Hledat

Ubytování

Ubytování město Liptovský Trnovec

Ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko) máme celkem 64 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Liptovský Trnovec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Liptovský Trnovec

Zrub Kukučka

10

Zrub Kukučka

Ubytování (Prázdninový dům) Zrub Kukučka. Zrub Kukučka se nachází v Liptovském Trnovci v Žilinském kraji a nabízí terasu a výhled na jezero. 38 km od Štrbského Plesa. Ubytování Zrub Kukučka se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenička Anička - Liptovská Mara

10

Drevenička Anička - Liptovská Mara

Ubytování (Prázdninový dům) Drevenička Anička - Liptovská Mara. Drevenička Anička - Liptovská Mara is set in Liptovský Trnovec and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Drevenička Anička - Liptovská Mara se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

Bosorka Apartments Zrub Mara

9,9

Bosorka Apartments Zrub Mara

Ubytování (Prázdninový dům) Bosorka Apartments Zrub Mara. Bosorka Apartments Zrub Mara se nachází v obci Liptovský Trnovec, 7 km od Liptovského Mikuláše, a nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma, společnou kuchyň, sdílený... Ubytování Bosorka Apartments Zrub Mara se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Bosorka Apartments Zrub Mara má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Bosorka Apartments Zrub Mara momentálně evidujeme 6 recenzí.

Privat Nika 246

9,8

Privat Nika 246

UbytováníPrivat Nika 246. Privat Nika 246 se nachází asi 15 km od Demänovské ledové jeskyně a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na jezero. Ubytování Privat Nika 246 se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány MarAqua

9,7

Apartmány MarAqua

Ubytování (Apartmán) Apartmány MarAqua. Apartmány MarAqua se nacházejí v obci Liptovský Trnovec, 5 minut chůze od vodního díla Liptovská Mara, a nabízejí možnost vlastního stravování i ve všech... Ubytování Apartmány MarAqua se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány MarAqua má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány MarAqua momentálně evidujeme 63 recenzí.

Drevenica Trnovec

9,6

Drevenica Trnovec

Ubytování (Prázdninové domy) Drevenica Trnovec. Drevenica Trnovec se nachází v obci Liptovský Trnovec, 10 minut chůze od přehrady Liptovská Mara, a svým hostům nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Drevenica Trnovec se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Drevenica Trnovec má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninové domy Drevenica Trnovec momentálně evidujeme 51 recenzí.

Ada Apartments

9,6

Ada Apartments

Ubytování (Aparthotel) Ada Apartments. Ada Apartments se nachází 150 metrů od přehrady Liptovská Mara, na klidném místě v obci Liptovský Trnovec. Ubytování Ada Apartments se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Ada Apartments má celkové hodnocení 9,6. Pro Aparthotel Ada Apartments momentálně evidujeme 27 recenzí.

Chalupa u rybára s Wellness

9,6

Chalupa u rybára s Wellness

UbytováníChalupa u rybára s Wellness. Chalupa u rybára s Wellness se nachází v Liptovském Trnovci a nabízí vířivku. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa u rybára s Wellness se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalupa na Liptove - Chata pri Mare

9,6

Chalupa na Liptove - Chata pri Mare

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa na Liptove - Chata pri Mare. Chalupa na Liptove - Chata pri Mare se nachází v obci Liptovský Trnovec, 4 minuty chůze od pláže u Liptovské Mary, a nabízí ubytování s vlastním... Ubytování Chalupa na Liptove - Chata pri Mare se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chalupa na Liptove - Chata pri Mare má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Chalupa na Liptove - Chata pri Mare momentálně evidujeme 20 recenzí.

Chata Moja

9,6

Chata Moja

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Moja. Chata Moja se nachází v Liptovském Trnovci. Nabízí gril, terasu a bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dům má 3 ložnice, satelitní TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Chata Moja se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Moja má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Chata Moja momentálně evidujeme 33 recenzí.

Drevenica Liptovsky Trnovec 166

9,6

Drevenica Liptovsky Trnovec 166

Ubytování (Venkovský dům) Drevenica Liptovsky Trnovec 166. Drevenica Liptovský Trnovec 166 je prázdninový dům nacházející se v Liptovském Trnovci, 35 km od Zakopaného. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Drevenica Liptovsky Trnovec 166 se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Drevenica Liptovsky Trnovec 166 má celkové hodnocení 9,6. Pro Venkovský dům Drevenica Liptovsky Trnovec 166 momentálně evidujeme 7 recenzí.

Aquatherm Cottages Slovakia Liptov

9,5

Aquatherm Cottages Slovakia Liptov

Ubytování (Prázdninový areál) Aquatherm Cottages Slovakia Liptov. Aquaterm Cottages se nachází 250 metrů od vodního díla Liptovská Mara a 1 km od termálního aquaparku Tatralandia. Ubytování Aquatherm Cottages Slovakia Liptov se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Aquatherm Cottages Slovakia Liptov má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový areál Aquatherm Cottages Slovakia Liptov momentálně evidujeme 19 recenzí.

Privat AVE

9,5

Privat AVE

Ubytování (Vila) Privat AVE. Privat AVE se nachází v Liptovském Trnovci. Tato vila nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Vila má také satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Privat AVE se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privat AVE má celkové hodnocení 9,5. Pro Vila Privat AVE momentálně evidujeme 50 recenzí.

Apartmány AQUAVILLA

9,4

Apartmány AQUAVILLA

Ubytování (Apartmány) Apartmány AQUAVILLA. Apartmány Aquavilla se nachází je klidné části obce Liptovský Trnovec, 10 minut chůze od Liptovské Mary a jen 2 km od vodního parku Tatralandia. Ubytování Apartmány AQUAVILLA se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány AQUAVILLA má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Apartmány AQUAVILLA momentálně evidujeme 69 recenzí.

Apartmán Beri

9,3

Apartmán Beri

Ubytování (Apartmány) Apartmán Beri. Apartmán Beri v Liptovském Trnovci nabízí venkovní bazén, dětské hřiště a terasu s grilem. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Ubytování Apartmán Beri se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata č.118 priamo v Tatralandii

9,3

Chata č.118 priamo v Tatralandii

Ubytování (Vila) Chata č.118 priamo v Tatralandii. Chata č.118 priamo v Tatralandii se nachází v Liptovském Trnovci a nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Chata č.118 priamo v Tatralandii se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata č.118 priamo v Tatralandii má celkové hodnocení 9,3. Pro Vila Chata č.118 priamo v Tatralandii momentálně evidujeme 39 recenzí.

Privat 66

9,2

Privat 66

Ubytování (Privát) Privat 66. Privát 66 je dům se 2 apartmány situovaný v Liptovském Trnovci, 10 minut chůze od přehrady Liptovská Mara. Ubytování Privat 66 se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privat 66 má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Privat 66 momentálně evidujeme 76 recenzí.

Penzion Mara

9,2

Penzion Mara

Ubytování (Penzion) Penzion Mara. Penzion Mara se nachází pouhé 4 minuty chůze od břehů přehrady Liptovská Mara a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a balkon s... Ubytování Penzion Mara se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Mara má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Mara momentálně evidujeme 219 recenzí.

Štúdio Liptovský Trnovec

9,2

Štúdio Liptovský Trnovec

Ubytování (Privát) Štúdio Liptovský Trnovec. Štúdio Liptovský Trnovec se nachází v obci Liptovský Trnovec, 7 km od Liptovského Mikuláše a nabízí zahradu i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Štúdio Liptovský Trnovec se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Štúdio Liptovský Trnovec má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Štúdio Liptovský Trnovec momentálně evidujeme 58 recenzí.

PRIVAT EVA - Mgr. Rastislav Mikuláš

9,1

PRIVAT EVA - Mgr. Rastislav Mikuláš

UbytováníPRIVAT EVA - Mgr. Rastislav Mikuláš. PRIVAT EVA - Mgr. Rastislav Mikuláši nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a zahradou. Ubytování PRIVAT EVA - Mgr. Rastislav Mikuláš se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

Liptovské Chaty - Fashion Line

9,1

Liptovské Chaty - Fashion Line

UbytováníLiptovské Chaty - Fashion Line. Liptovské Chaty - Fashion Line se nachází v Liptovském Mikuláši, 3,1 km od aquaparku Tatralandia a 16 km od Demänovské ledové jeskyně. Ubytování Liptovské Chaty - Fashion Line se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

Liptovský Trnovec 178

9

Liptovský Trnovec 178

Ubytování (Prázdninový dům) Liptovský Trnovec 178. Prázdninový dům Liptovský Trnovec 178 s výhledem na hory se nachází v Liptovském Trnovci a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Liptovský Trnovec 178 se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Liptovský Trnovec 178 má celkové hodnocení 9. Pro Prázdninový dům Liptovský Trnovec 178 momentálně evidujeme 13 recenzí.

Privát u Raka

8,9

Privát u Raka

Ubytování (Prázdninový dům) Privát u Raka. Privát U Raka stojí na tichém místě v Liptovském Trnovci. Nabízí terasu s grilem, dětské hřiště a zdarma Wi-Fi a parkoviště. Ubytování Privát u Raka se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privát u Raka má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninový dům Privát u Raka momentálně evidujeme 71 recenzí.

Gazdovsky dvor "U Tlaciarov"

8,8

Gazdovsky dvor "U Tlaciarov"

Ubytování (Venkovský dům) Gazdovsky dvor "U Tlaciarov". Gazdovský dvor "U Tlačiarov" se nachází v klidné oblasti obce Liptovský Trnovec u malého sladkovodního jezera. Ubytování Gazdovsky dvor "U Tlaciarov" se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Gazdovsky dvor "U Tlaciarov" má celkové hodnocení 8,8. Pro Venkovský dům Gazdovsky dvor "U Tlaciarov" momentálně evidujeme 93 recenzí.

Privat Mima

8,8

Privat Mima

Ubytování (Privát) Privat Mima. Privat Mima se nachází v Liptovském Trnovci, 100 metrů od veřejné pláže u vodní nádrže Liptovská Mara. Ubytování Privat Mima se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privat Mima má celkové hodnocení 8,8. Pro Privát Privat Mima momentálně evidujeme 7 recenzí.

Chaty Panoráma

8,7

Chaty Panoráma

Ubytování (Prázdninový dům) Chaty Panoráma. Chaty Panoráma se nachází na břehu Liptovské mary na okraji Liptovského Trnovce. Nabízí zahradu se zázemím pro grilování. Ubytování Chaty Panoráma se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chaty Panoráma má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninový dům Chaty Panoráma momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartmánová Chalupa

8,7

Apartmánová Chalupa

Ubytování (Venkovský dům) Apartmánová Chalupa. Apartmánová Chalupa se nachází v Liptovském Trnovci, 800 metrů od přehrady Liptovská Mara, a nabízí terasu, biliár, pokoje s krby a společnou část s... Ubytování Apartmánová Chalupa se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmánová Chalupa má celkové hodnocení 8,7. Pro Venkovský dům Apartmánová Chalupa momentálně evidujeme 10 recenzí.

Holiday Cottage Tatralandia

8,3

Holiday Cottage Tatralandia

Ubytování (Apartmán) Holiday Cottage Tatralandia. Holiday Cottage Tatralandia se nachází v Liptovském Mikuláši, nedaleko Aquaparku Tatralandia a 11 km od Liptovské Mary, a nabízí balkon s výhledem na... Ubytování Holiday Cottage Tatralandia se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Holiday Cottage Tatralandia má celkové hodnocení 8,3. Pro Apartmán Holiday Cottage Tatralandia momentálně evidujeme 17 recenzí.

Penzion Ravence

8,2

Penzion Ravence

UbytováníPenzion Ravence. Penzion Ravence, renovovaný v roce 2015, stojí 200 metrů od vodní nádrže Liptovská Mara v obci Liptovský Trnovec. Ubytování Penzion Ravence se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

Mara Camping Mobile Homes

8

Mara Camping Mobile Homes

Ubytování (Kemp) Mara Camping Mobile Homes. Mara Camping Mobile Homes se nachází v Liptovském Trnovci, 7 km od Liptovského Mikuláše. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Mara Camping Mobile Homes se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Mara Camping Mobile Homes má celkové hodnocení 8. Pro Kemp Mara Camping Mobile Homes momentálně evidujeme 8 recenzí.

Mara Camping Cottages

7,3

Mara Camping Cottages

Ubytování (Prázdninové domy) Mara Camping Cottages. Mara Camping Cottages se nachází v Liptovském Trnovci, 7 km od Liptovského Mikuláše, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mara Camping Cottages se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Mara Camping Cottages má celkové hodnocení 7,3. Pro Prázdninové domy Mara Camping Cottages momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chalupa u dedu a babky

7,2

Chalupa u dedu a babky

Ubytování (Apartmány) Chalupa u dedu a babky. Chalupa u dedu a babky se nachází v Liptovském Trnovci, pouhé 4 km od Liptovského Mikuláše. Ubytování Chalupa u dedu a babky se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chalupa u dedu a babky má celkové hodnocení 7,2. Pro Apartmány Chalupa u dedu a babky momentálně evidujeme 6 recenzí.

chatka Clasic

6,8

chatka Clasic

Ubytování (Chata) chatka Clasic. Chatka Clasic se nachází v Liptovském Trnovci, 8 km od Liptovského Mikuláše. Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování chatka Clasic se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování chatka Clasic má celkové hodnocení 6,8. Pro Chata chatka Clasic momentálně evidujeme 13 recenzí.

Zrúboček / Log Cabin

Zrúboček / Log Cabin

Ubytování (Prázdninový dům) Zrúboček / Log Cabin. Located in Liptovský Trnovec in the Žilinský kraj region, Zrúboček / Log Cabin features a terrace. The property provides free private parking. Ubytování Zrúboček / Log Cabin se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

Mobile House

Mobile House

Ubytování (Kemp) Mobile House. Located in Liptovský Trnovec in the Žilinský kraj region, Mobile House provides accommodation with free private parking. Ubytování Mobile House se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

Domček Dávid

Domček Dávid

Ubytování (Prázdninový dům) Domček Dávid. Located in Liptovský Trnovec in the Žilinský kraj region, Domček Dávid has a balcony. Ubytování Domček Dávid se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Prázdninový dům Domček Dávid nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Kriváň

Apartmán Kriváň

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kriváň. Boasting free bikes, a garden, and a bar, Apartmán Kriváň offers accommodation in Liptovský Trnovec with free WiFi and garden views. Ubytování Apartmán Kriváň se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Apartmán Apartmán Kriváň nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Liptovský Trnovec

Město Liptovský Trnovec se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 64 hotelů a ubytování ve městě Liptovský Trnovec.