartmány 209 se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány 209 má celkové hodnocení 9,2. Pro Venkovský dům Apartmány 209 momentálně evidujeme 23 recenzí.

Chalupa Skurčák

9,2

Chalupa Skurčák

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Skurčák. Boasting a garden and a terrace, Chalupa Skurčák features accommodation in Habovka with free WiFi and garden views. Ubytování Chalupa Skurčák se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Skurčák má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Chalupa Skurčák momentálně evidujeme 8 recenzí.

Penzion Smrek

9,2

Penzion Smrek

Ubytování (Penzion) Penzion Smrek. Penzion Smrek stojí na okraji obce Habovka, jen pár metrů od lesa. Nabízí společnou kuchyni, dětské hřiště a terasu s grilem. Ubytování Penzion Smrek se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Smrek má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Smrek momentálně evidujeme 118 recenzí.

Ubytovanie v Súkromi Habovka

9,1

Ubytovanie v Súkromi Habovka

Ubytování (Privát) Ubytovanie v Súkromi Habovka. Ubytovanie v Súkromí Habovka se nachází v obci Habovka, uprostřed národního parku Západní Tatry. Ubytování Ubytovanie v Súkromi Habovka se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie v Súkromi Habovka má celkové hodnocení 9,1. Pro Privát Ubytovanie v Súkromi Habovka momentálně evidujeme 102 recenzí.

Penzion Orava

9

Penzion Orava

Ubytování (Penzion) Penzion Orava. Penzion Orava se nachází v obci Habovka, je obklopený národním parkem Západní Tatry a nabízí terasu s grilem, stolní tenis, stolní fotbal, ve všech... Ubytování Penzion Orava se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 807 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Orava má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Orava momentálně evidujeme 39 recenzí.

Penzión Milka

9

Penzión Milka

Ubytování (Penzion) Penzión Milka. Penzión Milka se nachází na klidném místě v malé obci Habovka, 700 metrů od lyžařského areálu Zuberec Janovky. Ubytování Penzión Milka se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Milka má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzión Milka momentálně evidujeme 81 recenzí.

Penzion Kurcin

9

Penzion Kurcin

Ubytování (Penzion) Penzion Kurcin. Penzion nabízí lyžárnu, zahradu, zázemí pro grilování, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Penzion Kurcin se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kurcin má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Kurcin momentálně evidujeme 102 recenzí.

Penzión Antónia

8,9

Penzión Antónia

Ubytování (Penzion) Penzión Antónia. Penzion Antonia, obklopený Tatranským národním parkem, se nachází v obci Habovka a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a zahradu s grilem,... Ubytování Penzión Antónia se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Antónia má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzión Antónia momentálně evidujeme 14 recenzí.

Penzión Bučník

8,9

Penzión Bučník

Ubytování (Penzion) Penzión Bučník. Penzión Bučník se nachází v obci Habovka v Roháčích, asi 1 km od lyžařských areálů Milotín a Janovky. Na zahradě má dětské hřiště, altán a ohniště. Ubytování Penzión Bučník se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Bučník má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzión Bučník momentálně evidujeme 60 recenzí.

Penzion Janka

8,9

Penzion Janka

Ubytování (Penzion) Penzion Janka. Penzion Janka se nachází v obci Habovka a nabízí výhled na Západní Tatry, restauraci a terasu s grilem. V celém penzionu je zdarma k dispozici Wi-Fi. Ubytování Penzion Janka se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Janka má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Janka momentálně evidujeme 108 recenzí.

Ubytovanie u Vierky

8,5

Ubytovanie u Vierky

Ubytování (Privát) Ubytovanie u Vierky. Ubytování u Vierky se nachází v obci Habovka, 42 km od obce Kościeliska. Nabízí zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytovanie u Vierky se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie u Vierky má celkové hodnocení 8,5. Pro Privát Ubytovanie u Vierky momentálně evidujeme 15 recenzí.

Domcek na orave

8,5

Domcek na orave

Ubytování (Penzion) Domcek na orave. Domček na Orave se nachází nedaleko lesa na okraji obce Habovka. Nabízí výhled na západní Tatry, ubytování v pokojích a bezplatné parkování. Ubytování Domcek na orave se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Domcek na orave má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Domcek na orave momentálně evidujeme 92 recenzí.

Guest House Zuzana

8,5

Guest House Zuzana

Ubytování (Penzion) Guest House Zuzana. Penzion Zuzana se nachází v Habovce. Je přístupný na lyžích a nabízí zahradu, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Guest House Zuzana se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House Zuzana má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Guest House Zuzana momentálně evidujeme 33 recenzí.

Ubytovanie pod vŕškom

8,4

Ubytovanie pod vŕškom

Ubytování (Penzion) Ubytovanie pod vŕškom. Ubytování pod vŕškom nabízí lyžárnu, bar, gril, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Pokoje v tomto penzionu mají TV a šatní skříň. Ubytování Ubytovanie pod vŕškom se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie pod vŕškom má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Ubytovanie pod vŕškom momentálně evidujeme 34 recenzí.

Penzion Victoria

8,4

Penzion Victoria

Ubytování (Penzion) Penzion Victoria. Penzion Victoria se nachází v obci Habovka v regionu Orava, 800 metrů od sjezdovky Habovka. Má saunu, restauraci s barem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Victoria se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Victoria má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Victoria momentálně evidujeme 36 recenzí.

Privat Leginus

7,9

Privat Leginus

Ubytování (Penzion) Privat Leginus. Privát Leginus se nachází v obci Habovka a nabízí zahradu, sdílený obývací prostor, tenisový kurt a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Privat Leginus se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privat Leginus má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Privat Leginus momentálně evidujeme 68 recenzí.

Villa Zarra

6,3

Villa Zarra

Ubytování (Aparthotel) Villa Zarra. Villa Zarra se nachází v Habovce a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Zarra se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj).

U Miroslava 209

U Miroslava 209

Ubytování (Venkovský dům) U Miroslava 209. Set in Habovka, 43 km from Kościelisko, U Miroslava 209 offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování U Miroslava 209 se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Malinovy Sen II

Malinovy Sen II

Ubytování (Apartmány) Malinovy Sen II. Located in Habovka, 42 km from Kościelisko, Malinovy Sen II provides a garden and free WiFi. Ubytování Malinovy Sen II se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmany Family

Apartmany Family

Ubytování (Penzion) Apartmany Family. Apartmány Family sídlí v Habovce. K dispozici je lyžárna, společný salonek a zahrada. Ubytování Apartmany Family se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 792 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domček pod Roháčmi

Domček pod Roháčmi

Ubytování (Prázdninový dům) Domček pod Roháčmi. Prázdninový dům Domček pod Roháčmi se nachází v obci Habovka a nabízí tenisový kurt, zahradu, bezplatné Wi-Fi, výhled na hory a terasu. Ubytování Domček pod Roháčmi se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Domček pod Roháčmi nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Prenájom Blatná

Prenájom Blatná

Ubytování (Penzion) Prenájom Blatná. Situated in Habovka, Prenájom Blatná has a garden, shared lounge and free WiFi. At the guest house the rooms are fitted with a private bathroom. Ubytování Prenájom Blatná se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Prenájom Blatná nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Privat u Vojta

Privat u Vojta

Ubytování (Prázdninový dům) Privat u Vojta. Featuring a garden and barbecue facilities, Privat u Vojta provides accommodation in Habovka with free WiFi and garden views. Ubytování Privat u Vojta se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Privat u Vojta nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa MIMA- Habovka

Chalupa MIMA- Habovka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa MIMA- Habovka. Chalupa MIMA- Habovka is situated in Habovka and offers a shared lounge and barbecue facilities. The accommodation is 42 km from Kościelisko. Ubytování Chalupa MIMA- Habovka se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Chalupa MIMA- Habovka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzión U Jolany

Penzión U Jolany

Ubytování (Penzion) Penzión U Jolany. Penzión U Jolany s grilem, výhledem na okolní hory, bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a neplaceným soukromým parkovištěm je situován v obci Habovka,... Ubytování Penzión U Jolany se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Penzión U Jolany nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Habovka

Chata Habovka

Ubytování (Chata) Chata Habovka. Chata Habovka se nachází v Habovce v Žilinském kraji, 42 km od Kościeliska, a nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Chata Habovka se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Riverside Lodge

Riverside Lodge

Ubytování (Apartmán) Riverside Lodge. Riverside Lodge is situated in Habovka. The accommodation is 43 km from Kościelisko, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Riverside Lodge se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Pod Roháčmi

Penzión Pod Roháčmi

Ubytování (Penzion) Penzión Pod Roháčmi. With a private bathroom, rooms at Penzión Pod Roháčmi also offer free WiFi. Guest rooms will provide guests with a fridge. The guest house offers a... Ubytování Penzión Pod Roháčmi se nachází ve městě Habovka (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Penzión Pod Roháčmi nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Habovka

Město Habovka se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 38 hotelů a ubytování ve městě Habovka.