Hledat

Ubytování

Ubytování město Čadca

Ve městě Čadca (Slovensko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Čadca

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Čadca

Apartmán Verne

9,5

Apartmán Verne

Ubytování (Apartmán) Apartmán Verne. Apartmán Verne se nachází v Čadci a nabízí ubytování se soukromým bazénem a výhledem do zahrady. Je zde plně vybavená kuchyň. Ubytování Apartmán Verne se nachází ve městě Čadca (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Centrum & Wellness

8,5

Hotel Centrum & Wellness

Ubytování (Hotel) Hotel Centrum & Wellness. Hotel Centrum se nachází v Čadci, 12 km od známého skiareálu Snow Paradise Oščadnica. Nabízí bar, posilovnu, saunu a pokoje a apartmá s Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Centrum & Wellness se nachází ve městě Čadca (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Centrum & Wellness má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Centrum & Wellness momentálně evidujeme 246 recenzí.

Hotel Husárik

8,5

Hotel Husárik

Ubytování (Hotel) Hotel Husárik. Hotel Husárik je obklopen lesy a loukami. Nabízí pokoje s Wi-Fi zdarma a satelitní TV. Ubytování Hotel Husárik se nachází ve městě Čadca (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Husárik má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Husárik momentálně evidujeme 42 recenzí.

Hotel Lipa

7,9

Hotel Lipa

Ubytování (Hotel) Hotel Lipa. Hotel Lipa se nachází přímo v centru města Čadca. Nabízí restauraci s letní terasou, café bar, solnou jeskyni, kadeřnictví a malé nákupní centrum. Ubytování Hotel Lipa se nachází ve městě Čadca (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Lipa má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Hotel Lipa momentálně evidujeme 173 recenzí.

privát Majka

privát Majka

Ubytování (Vila) privát Majka. Privát Majka is situated in Čadca and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování privát Majka se nachází ve městě Čadca (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión DOMES

Penzión DOMES

Ubytování (Penzion) Penzión DOMES. Penzión DOMES has a garden and a terrace in Čadca. At the guest house, the rooms are fitted with a wardrobe, a flat-screen TV and a private bathroom. Ubytování Penzión DOMES se nachází ve městě Čadca (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Cadca II

Holiday home Cadca II

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Cadca II. Holiday home Cadca II is situated in Čadca. The accommodation is 31 km from Žilina. Ubytování Holiday home Cadca II se nachází ve městě Čadca (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Cadca II nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Folk House

Folk House

Ubytování (Vila) Folk House. Boasting a garden, private pool and garden views, Folk House is situated in Čadca. The villa has river views and is 31 km from Ustroń. Ubytování Folk House se nachází ve městě Čadca (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytování ve městě Čadca

Město Čadca se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Čadca.