Hledat

Ubytování

Ubytování město Martinske Hole

Ve městě Martinske Hole (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Martinske Hole

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Martinske Hole

Chata Panorama

9,3

Chata Panorama

Ubytování (Chata) Chata Panorama. Chata Panorama nabízí ubytování s přístupem na sjezdovku v městečku Martinské hole, 400 metrů od centra. Ubytování Chata Panorama se nachází ve městě Martinske Hole (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 902 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Panorama má celkové hodnocení 9,3. Pro Chata Chata Panorama momentálně evidujeme 9 recenzí.

Nová Ponorka Martinské Hole

8,7

Nová Ponorka Martinské Hole

Ubytování (Apartmán) Nová Ponorka Martinské Hole. Nová Ponorka Martinské Hole se nachází v obci Martinských Hole, 200 metrů od lyžařského areálu Martinských Hole. Nabízí bezplatné Wi-Fi, bar a restauraci. Ubytování Nová Ponorka Martinské Hole se nachází ve městě Martinske Hole (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Nová Ponorka Martinské Hole má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Nová Ponorka Martinské Hole momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmány Margo Sun

8,6

Apartmány Margo Sun

Ubytování (Apartmány) Apartmány Margo Sun. Apartmány Margo Sun se nachází hned u sjezdovek v Martinských Holích v pohoří Malá Fatra. Ubytování Apartmány Margo Sun se nachází ve městě Martinske Hole (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Margo Sun má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmány Apartmány Margo Sun momentálně evidujeme 76 recenzí.

Chata Martin Martinské hole

Chata Martin Martinské hole

Ubytování (Apartmán) Chata Martin Martinské hole. Chata Martin Martinské hole is located in Martinske Hole. Guests may enjoy free WiFi. Martin is 4. Ubytování Chata Martin Martinské hole se nachází ve městě Martinske Hole (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata MartinSki Martinské hole

Chata MartinSki Martinské hole

Ubytování (Chata) Chata MartinSki Martinské hole. Situated in Martinske Hole in the Žilinský kraj region, Chata MartinSki Martinské hole features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Chata MartinSki Martinské hole se nachází ve městě Martinske Hole (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

chata Bernat

chata Bernat

Ubytování (Chata) chata Bernat. Boasting a garden, chata Bernat provides accommodation in Martinske Hole with free WiFi and garden views. The accommodation is 7 km from Martin. Ubytování chata Bernat se nachází ve městě Martinske Hole (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Martinske Hole

Město Martinske Hole se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Martinske Hole.