Hledat

Ubytování

Turistická ubytovňa Forgáč Penzion

Široká 362, 027 41 Oravský Podzámok, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Turistická ubytovňa Forgáč. Turistická ubytovňa Forgáč se nachází v Oravském Podzámku. K dispozici je lyžárna, sdílený lounge a zahrada. Ubytování Turistická ubytovňa Forgáč se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Turistická ubytovňa Forgáč

Turistická ubytovňa Forgáč je vzdálená 45 km od Zakopaného a 44 km od Žiliny. Turistická ubytovňa Forgáč poskytuje pokoje s psacím stolem a sdílenou koupelnou. V Oravském Podzámku a okolí se můžete věnovat lyžování, cyklistice a dalším aktivitám. Penzion poskytuje bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Turistická ubytovňa Forgáč se nachází v Oravském Podzámku. Pokoje v penzionu mají šatní skříň. Na letiště Poprad-Tatry je to 68 km. K dispozici je lyžárna, sdílený lounge a zahrada.

Jiná ubytování ve městě Oravský Podzámok

Chalupa pri starej hájovni Racibor

10

Chalupa pri starej hájovni Racibor

Ubytování (Chata) Chalupa pri starej hájovni Racibor. Chalupa pri starej hájovni Racibor se nachází v Oravském Podzámku a nabízí ubytování s posezením a kuchyní. Ubytování Chalupa pri starej hájovni Racibor se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chalupa pri starej hájovni Racibor má celkové hodnocení 10. Pro Chata Chalupa pri starej hájovni Racibor momentálně evidujeme 9 recenzí.

Ubytovanie v Lihôtke

9,9

Ubytovanie v Lihôtke

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie v Lihôtke. Ubytovanie v Lihôtke se nachází v Oravském Podzámku. 47 km od Žiliny. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Ubytovanie v Lihôtke se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión U nás

9,7

Penzión U nás

Ubytování (Penzion) Penzión U nás. Penzión U nás se nachází v obci Oravský Podzámok a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Ubytování Penzión U nás se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzión U nás má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzión U nás momentálně evidujeme 324 recenzí.

Apartmán 80

9,7

Apartmán 80

Ubytování (Apartmán) Apartmán 80. Apartmán 80 se nachází v Oravském Podzámoku, 2,2 km od skiparku Racibor – Oravský Podzámok. Nabízí gril, zahradu, Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování Apartmán 80 se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán 80 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán 80 momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartmány pod Oravským hradom

9,6

Apartmány pod Oravským hradom

Ubytování (Apartmán) Apartmány pod Oravským hradom. Apartmány pod Oravským hradom se nachází v Oravském Podzámku. Nabízí ubytování s balkonem, restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány pod Oravským hradom se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány pod Oravským hradom má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány pod Oravským hradom momentálně evidujeme 42 recenzí.

Urban Center

9,5

Urban Center

Ubytování (Penzion) Urban Center. Urban Center se nachází 2 km od lyžařského střediska Racibor, v bezprostřední blízkosti Oravského zámku a 50 metrů od centra Oravského Podzamoku. Ubytování Urban Center se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Urban Center má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Urban Center momentálně evidujeme 81 recenzí.

Penzión Reduta

9,3

Penzión Reduta

Ubytování (Penzion) Penzión Reduta. Penzión Reduta se nachází v Oravském Podzámoku, 2,3 km od lyžařského areálu Skipark Racibor - Oravský Podzámok, a nabízí zahradu, nekuřácké ubytování s... Ubytování Penzión Reduta se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzión Reduta má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzión Reduta momentálně evidujeme 238 recenzí.

Hotel Palatín

9,2

Hotel Palatín

Ubytování (Hotel) Hotel Palatín. Tříhvězdičkový Hotel Palatín se nachází v obci Oravský Podzámok a nabízí zahradu, terasu, bar a lyžárnu. Ubytování Hotel Palatín se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hotel Palatín má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Palatín momentálně evidujeme 152 recenzí.

Penzión U dvoch levov

9,1

Penzión U dvoch levov

Ubytování (Penzion) Penzión U dvoch levov. Penzión U dvoch levov se nachází v Oravském Podzámku a nabízí zahradu. K dispozici je terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzión U dvoch levov se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Toliar

8,9

Penzion Toliar

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Toliar. Penzion Toliar nabízí ubytování v malé obci Oravský Podzámok. Má vlastní restauraci a k dispozici je i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Toliar se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Toliar má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion – hostinec Penzion Toliar momentálně evidujeme 339 recenzí.

Penzión Racibor

7,7

Penzión Racibor

Ubytování (Penzion) Penzión Racibor. Penzión Racibor se nachází v obci Oravský Podzámok, 200 metrů od lyžařského areálu Skipark Racibor - Oravský Podzámok. Ubytování Penzión Racibor se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzión Racibor má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Penzión Racibor momentálně evidujeme 12 recenzí.

Chalupa pri starej hájovni Racibor II

Chalupa pri starej hájovni Racibor II

Ubytování (Chata) Chalupa pri starej hájovni Racibor II. Located in Oravský Podzámok, Chalupa pri starej hájovni Racibor II provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Chalupa pri starej hájovni Racibor II se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj).

Three-Bedroom Holiday Home in Oravsky Podzamok

Three-Bedroom Holiday Home in Oravsky Podzamok

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Oravsky Podzamok. Situated in Oravský Podzámok in the Žilinský kraj region, Three-Bedroom Holiday Home in Oravsky Podzamok is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Oravsky Podzamok se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Prázdninový dům Three-Bedroom Holiday Home in Oravsky Podzamok nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány pri Zvonici

Apartmány pri Zvonici

Ubytování (Apartmány) Apartmány pri Zvonici. Ubytovanie pri Zvonici is set in Oravský Podzámok. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. Ubytování Apartmány pri Zvonici se nachází ve městě Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj).