Hledat

Ubytování

Martinky Nová ponorka apartmán 308 Apartmán

Martinské Hole 10646 308, 036 01 Martinské Hole, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Martinky Nová ponorka apartmán 308. Martinky Nová ponorka apartmán 308 se nachází v Martinských Hole a nabízí restauraci a terasu. 39 km od Bojnic. Ubytování Martinky Nová ponorka apartmán 308 se nachází ve městě Martinske Hole (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Martinky Nová ponorka apartmán 308

39 km od Bojnic. Martinky Nová ponorka apartmán 308 se nachází v Martinských Hole a nabízí restauraci a terasu. Na letiště Piešťany je to 90 km. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou, vybavený kuchyňský kout s lednicí a varnou deskou a 1 koupelnu se sprchou. V ubytování Martinky Nová ponorka apartmán 308 máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Apartmán je vzdálený 46 km od Banské Bystrice a 16 km od Žiliny.

Jiná ubytování ve městě Martinske Hole

Chata Panorama

9,3

Chata Panorama

Ubytování (Chata) Chata Panorama. Chata Panorama nabízí ubytování s přístupem na sjezdovku v městečku Martinské hole, 400 metrů od centra. Ubytování Chata Panorama se nachází ve městě Martinske Hole (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Panorama má celkové hodnocení 9,3. Pro Chata Chata Panorama momentálně evidujeme 9 recenzí.

Nová Ponorka Martinské Hole

8,7

Nová Ponorka Martinské Hole

Ubytování (Apartmán) Nová Ponorka Martinské Hole. Nová Ponorka Martinské Hole se nachází v obci Martinských Hole, 200 metrů od lyžařského areálu Martinských Hole. Nabízí bezplatné Wi-Fi, bar a restauraci. Ubytování Nová Ponorka Martinské Hole se nachází ve městě Martinske Hole (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Nová Ponorka Martinské Hole má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Nová Ponorka Martinské Hole momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmány Margo Sun

8,6

Apartmány Margo Sun

Ubytování (Apartmány) Apartmány Margo Sun. Apartmány Margo Sun se nachází hned u sjezdovek v Martinských Holích v pohoří Malá Fatra. Ubytování Apartmány Margo Sun se nachází ve městě Martinske Hole (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány Margo Sun má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmány Apartmány Margo Sun momentálně evidujeme 76 recenzí.

Chata MartinSki Martinské hole

Chata MartinSki Martinské hole

Ubytování (Chata) Chata MartinSki Martinské hole. Situated in Martinske Hole in the Žilinský kraj region, Chata MartinSki Martinské hole features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Chata MartinSki Martinské hole se nachází ve městě Martinske Hole (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Martin Martinské hole

Chata Martin Martinské hole

Ubytování (Apartmán) Chata Martin Martinské hole. Chata Martin Martinské hole is located in Martinske Hole. Guests may enjoy free WiFi. Martin is 4. Ubytování Chata Martin Martinské hole se nachází ve městě Martinske Hole (Slovensko - Žilinský kraj).

chata Bernat

chata Bernat

Ubytování (Chata) chata Bernat. Boasting a garden, chata Bernat provides accommodation in Martinske Hole with free WiFi and garden views. The accommodation is 7 km from Martin. Ubytování chata Bernat se nachází ve městě Martinske Hole (Slovensko - Žilinský kraj).