Hledat

Ubytování

Ubytování město Blatnica

Ve městě Blatnica (Slovensko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Blatnica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Blatnica

Dom Pod Lipami

9,8

Dom Pod Lipami

Ubytování (Privát) Dom Pod Lipami. Dom Pod Lipami je ekologické ubytování situované ve vesnici Blatnica v Národním parku Velká Fatra. Bezplatné Wi-Fi je dostupné ve všech prostorách. Ubytování Dom Pod Lipami se nachází ve městě Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Dom Pod Lipami má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Dom Pod Lipami momentálně evidujeme 13 recenzí.

Penzión Encián

9,6

Penzión Encián

Ubytování (Penzion) Penzión Encián. Penzión Encián se nachází v Blatnici a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu, sdílený lounge a satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzión Encián se nachází ve městě Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Encián má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzión Encián momentálně evidujeme 63 recenzí.

Apartmánový Dom River

9,5

Apartmánový Dom River

Ubytování (Prázdninové domy) Apartmánový Dom River. Apartmánový Dom River se nachází na kraji národního parku Velká Fatra v malebné vesničce Blatnica. Lázně a aquapark Turčianske Teplice jsou vzdálené 10 km. Ubytování Apartmánový Dom River se nachází ve městě Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmánový Dom River má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninové domy Apartmánový Dom River momentálně evidujeme 36 recenzí.

Drevenica pod Tlstou

9,5

Drevenica pod Tlstou

Ubytování (Venkovský dům) Drevenica pod Tlstou. Drevenica pod Tlstou se nachází v Blatnici. Nabízí gril a zahradu. Hosté v tomto venkovském domě mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Drevenica pod Tlstou se nachází ve městě Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Drevenica pod Tlstou má celkové hodnocení 9,5. Pro Venkovský dům Drevenica pod Tlstou momentálně evidujeme 10 recenzí.

Chatova osada Gader

8,5

Chatova osada Gader

Ubytování (Bed and breakfast) Chatova osada Gader. Chatova osada Gader se nachází v Blatnici, 13 km od Trenčianských Teplic. Nabízí bar, terasu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Chatova osada Gader se nachází ve městě Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gader

7,6

Hotel Gader

Ubytování (Hotel) Hotel Gader. Hotel Gader se nachází v poklidné části obce Blatnica a nabízí pokoje s vlastní koupelnou, zdarma dostupné Wi-Fi i venkovní gril. Ubytování Hotel Gader se nachází ve městě Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Blatnica

Město Blatnica se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Blatnica.