Hledat

Ubytování

Ubytování město Oravský Podzámok

Ve městě Oravský Podzámok (Slovensko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Oravský Podzámok

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Oravský Podzámok

Chalupa pri starej hájovni Racibor

10

Chalupa pri starej hájovni Racibor

Ubytování (Chata) Chalupa pri starej hájovni Racibor. Chalupa pri starej hájovni Racibor se nachází v Oravském Podzámku a nabízí ubytování s posezením a kuchyní. Ubytování Chalupa pri starej hájovni Racibor se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa pri starej hájovni Racibor má celkové hodnocení 10. Pro Chata Chalupa pri starej hájovni Racibor momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmán 80

9,7

Apartmán 80

Ubytování (Apartmán) Apartmán 80. Apartmán 80 se nachází v Oravském Podzámoku, 2,2 km od skiparku Racibor – Oravský Podzámok. Nabízí gril, zahradu, Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování Apartmán 80 se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán 80 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán 80 momentálně evidujeme 23 recenzí.

Penzión U nás

9,7

Penzión U nás

Ubytování (Penzion) Penzión U nás. Penzión U nás se nachází v obci Oravský Podzámok a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Ubytování Penzión U nás se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión U nás má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzión U nás momentálně evidujeme 324 recenzí.

Apartmány pod Oravským hradom

9,6

Apartmány pod Oravským hradom

Ubytování (Apartmán) Apartmány pod Oravským hradom. Apartmány pod Oravským hradom se nachází v Oravském Podzámku. Nabízí ubytování s balkonem, restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány pod Oravským hradom se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 292 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány pod Oravským hradom má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány pod Oravským hradom momentálně evidujeme 42 recenzí.

Urban Center

9,5

Urban Center

Ubytování (Penzion) Urban Center. Urban Center se nachází 2 km od lyžařského střediska Racibor, v bezprostřední blízkosti Oravského zámku a 50 metrů od centra Oravského Podzamoku. Ubytování Urban Center se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Urban Center má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Urban Center momentálně evidujeme 81 recenzí.

Penzión Reduta

9,3

Penzión Reduta

Ubytování (Penzion) Penzión Reduta. Penzión Reduta se nachází v Oravském Podzámoku, 2,3 km od lyžařského areálu Skipark Racibor - Oravský Podzámok, a nabízí zahradu, nekuřácké ubytování s... Ubytování Penzión Reduta se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Reduta má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzión Reduta momentálně evidujeme 238 recenzí.

Hotel Palatín

9,2

Hotel Palatín

Ubytování (Hotel) Hotel Palatín. Tříhvězdičkový Hotel Palatín se nachází v obci Oravský Podzámok a nabízí zahradu, terasu, bar a lyžárnu. Ubytování Hotel Palatín se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Palatín má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Palatín momentálně evidujeme 152 recenzí.

Penzion Toliar

8,9

Penzion Toliar

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Toliar. Penzion Toliar nabízí ubytování v malé obci Oravský Podzámok. Má vlastní restauraci a k dispozici je i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Toliar se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Toliar má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion – hostinec Penzion Toliar momentálně evidujeme 339 recenzí.

Penzión Racibor

7,7

Penzión Racibor

Ubytování (Penzion) Penzión Racibor. Penzión Racibor se nachází v obci Oravský Podzámok, 200 metrů od lyžařského areálu Skipark Racibor - Oravský Podzámok. Ubytování Penzión Racibor se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Racibor má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Penzión Racibor momentálně evidujeme 12 recenzí.

Chalupa pri starej hájovni Racibor II

Chalupa pri starej hájovni Racibor II

Ubytování (Chata) Chalupa pri starej hájovni Racibor II. Located in Oravský Podzámok, Chalupa pri starej hájovni Racibor II provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Chalupa pri starej hájovni Racibor II se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Oravsky Podzamok

Three-Bedroom Holiday Home in Oravsky Podzamok

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Oravsky Podzamok. Situated in Oravský Podzámok in the Žilinský kraj region, Three-Bedroom Holiday Home in Oravsky Podzamok is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Oravsky Podzamok se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Three-Bedroom Holiday Home in Oravsky Podzamok nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány pri Zvonici

Apartmány pri Zvonici

Ubytování (Apartmány) Apartmány pri Zvonici. Ubytovanie pri Zvonici is set in Oravský Podzámok. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. Ubytování Apartmány pri Zvonici se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Oravský Podzámok

Město Oravský Podzámok se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Oravský Podzámok.