Hledat

Ubytování

Ubytování město Liptovská Lúžna

Ve městě Liptovská Lúžna (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Liptovská Lúžna

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Liptovská Lúžna

Romantická drevenica

9,3

Romantická drevenica

Ubytování (Prázdninový dům) Romantická drevenica. Romantická drevenica se nachází v obci Liptovská Lúžna. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu s grilem a terasu. Ubytování Romantická drevenica se nachází ve městě Liptovská Lúžna (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Romantická drevenica má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Romantická drevenica momentálně evidujeme 42 recenzí.

Penzión Baltazár

8,3

Penzión Baltazár

Ubytování (Penzion) Penzión Baltazár. Penzión Baltazár se nachází v obci Liptovská Lúžna a nabízí sdílenou lounge, restauraci, zahradu, terasu, zázemí pro grilování a dětské hřiště. Ubytování Penzión Baltazár se nachází ve městě Liptovská Lúžna (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Baltazár má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzión Baltazár momentálně evidujeme 36 recenzí.

Drevenica Art Galery

Drevenica Art Galery

Ubytování (Prázdninový dům) Drevenica Art Galery. Drevenica Art Galery se nachází v obci Liptovská Lúžna, 47 km od Banské Bystrice. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Drevenica Art Galery se nachází ve městě Liptovská Lúžna (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Drevenica Baltazár

Drevenica Baltazár

Ubytování (Prázdninový dům) Drevenica Baltazár. Prázdninový dům Drevenica Baltazár se nachází v obci Liptovská Lúžna a nabízí zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Drevenica Baltazár se nachází ve městě Liptovská Lúžna (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Drevenica Baltazár nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Liptovská Lúžna

Město Liptovská Lúžna se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Liptovská Lúžna.