Hledat

Ubytování

Ubytování město Čičmany

Ve městě Čičmany (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Čičmany

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Čičmany

Kaštieľ Čičmany

9,4

Kaštieľ Čičmany

Ubytování (Hotel) Kaštieľ Čičmany. Kaštieľ Čičmany se nachází v obci Čičmany a nabízí ubytování s prostorným dvorem s malým tradičním dřevěným domem s okrasnými dekoracemi, kde si mohou děti... Ubytování Kaštieľ Čičmany se nachází ve městě Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kaštieľ Čičmany má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Kaštieľ Čičmany momentálně evidujeme 127 recenzí.

Penzion Javorina

8,9

Penzion Javorina

Ubytování (Penzion) Penzion Javorina. Tento tradiční statek se nachází v malebné vesnici Čičmany, 40 km jižně od Žiliny. Ubytování Penzion Javorina se nachází ve městě Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Javorina má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Javorina momentálně evidujeme 221 recenzí.

Čičmanský ľudový dom

Čičmanský ľudový dom

Ubytování (Prázdninový dům) Čičmanský ľudový dom. Čičmanský ľudový dom is set in Čičmany and offers a garden. The accommodation is 33 km from Martin. The holiday home offers a terrace. Ubytování Čičmanský ľudový dom se nachází ve městě Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Čičmany

Město Čičmany se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Čičmany.