Hledat

Ubytování

Ubytování město Liptovský Trnovec

Ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko) máme celkem 64 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Liptovský Trnovec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Liptovský Trnovec

Drevenička Anička - Liptovská Mara

10

Drevenička Anička - Liptovská Mara

Ubytování (Prázdninový dům) Drevenička Anička - Liptovská Mara. Drevenička Anička - Liptovská Mara is set in Liptovský Trnovec and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Drevenička Anička - Liptovská Mara se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Katrina

9,9

Chata Katrina

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Katrina. Chata Katrina se nachází v obci Liptovský Trnovec v Žilinském kraji a nabízí zahradu. Sídlí v budově z roku 2012 a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Katrina se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Katrina má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Chata Katrina momentálně evidujeme 10 recenzí.

Bosorka Apartments Zrub Mara

9,9

Bosorka Apartments Zrub Mara

Ubytování (Prázdninový dům) Bosorka Apartments Zrub Mara. Bosorka Apartments Zrub Mara se nachází v obci Liptovský Trnovec, 7 km od Liptovského Mikuláše, a nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma, společnou kuchyň, sdílený... Ubytování Bosorka Apartments Zrub Mara se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bosorka Apartments Zrub Mara má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Bosorka Apartments Zrub Mara momentálně evidujeme 6 recenzí.

Domceky Holiday

9,8

Domceky Holiday

Ubytování (Prázdninový dům) Domceky Holiday. Domčeky Holiday se nachází v Liptovském Mikuláši, 500 metrů od přehrady Liptovská Mara, 1 km od Aquaparku Tatralandia a 15 km od lyžařského areálu Jasná. Ubytování Domceky Holiday se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Domceky Holiday má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Domceky Holiday momentálně evidujeme 46 recenzí.

Drevenica Michael

9,7

Drevenica Michael

Ubytování (Chata) Drevenica Michael. Drevenica Michael se nachází v obci Liptovský Trnovec a nabízí ubytování s posezením, kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Drevenica Michael se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Drevenica Michael má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Drevenica Michael momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartmány MarAqua

9,7

Apartmány MarAqua

Ubytování (Apartmán) Apartmány MarAqua. Apartmány MarAqua se nacházejí v obci Liptovský Trnovec, 5 minut chůze od vodního díla Liptovská Mara, a nabízejí možnost vlastního stravování i ve všech... Ubytování Apartmány MarAqua se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány MarAqua má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány MarAqua momentálně evidujeme 63 recenzí.

Drevenica Trnovec

9,6

Drevenica Trnovec

Ubytování (Prázdninové domy) Drevenica Trnovec. Drevenica Trnovec se nachází v obci Liptovský Trnovec, 10 minut chůze od přehrady Liptovská Mara, a svým hostům nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Drevenica Trnovec se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Drevenica Trnovec má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninové domy Drevenica Trnovec momentálně evidujeme 51 recenzí.

Apartman Trnovec

9,6

Apartman Trnovec

Ubytování (Apartmán) Apartman Trnovec. Apartment Trnovec je obklopen zelení a přírodou a nabízí apartmány s možností vlastního stravování a soukromou zahradu s posezením, grilem a dětským... Ubytování Apartman Trnovec se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartman Trnovec má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman Trnovec momentálně evidujeme 20 recenzí.

Ada Apartments

9,6

Ada Apartments

Ubytování (Aparthotel) Ada Apartments. Ada Apartments se nachází 150 metrů od přehrady Liptovská Mara, na klidném místě v obci Liptovský Trnovec. Ubytování Ada Apartments se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ada Apartments má celkové hodnocení 9,6. Pro Aparthotel Ada Apartments momentálně evidujeme 27 recenzí.

Chalupa na Liptove - Chata pri Mare

9,6

Chalupa na Liptove - Chata pri Mare

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa na Liptove - Chata pri Mare. Chalupa na Liptove - Chata pri Mare se nachází v obci Liptovský Trnovec, 4 minuty chůze od pláže u Liptovské Mary, a nabízí ubytování s vlastním... Ubytování Chalupa na Liptove - Chata pri Mare se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa na Liptove - Chata pri Mare má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Chalupa na Liptove - Chata pri Mare momentálně evidujeme 20 recenzí.

Chalupa SANBA

9,6

Chalupa SANBA

Ubytování (Apartmány) Chalupa SANBA. Chalupa SANBA se nachází v Liptovském Trnovci a nabízí gril a výhled na hory. Do polského města Zakopane je to 35 km. Ubytování Chalupa SANBA se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chalupa SANBA má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Chalupa SANBA momentálně evidujeme 7 recenzí.

Chata Moja

9,6

Chata Moja

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Moja. Chata Moja se nachází v Liptovském Trnovci. Nabízí gril, terasu a bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dům má 3 ložnice, satelitní TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Chata Moja se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Moja má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Chata Moja momentálně evidujeme 33 recenzí.

Maralandia Trenčan

9,6

Maralandia Trenčan

Ubytování (Prázdninový dům) Maralandia Trenčan. Prázdninový dům Maralandia Trenčan se nachází v poklidné části obce Liptovský Trnovec, 2,4 km od aquaparku Tatralandia a 15 km od aquaparků Bešeňová. Ubytování Maralandia Trenčan se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Maralandia Trenčan má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Maralandia Trenčan momentálně evidujeme 15 recenzí.

Drevenica Liptovsky Trnovec 166

9,6

Drevenica Liptovsky Trnovec 166

Ubytování (Venkovský dům) Drevenica Liptovsky Trnovec 166. Drevenica Liptovský Trnovec 166 je prázdninový dům nacházející se v Liptovském Trnovci, 35 km od Zakopaného. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Drevenica Liptovsky Trnovec 166 se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Drevenica Liptovsky Trnovec 166 má celkové hodnocení 9,6. Pro Venkovský dům Drevenica Liptovsky Trnovec 166 momentálně evidujeme 7 recenzí.

Aquatherm Cottages Slovakia Liptov

9,5

Aquatherm Cottages Slovakia Liptov

Ubytování (Prázdninový areál) Aquatherm Cottages Slovakia Liptov. Aquaterm Cottages se nachází 250 metrů od vodního díla Liptovská Mara a 1 km od termálního aquaparku Tatralandia. Ubytování Aquatherm Cottages Slovakia Liptov se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Aquatherm Cottages Slovakia Liptov má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový areál Aquatherm Cottages Slovakia Liptov momentálně evidujeme 19 recenzí.

Privat AVE

9,5

Privat AVE

Ubytování (Vila) Privat AVE. Privat AVE se nachází v Liptovském Trnovci. Tato vila nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Vila má také satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Privat AVE se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat AVE má celkové hodnocení 9,5. Pro Vila Privat AVE momentálně evidujeme 50 recenzí.

Chata Liptov 1

9,4

Chata Liptov 1

Ubytování (Prázdninové domy) Chata Liptov 1. Chata Liptov 1 se nachází v Liptovském Trnovci a nabízí ubytování se zahradou a saunou. Ubytování Chata Liptov 1 se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Liptov 1 má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninové domy Chata Liptov 1 momentálně evidujeme 52 recenzí.

Apartmány AQUAVILLA

9,4

Apartmány AQUAVILLA

Ubytování (Apartmány) Apartmány AQUAVILLA. Apartmány Aquavilla se nachází je klidné části obce Liptovský Trnovec, 10 minut chůze od Liptovské Mary a jen 2 km od vodního parku Tatralandia. Ubytování Apartmány AQUAVILLA se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány AQUAVILLA má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Apartmány AQUAVILLA momentálně evidujeme 69 recenzí.

Chalúpka Emily

9,3

Chalúpka Emily

Ubytování (Prázdninový dům) Chalúpka Emily. Chalúpka Emily nabízí ubytování se zahradou v Liptovském Trnovci v Žilinském kraji. Výhled směřuje na řeku a do zahrady. Ubytování Chalúpka Emily se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chalúpka Emily má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Chalúpka Emily momentálně evidujeme 5 recenzí.

Chata č.118 priamo v Tatralandii

9,3

Chata č.118 priamo v Tatralandii

Ubytování (Vila) Chata č.118 priamo v Tatralandii. Chata č.118 priamo v Tatralandii se nachází v Liptovském Trnovci a nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Chata č.118 priamo v Tatralandii se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 687 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata č.118 priamo v Tatralandii má celkové hodnocení 9,3. Pro Vila Chata č.118 priamo v Tatralandii momentálně evidujeme 39 recenzí.

Apartmán Beri

9,3

Apartmán Beri

Ubytování (Apartmány) Apartmán Beri. Apartmán Beri v Liptovském Trnovci nabízí venkovní bazén, dětské hřiště a terasu s grilem. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Ubytování Apartmán Beri se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trnovec Apartman

9,3

Trnovec Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Trnovec Apartman. Trnovec Apartman se nachází 500 metrů od přehrady Liptovská Mara a 1,5 km od aquaparku Tatralandia. Ubytování Trnovec Apartman se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Trnovec Apartman má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Trnovec Apartman momentálně evidujeme 61 recenzí.

Privat 66

9,2

Privat 66

Ubytování (Privát) Privat 66. Privát 66 je dům se 2 apartmány situovaný v Liptovském Trnovci, 10 minut chůze od přehrady Liptovská Mara. Ubytování Privat 66 se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat 66 má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Privat 66 momentálně evidujeme 76 recenzí.

Štúdio Liptovský Trnovec

9,2

Štúdio Liptovský Trnovec

Ubytování (Privát) Štúdio Liptovský Trnovec. Štúdio Liptovský Trnovec se nachází v obci Liptovský Trnovec, 7 km od Liptovského Mikuláše a nabízí zahradu i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Štúdio Liptovský Trnovec se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Štúdio Liptovský Trnovec má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Štúdio Liptovský Trnovec momentálně evidujeme 58 recenzí.

Penzion Mara

9,2

Penzion Mara

Ubytování (Penzion) Penzion Mara. Penzion Mara se nachází pouhé 4 minuty chůze od břehů přehrady Liptovská Mara a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a balkon s... Ubytování Penzion Mara se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Mara má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Mara momentálně evidujeme 219 recenzí.

Chata Liptovská Mara

9,2

Chata Liptovská Mara

Ubytování (Chata) Chata Liptovská Mara. Chata Liptovská Mara se nachází na břehu přehradní nádrže v Liptovském Trnovci. Nabízí gril a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chata Liptovská Mara se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Liptovská Mara má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Chata Liptovská Mara momentálně evidujeme 37 recenzí.

Liptovský Trnovec 178

9

Liptovský Trnovec 178

Ubytování (Prázdninový dům) Liptovský Trnovec 178. Prázdninový dům Liptovský Trnovec 178 s výhledem na hory se nachází v Liptovském Trnovci a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Liptovský Trnovec 178 se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Liptovský Trnovec 178 má celkové hodnocení 9. Pro Prázdninový dům Liptovský Trnovec 178 momentálně evidujeme 13 recenzí.

Privát u Raka

8,9

Privát u Raka

Ubytování (Prázdninový dům) Privát u Raka. Privát U Raka stojí na tichém místě v Liptovském Trnovci. Nabízí terasu s grilem, dětské hřiště a zdarma Wi-Fi a parkoviště. Ubytování Privát u Raka se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát u Raka má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninový dům Privát u Raka momentálně evidujeme 71 recenzí.

Rekreačné chalupy

8,9

Rekreačné chalupy

Ubytování (Prázdninový areál) Rekreačné chalupy. Rekreačné chalupy se nachází v obci Liptovský Trnovec a pouhých 800 metrů od pláže u nádrže Liptovská Mara. Ubytování Rekreačné chalupy se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Rekreačné chalupy má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninový areál Rekreačné chalupy momentálně evidujeme 12 recenzí.

Gazdovsky dvor "U Tlaciarov"

8,8

Gazdovsky dvor "U Tlaciarov"

Ubytování (Venkovský dům) Gazdovsky dvor "U Tlaciarov". Gazdovský dvor "U Tlačiarov" se nachází v klidné oblasti obce Liptovský Trnovec u malého sladkovodního jezera. Ubytování Gazdovsky dvor "U Tlaciarov" se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Gazdovsky dvor "U Tlaciarov" má celkové hodnocení 8,8. Pro Venkovský dům Gazdovsky dvor "U Tlaciarov" momentálně evidujeme 93 recenzí.

Privat Mima

8,8

Privat Mima

Ubytování (Privát) Privat Mima. Privat Mima se nachází v Liptovském Trnovci, 100 metrů od veřejné pláže u vodní nádrže Liptovská Mara. Ubytování Privat Mima se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Mima má celkové hodnocení 8,8. Pro Privát Privat Mima momentálně evidujeme 7 recenzí.

Chata 116 a Apt. 334 Tatralandia

8,8

Chata 116 a Apt. 334 Tatralandia

Ubytování (Prázdninový areál) Chata 116 a Apt. 334 Tatralandia. Toto ubytování se nachází přímo v areálu Tatralandia Holliday Village. Ubytování Chata 116 a Apt. 334 Tatralandia se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata 116 a Apt. 334 Tatralandia má celkové hodnocení 8,8. Pro Prázdninový areál Chata 116 a Apt. 334 Tatralandia momentálně evidujeme 34 recenzí.

Chaty Panoráma

8,7

Chaty Panoráma

Ubytování (Prázdninový dům) Chaty Panoráma. Chaty Panoráma se nachází na břehu Liptovské mary na okraji Liptovského Trnovce. Nabízí zahradu se zázemím pro grilování. Ubytování Chaty Panoráma se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chaty Panoráma má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninový dům Chaty Panoráma momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartmánová Chalupa

8,7

Apartmánová Chalupa

Ubytování (Venkovský dům) Apartmánová Chalupa. Apartmánová Chalupa se nachází v Liptovském Trnovci, 800 metrů od přehrady Liptovská Mara, a nabízí terasu, biliár, pokoje s krby a společnou část s... Ubytování Apartmánová Chalupa se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmánová Chalupa má celkové hodnocení 8,7. Pro Venkovský dům Apartmánová Chalupa momentálně evidujeme 10 recenzí.

Holiday Cottage Tatralandia

8,3

Holiday Cottage Tatralandia

Ubytování (Apartmán) Holiday Cottage Tatralandia. Holiday Cottage Tatralandia se nachází v Liptovském Mikuláši, nedaleko Aquaparku Tatralandia a 11 km od Liptovské Mary, a nabízí balkon s výhledem na... Ubytování Holiday Cottage Tatralandia se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday Cottage Tatralandia má celkové hodnocení 8,3. Pro Apartmán Holiday Cottage Tatralandia momentálně evidujeme 17 recenzí.

Mara Camping Mobile Homes

8

Mara Camping Mobile Homes

Ubytování (Kemp) Mara Camping Mobile Homes. Mara Camping Mobile Homes se nachází v Liptovském Trnovci, 7 km od Liptovského Mikuláše. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Mara Camping Mobile Homes se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mara Camping Mobile Homes má celkové hodnocení 8. Pro Kemp Mara Camping Mobile Homes momentálně evidujeme 8 recenzí.

Mara Camping Cottages

7,3

Mara Camping Cottages

Ubytování (Prázdninové domy) Mara Camping Cottages. Mara Camping Cottages se nachází v Liptovském Trnovci, 7 km od Liptovského Mikuláše, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mara Camping Cottages se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mara Camping Cottages má celkové hodnocení 7,3. Pro Prázdninové domy Mara Camping Cottages momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chalupa u dedu a babky

7,2

Chalupa u dedu a babky

Ubytování (Apartmány) Chalupa u dedu a babky. Chalupa u dedu a babky se nachází v Liptovském Trnovci, pouhé 4 km od Liptovského Mikuláše. Ubytování Chalupa u dedu a babky se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa u dedu a babky má celkové hodnocení 7,2. Pro Apartmány Chalupa u dedu a babky momentálně evidujeme 6 recenzí.

chatka Clasic

6,8

chatka Clasic

Ubytování (Chata) chatka Clasic. Chatka Clasic se nachází v Liptovském Trnovci, 8 km od Liptovského Mikuláše. Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování chatka Clasic se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 538 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování chatka Clasic má celkové hodnocení 6,8. Pro Chata chatka Clasic momentálně evidujeme 13 recenzí.

Mobile House

Mobile House

Ubytování (Kemp) Mobile House. Located in Liptovský Trnovec in the Žilinský kraj region, Mobile House provides accommodation with free private parking. Ubytování Mobile House se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 255 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zrúboček / Log Cabin

Zrúboček / Log Cabin

Ubytování (Prázdninový dům) Zrúboček / Log Cabin. Located in Liptovský Trnovec in the Žilinský kraj region, Zrúboček / Log Cabin features a terrace. The property provides free private parking. Ubytování Zrúboček / Log Cabin se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domček Dávid

Domček Dávid

Ubytování (Prázdninový dům) Domček Dávid. Located in Liptovský Trnovec in the Žilinský kraj region, Domček Dávid has a balcony. Ubytování Domček Dávid se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Domček Dávid nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa U MARTINOV

Chalupa U MARTINOV

Ubytování (Prázdninové domy) Chalupa U MARTINOV. Located in Beňušovce, 2 km from Liptovský Trnovec, Chalupa U MARTINOV offers accommodation with a terrace. Ubytování Chalupa U MARTINOV se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Prázdninové domy Chalupa U MARTINOV nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Kriváň

Apartmán Kriváň

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kriváň. Boasting free bikes, a garden, and a bar, Apartmán Kriváň offers accommodation in Liptovský Trnovec with free WiFi and garden views. Ubytování Apartmán Kriváň se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmán Kriváň nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec

Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec. Situated in Liptovský Trnovec in the Žilinský kraj region, Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Prázdninový dům Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Three-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec

Three-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec. Situated in Liptovský Trnovec in the Žilinský kraj region, Three-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Prázdninový dům Three-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Eternity Chalet Trnovec

Eternity Chalet Trnovec

Ubytování (Chata) Eternity Chalet Trnovec. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Eternity Chalet Trnovec offers accommodation in Liptovský Trnovec with free WiFi and mountain views. Ubytování Eternity Chalet Trnovec se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Chata Eternity Chalet Trnovec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec

Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec. Offering free WiFi and lake views, Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec is an accommodation set in Liptovský Trnovec. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Prázdninový dům Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec

Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec. Situated in Liptovský Trnovec in the Žilinský kraj region, Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Prázdninový dům Two-Bedroom Holiday Home in Liptovsky Trnovec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

The Old Mill

The Old Mill

Ubytování (Vila) The Old Mill. Situated in Liptovský Trnovec in the Žilinský kraj region, The Old Mill features a garden. Ubytování The Old Mill se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chaty pod lipami

Chaty pod lipami

Ubytování (Prázdninový dům) Chaty pod lipami. Located in Liptovský Trnovec, Chaty pod lipami provides accommodation with a flat-screen TV. Ubytování Chaty pod lipami se nachází ve městě Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Liptovský Trnovec

Město Liptovský Trnovec se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 64 hotelů a ubytování ve městě Liptovský Trnovec.