Hledat

Ubytování

Ondrejova drevenica Prázdninový dům

Cicmany 83, 013 15 Čičmany, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Ondrejova drevenica. Ondrejova drevenica se nachází v Čičmany. 20 km od Bojnic. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ondrejova drevenica se nachází ve městě Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Ondrejova drevenica

Prázdninový dům stojí 34 km od Žiliny a 36 km od Trenčína. Ondrejova drevenica se nachází v Čičmany. Tento prázdninový dům má 4 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Na letiště Piešťany je to 63 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. 20 km od Bojnic.

Jiná ubytování ve městě Čičmany

Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb

10

Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb. Chalupa Nad Lipou - Čičmany se nachází v Čičmany v Žilinském kraji a nabízí saunu, balkon a výhled do zahrady. Ubytování Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb se nachází ve městě Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj).

Kaštieľ Čičmany

9,4

Kaštieľ Čičmany

Ubytování (Hotel) Kaštieľ Čičmany. Kaštieľ Čičmany se nachází v obci Čičmany a nabízí ubytování s prostorným dvorem s malým tradičním dřevěným domem s okrasnými dekoracemi, kde si mohou děti... Ubytování Kaštieľ Čičmany se nachází ve městě Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Kaštieľ Čičmany má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Kaštieľ Čičmany momentálně evidujeme 127 recenzí.

Penzion Javorina

8,9

Penzion Javorina

Ubytování (Penzion) Penzion Javorina. Tento tradiční statek se nachází v malebné vesnici Čičmany, 40 km jižně od Žiliny. Ubytování Penzion Javorina se nachází ve městě Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Javorina má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Javorina momentálně evidujeme 221 recenzí.

Cabin House Čičmany- Relaxačné zariadenie s ubytovaním

Cabin House Čičmany- Relaxačné zariadenie s ubytovaním

Ubytování (Prázdninový dům) Cabin House Čičmany- Relaxačné zariadenie s ubytovaním. Cabin House se nachází v Čičmany v Žilinském kraji. Čičmany- Relaxačné zariadenie s ubytovaním má zahradu. 20 km od Bojnic. Ubytování Cabin House Čičmany- Relaxačné zariadenie s ubytovaním se nachází ve městě Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalupa Čičmany

Chalupa Čičmany

Ubytování (Chata) Chalupa Čičmany. Chalupa Čičmany se nachází v Čičmany v Žilinském kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. 20 km od Bojnic. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Čičmany se nachází ve městě Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj).

Čičmanský ľudový dom

Čičmanský ľudový dom

Ubytování (Prázdninový dům) Čičmanský ľudový dom. Čičmanský ľudový dom is set in Čičmany and offers a garden. The accommodation is 33 km from Martin. The holiday home offers a terrace. Ubytování Čičmanský ľudový dom se nachází ve městě Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj).