Hledat

Ubytování

Ubytování město Ružomberok

Ve městě Ružomberok (Slovensko) máme celkem 104 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ružomberok

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ružomberok

Chalupa u babky

10

Chalupa u babky

UbytováníChalupa u babky. Chalupa u babky se nachází v Ružomberku, pouhých 27 km od Oravského hradu, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Chalupa u babky se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj).

Luxe chalet 79

10

Luxe chalet 79

UbytováníLuxe chalet 79. Luxe chalet 79 se nachází v Ružomberku, 29 km od Oravského hradu, 34 km od aquaparku Tatralandia a 35 km od Demänovské ledové jeskyně. Ubytování Luxe chalet 79 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenica Harmony so saunou

10

Drevenica Harmony so saunou

UbytováníDrevenica Harmony so saunou. Drevenica Harmony so saunou se nachází v Ružomberku. Tento prázdninový dům má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Drevenica Harmony so saunou se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj).

POD CHOČOM

10

POD CHOČOM

UbytováníPOD CHOČOM. POD CHOČOM se nachází v Lúčkách, 26 km od aquaparku Tatralandia a 27 km od Demänovské ledové jeskyně. Ubytování POD CHOČOM se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj).

Vila Olympia - Apartmán Olympia 3

9,9

Vila Olympia - Apartmán Olympia 3

Ubytování (Apartmán) Vila Olympia - Apartmán Olympia 3. Tento apartmán v Ružomberku má terasu s výhledem na hory. Ubytování Vila Olympia - Apartmán Olympia 3 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Vila Olympia - Apartmán Olympia 3 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Vila Olympia - Apartmán Olympia 3 momentálně evidujeme 44 recenzí.

Hrabovo Alžbeta 16

9,9

Hrabovo Alžbeta 16

Ubytování (Apartmán) Hrabovo Alžbeta 16. Hrabovo Alžbeta 16 se nachází v Ružomberku, 400 metrů od Ružomberka - Malina Brda a 14 km od obce Vlkolinec. Ubytování Hrabovo Alžbeta 16 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hrabovo Alžbeta 16 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Hrabovo Alžbeta 16 momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartmán A2

9,9

Apartmán A2

UbytováníApartmán A2. Apartmán A2 se nachází v Ružomberku, pouhých 29 km od Oravského hradu, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, gril a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán A2 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj).

Vila Olympia - Apartmán Olympia 9

9,8

Vila Olympia - Apartmán Olympia 9

Ubytování (Apartmán) Vila Olympia - Apartmán Olympia 9. Vila Olympia - Apartmán Olympia 9 se nachází v Ružomberoku, 400 metrů od lyžařského areálu Ružomberok – Malino Brdo, a nabízí ubytování s balkonem,... Ubytování Vila Olympia - Apartmán Olympia 9 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Vila Olympia - Apartmán Olympia 9 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Vila Olympia - Apartmán Olympia 9 momentálně evidujeme 20 recenzí.

Hrabovo Renata 1

9,8

Hrabovo Renata 1

Ubytování (Apartmán) Hrabovo Renata 1. Hrabovo Renata 1 nabízí ubytování v Ružomberku, 400 metrů od lanovky Ružomberok - Malino Brdo a 13 km od obce Vlkolínec. Ubytování Hrabovo Renata 1 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hrabovo Renata 1 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Hrabovo Renata 1 momentálně evidujeme 8 recenzí.

Chata Evka

9,8

Chata Evka

UbytováníChata Evka. Chata Evka se nachází v Ružomberku, 38 km od aquaparku Tatralandia a 39 km od Demänovské ledové jeskyně. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Chata Evka se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán RUŽA

9,8

Apartmán RUŽA

Ubytování (Apartmán) Apartmán RUŽA. Apartmán RUŽA se nachází v Ružomberku, pouhých 1,3 km od hradu Likava, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Apartmán RUŽA se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Olívia 8 Hrabovská dolina

9,8

Apartmán Olívia 8 Hrabovská dolina

UbytováníApartmán Olívia 8 Hrabovská dolina. Apartmán Olívia 8 Hrabovská dolina se nachází v Ružomberku, 28 km od Oravského hradu a 32 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí výhled na jezero. Ubytování Apartmán Olívia 8 Hrabovská dolina se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Zebra

9,7

Apartmán Zebra

Ubytování (Apartmán) Apartmán Zebra. Apartmán Zebra se nachází ve městě Ružomberok, 400 metrů od lyžařského střediska Ružomberok-Malino Brdo a 14 km od obce Vlkolínec. Ubytování Apartmán Zebra se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Zebra má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Zebra momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chata Liptov v záhradách

9,7

Chata Liptov v záhradách

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Liptov v záhradách. Chata Liptov v Jihlavě se nachází 10 km od vesnice Vlkolínec a nabízí ubytování s výhledem do zahrady a rychlovarnou konvicí. Ubytování Chata Liptov v záhradách se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj).

Vila Renáta - Apartmán Renáta 12

9,7

Vila Renáta - Apartmán Renáta 12

Ubytování (Apartmán) Vila Renáta - Apartmán Renáta 12. Villa Renáta - Apartmán Renáta 12 se nachází v Ružomberku, 300 metrů od lyžařského areálu Ružomberok - Malino Brdo, 14 km od vesnice Vlkolínec a 6 km od... Ubytování Vila Renáta - Apartmán Renáta 12 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Vila Renáta - Apartmán Renáta 12 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Vila Renáta - Apartmán Renáta 12 momentálně evidujeme 36 recenzí.

Apartment Mira

9,7

Apartment Mira

UbytováníApartment Mira. Apartmán Mira se nachází v Ružomberku, 26 km od Oravského hradu a 29 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí udržitelné ubytování. Ubytování Apartment Mira se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartment Dorota

9,7

Apartment Dorota

Ubytování (Apartmán) Apartment Dorota. Apartmán Dorota se nachází v Ružomberoku, 200 metrů od Ružomberka - Malino Brdo. Nabízí Wi-Fi zdarma a kuchyni. Ubytování Apartment Dorota se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartment Dorota má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Dorota momentálně evidujeme 18 recenzí.

Vila Helena - Apartment Helena 2

9,7

Vila Helena - Apartment Helena 2

Ubytování (Apartmán) Vila Helena - Apartment Helena 2. Vila Helena - Apartment Helena 2 se nachází v Ružomberku, 300 metrů od lyžařského střediska Ružomberok - Malino Brdo a 15 km od vesnice Vlkolinec. Ubytování Vila Helena - Apartment Helena 2 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Vila Helena - Apartment Helena 2 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Vila Helena - Apartment Helena 2 momentálně evidujeme 69 recenzí.

Apartmán Malino Brdo Hrabovo

9,6

Apartmán Malino Brdo Hrabovo

Ubytování (Apartmán) Apartmán Malino Brdo Hrabovo. Apartmán Malino Brdo Hrabovo se nachází v Ružomberku, 300 metrů od Ružomberka - Malino Brdo i od Skiparku Ružomberok a 15 km od Vlkolínce. Ubytování Apartmán Malino Brdo Hrabovo se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Malino Brdo Hrabovo má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Malino Brdo Hrabovo momentálně evidujeme 29 recenzí.

Apartmány Hrabovo Zuzana

9,6

Apartmány Hrabovo Zuzana

Ubytování (Apartmány) Apartmány Hrabovo Zuzana. Apartmány Hrabovo Zuzana se nachází v ružomberské městské části Rybárpole v Žilinském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Hrabovo Zuzana se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány Hrabovo Zuzana má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartmány Hrabovo Zuzana momentálně evidujeme 12 recenzí.

Vila Helena - Apartmán Helena 16

9,6

Vila Helena - Apartmán Helena 16

UbytováníVila Helena - Apartmán Helena 16. Vila Helena - Apartmán Helena 16 se nachází v Ružomberku, 28 km od Oravského hradu a 33 km od aquaparku Tatralandia. Ubytování Vila Helena - Apartmán Helena 16 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj).

Vila Olívia - Apartmán Olívia 1

9,6

Vila Olívia - Apartmán Olívia 1

Ubytování (Apartmán) Vila Olívia - Apartmán Olívia 1. Vila Olívia - Apartmán Olívia 1 se nachází v Ružomberku, 400 metrů od lyžařského střediska Ružomberok - Malino Brdo, 3,9 km od vesnice Vlkolínec a 3,4 km... Ubytování Vila Olívia - Apartmán Olívia 1 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Malinô HRABOVO

9,6

Apartmán Malinô HRABOVO

UbytováníApartmán Malinô HRABOVO. Apartmán Malinô HRABOVO se nachází v Ružomberku, 29 km od Oravského hradu, a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi, celodenní bezpečnostní službu a... Ubytování Apartmán Malinô HRABOVO se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartments Jazierce

9,6

Apartments Jazierce

Ubytování (Apartmány) Apartments Jazierce. Apartments Jazierce se nachází 3 km od tradiční slovenské dřevěné vesnice Vlkolínec uvedené na seznamu UNESCO. Ubytování Apartments Jazierce se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartments Jazierce má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartments Jazierce momentálně evidujeme 56 recenzí.

Vila Helena - Apartmán Helena 3

9,6

Vila Helena - Apartmán Helena 3

UbytováníVila Helena - Apartmán Helena 3. Vila Helena - Apartmán Helena 3 se nachází v Ružomberku v Žilinském kraji a nabízí balkon. Ubytování Vila Helena - Apartmán Helena 3 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj).

Dovolenkovy dom

9,6

Dovolenkovy dom

UbytováníDovolenkovy dom. Dovolenkovy dom se nachází v Ružomberku, 31 km od Oravského hradu, 33 km od aquaparku Tatralandia a 34 km od Demänovské ledové jeskyně. Ubytování Dovolenkovy dom se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina

9,6

Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina

Ubytování (Apartmán) Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina. Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina se nachází v Ružomberoku, jen 400 metrů od lyžařského střediska Ružomberok - Malino Brdo, a nabízí zahradu, bar,... Ubytování Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Malino Brdo - Hrabovská dolina momentálně evidujeme 62 recenzí.

Apartmán Klaudia

9,6

Apartmán Klaudia

Ubytování (Apartmán) Apartmán Klaudia. Apartmán Klaudia v Ružomberoku nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Klaudia se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Klaudia má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Klaudia momentálně evidujeme 7 recenzí.

Hrabovo Barbora 19

9,6

Hrabovo Barbora 19

Ubytování (Apartmán) Hrabovo Barbora 19. Apartmán Barbora 19 Hrabovo se nachází v obci Hrabovo-Ružomberok, 300 metrů od lyžařského střediska Ružomberok - Malino Brdo, a nabízí bezplatné soukromé... Ubytování Hrabovo Barbora 19 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hrabovo Barbora 19 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Hrabovo Barbora 19 momentálně evidujeme 46 recenzí.

Helena 11

9,5

Helena 11

Ubytování (Apartmán) Helena 11. Helena 11 se nachází v Ružomberku, 300 metrů od lyžařského střediska Ružomberok - Malino Brdo, a nabízí ubytování se soukromým balkonem. Ubytování Helena 11 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Helena 11 má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Helena 11 momentálně evidujeme 47 recenzí.

Apartman Deluxe villa Barbora Hrabovo

9,5

Apartman Deluxe villa Barbora Hrabovo

UbytováníApartman Deluxe villa Barbora Hrabovo. Apartman Deluxe villa Barbora Hrabovo se nachází v Ružomberku a nabízí vířivku. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Deluxe villa Barbora Hrabovo se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán u Martuly

9,5

Apartmán u Martuly

Ubytování (Venkovský dům) Apartmán u Martuly. Tento samostatný apartmán s výhledem do zahrady se nachází v Ružomberku v Žilinském kraji, 5 km od lyžařského střediska Ružomberk - Malino Brdo a 6 km od... Ubytování Apartmán u Martuly se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán u Martuly má celkové hodnocení 9,5. Pro Venkovský dům Apartmán u Martuly momentálně evidujeme 36 recenzí.

Fatrapark 2 apartman 309

9,4

Fatrapark 2 apartman 309

Ubytování (Hotel) Fatrapark 2 apartman 309. Situated in Ružomberok, Fatrapark 2 apartman 309 is 400 metres from Ruzomberok - Malino Brdo and provides various facilities, such as a terrace and a bar. Ubytování Fatrapark 2 apartman 309 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Brdo

9,4

Chata Brdo

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Brdo. Chata Brdo se nachází přímo v lyžařském areálu Malino Brdo, jen 100 metrů od sjezdovek a lanovek. Ubytování Chata Brdo se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Brdo má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Chata Brdo momentálně evidujeme 16 recenzí.

Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5

9,4

Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5

Ubytování (Apartmán) Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5. Studio Helena 5 - Apartment Hrabovo se nachází v Ružomberoku, jen 50 metrů od skiareálu Malino Brdo, a nabízí možnost vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5 má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Vila Helena Hrabovo - Studio Helena 5 momentálně evidujeme 104 recenzí.

Penzion Emilia

9,4

Penzion Emilia

Ubytování (Apartmány) Penzion Emilia. Penzion Emilia se nachází ve městě Ružomberok a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, zahradu s grilem a... Ubytování Penzion Emilia se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Emilia má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Penzion Emilia momentálně evidujeme 81 recenzí.

Fatrapark 2

9,4

Fatrapark 2

Ubytování (Apartmán) Fatrapark 2. Fatrapark 2 se nachází v Ružomberku. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, balkon, gril, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi připojení... Ubytování Fatrapark 2 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Fatrapark 2 má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Fatrapark 2 momentálně evidujeme 60 recenzí.

U dobrého pastiera

9,4

U dobrého pastiera

Ubytování (Farma) U dobrého pastiera. Koliba u dobrého pastiera se nachází v Ružomberku a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi, restauraci, zahradu a veřejné... Ubytování U dobrého pastiera se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování U dobrého pastiera má celkové hodnocení 9,4. Pro Farma U dobrého pastiera momentálně evidujeme 203 recenzí.

Rezidencia Hrabovo

9,4

Rezidencia Hrabovo

UbytováníRezidencia Hrabovo. Rezidencia Hrabovo se nachází v Ružomberku v Žilinském kraji, 29 km od Oravského hradu. Ubytování Rezidencia Hrabovo se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán RUŽA14

9,3

Apartmán RUŽA14

UbytováníApartmán RUŽA14. Apartmán RUŽA14 se nachází v Ružomberku, 31 km od aquaparku Tatralandia, 32 km od Demänovské ledové jeskyně a 12 km od vesnice Vlkolínec. Ubytování Apartmán RUŽA14 se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalet Pod Brdom - Apartments

9,3

Chalet Pod Brdom - Apartments

UbytováníChalet Pod Brdom - Apartments. Chalet Pod Brdom - Apartments se nachází v Ružomberku v Žilinském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, saunou a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Chalet Pod Brdom - Apartments se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj).

Skiprivat

9,3

Skiprivat

Ubytování (Penzion) Skiprivat. Skiprivat se nachází na okraji města Ružomberok, 2 km od lyžařského střediska Malino Brdo, a nabízí saunu, vířivku, masáže, v celém objektu zdarma dostupné... Ubytování Skiprivat se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Skiprivat má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Skiprivat momentálně evidujeme 42 recenzí.

Apartman Viktoria

9,2

Apartman Viktoria

Ubytování (Apartmán) Apartman Viktoria. Apartmán Viktoria se nachází v Ružomberku, 100 metrů od lyžařského střediska Ružomberok - Malino Brdo, a nabízí možnost lyžování přímo od budovy, bezplatné... Ubytování Apartman Viktoria se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartman Viktoria má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartman Viktoria momentálně evidujeme 12 recenzí.

Hrabovo Lake View Apartment

9,2

Hrabovo Lake View Apartment

Ubytování (Apartmán) Hrabovo Lake View Apartment. Hrabovo Lake View Apartment se nachází v oblasti Liptova, 200 metrů od lanovky do lyžařského areálu Malino Brdo, a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Hrabovo Lake View Apartment se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hrabovo Lake View Apartment má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Hrabovo Lake View Apartment momentálně evidujeme 49 recenzí.

Chata Alpina

9,2

Chata Alpina

Ubytování (Apartmány) Chata Alpina. Chata Alpina stojí ve městě Ružomberok v národním parku Velká Fatra a hostům nabízí zahradu s dětským hřištěm a grilem. Ubytování Chata Alpina se nachází ve městě Ružomberok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Alpina má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmány Chata Alpina momentálně evidujeme 63 recenzí.

Ubytování ve městě Ružomberok

Město Ružomberok se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 104 hotelů a ubytování ve městě Ružomberok.