Hledat

Ubytování

Wekings Apartments Apartmán

Pavla Mudroňa 18, 036 01 Martin, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Wekings Apartments. Wekings Apartments se nachází v Martině a nabízí zahradu a terasu. 40 km od Bojnic. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Wekings Apartments se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Wekings Apartments

Apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, lednicí, pračkou, sporákem a varnou deskou. 40 km od Bojnic. Apartmán je vzdálený 40 km od Banské Bystrice a 22 km od Žiliny. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Wekings Apartments se nachází v Martině a nabízí zahradu a terasu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Martin

Apartmán Giovanna-150m od centra mesta

10

Apartmán Giovanna-150m od centra mesta

Ubytování (Apartmán) Apartmán Giovanna-150m od centra mesta. Apartment Giovanna-150m from the center of Martin is set in Martin and offers a bar. Guests have access to free WiFi. Ubytování Apartmán Giovanna-150m od centra mesta se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Martin

9,9

Apartmán Martin

Ubytování (Apartmán) Apartmán Martin. Apartmán Martin nabízí ubytování s balkonem, terasou a výhledem na hory v Martinu v Žilinském kraji. Ubytování Apartmán Martin se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Martin má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Martin momentálně evidujeme 5 recenzí.

Chata Janet

9,8

Chata Janet

Ubytování (Chata) Chata Janet. Chata Janet se nachází ve městě Martin v Žilinském kraji. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří lyžování, cyklistika a pěší turistika. Nabízí zahradu. Ubytování Chata Janet se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Janet má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chata Janet momentálně evidujeme 11 recenzí.

Martin´s House

9,8

Martin´s House

Ubytování (Privát) Martin´s House. Ubytování v soukromí Martin´s House se nachází v Martině a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled do zahrady. Do Žiliny je to 29 km. Ubytování Martin´s House se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 602 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Martin´s House má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Martin´s House momentálně evidujeme 12 recenzí.

Studio Perla

9,8

Studio Perla

Ubytování (Apartmán) Studio Perla. Studio Perla se nachází jen 5 minut pěšky od historického centra města Martin. Ubytování Studio Perla se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Studio Perla má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Studio Perla momentálně evidujeme 42 recenzí.

Vila Zahrada

9,6

Vila Zahrada

Ubytování (Penzion) Vila Zahrada. Vila Zahrada se nachází v malé klidné obci Dolný Kalnik, je obklopená svěží zahradou a nabízí prostorné venkovní posezení s grilem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Zahrada se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Zahrada má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Vila Zahrada momentálně evidujeme 38 recenzí.

Chaty Ferrata

9,6

Chaty Ferrata

Ubytování (Horské chaty) Chaty Ferrata. Chaty Ferrata se nachází v Martině. Nabízí ubytování s terasou a plně vybavenou kuchyní. Tato chata má balkon a 3 oddělené ložnice. Ubytování Chaty Ferrata se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chaty Ferrata má celkové hodnocení 9,6. Pro Horské chaty Chaty Ferrata momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartman Martin

9,6

Apartman Martin

Ubytování (Apartmán) Apartman Martin. Apartmán Martin se nachází v Martinu a nabízí gril. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Apartman Martin se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Martin má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman Martin momentálně evidujeme 28 recenzí.

Modern and cosy apartment in city center

9,6

Modern and cosy apartment in city center

Ubytování (Apartmán) Modern and cosy apartment in city center. Modern and cosy apartment in city center je apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný v Martině, 71 km od Donoval. Hosté si mohou užívat výhled na město. Ubytování Modern and cosy apartment in city center se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Modern and cosy apartment in city center má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Modern and cosy apartment in city center momentálně evidujeme 104 recenzí.

Apartmán Stráne

9,5

Apartmán Stráne

Ubytování (Apartmán) Apartmán Stráne. Apartmán Stráne se nachází v Martině. 40 km od Bojnic. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Stráne se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ľadoveň

9,5

Villa Ľadoveň

Ubytování (Vily) Villa Ľadoveň. Vily Ľadoveň se nachází v Martině, 10 km od lyžařského areálu Jasenská Dolina - Belá - Dulice. Nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Villa Ľadoveň se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Ľadoveň má celkové hodnocení 9,5. Pro Vily Villa Ľadoveň momentálně evidujeme 121 recenzí.

Rozľahlý apartmán v centre Martina

9,5

Rozľahlý apartmán v centre Martina

Ubytování (Apartmán) Rozľahlý apartmán v centre Martina. Apartmán Rozin Žilinský apartmán v centru Martina se nachází v Martina v Žilinském kraji. 41 km od Bojnic. Ubytování Rozľahlý apartmán v centre Martina se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

In House Apartment

9,5

In House Apartment

Ubytování (Apartmán) In House Apartment. Located in Martin, In House Apartment offers a restaurant, a garden and a barbecue. Ubytování In House Apartment se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata pod Ferratou

9,5

Chata pod Ferratou

Ubytování (Chata) Chata pod Ferratou. Chata pod Ferratou se nachází 6 km od centra Martina a 18 km od Žiliny a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, parkování na místě zdarma,... Ubytování Chata pod Ferratou se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata pod Ferratou má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Chata pod Ferratou momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmán Martin-Podháj

9,5

Apartmán Martin-Podháj

Ubytování (Privát) Apartmán Martin-Podháj. Apartmán Martin-Podháj se nachází v Martině v Žilinském kraji. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, terasu s výhledem na hory a také zahradu. Ubytování Apartmán Martin-Podháj se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Martin-Podháj má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Apartmán Martin-Podháj momentálně evidujeme 41 recenzí.

VILLA CENTRUM APARTMÁNY

9,4

VILLA CENTRUM APARTMÁNY

Ubytování (Aparthotel) VILLA CENTRUM APARTMÁNY. Situated in Martin, 46 km from Rajecké Teplice, VILLA CENTRUM APARTMÁNY features a garden and free WiFi. Ubytování VILLA CENTRUM APARTMÁNY se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování VILLA CENTRUM APARTMÁNY má celkové hodnocení 9,4. Pro Aparthotel VILLA CENTRUM APARTMÁNY momentálně evidujeme 6 recenzí.

Moderné štúdio s balkónom v novostavbe

9,4

Moderné štúdio s balkónom v novostavbe

Ubytování (Apartmán) Moderné štúdio s balkónom v novostavbe. Apartmán Martin a štúdio s balkonem a bezplatným Wi-Fi se nachází v Martině a nabízí ubytování s balkonem. 44 km od Bojnic. Ubytování Moderné štúdio s balkónom v novostavbe se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Byt v centre mesta Martin

9,4

Byt v centre mesta Martin

Ubytování (Privát) Byt v centre mesta Martin. Byt v centre mesta se nachází v Martině v Žilinském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Na místě je také dětské hřiště. Ubytování Byt v centre mesta Martin se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Byt v centre mesta Martin má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Byt v centre mesta Martin momentálně evidujeme 45 recenzí.

Martinské hole - Nová ponorka

9,4

Martinské hole - Nová ponorka

Ubytování (Apartmán) Martinské hole - Nová ponorka. Martinské hole – Nová ponorka se nachází ve městě Martin a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Martinské hole - Nová ponorka se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Martinské hole - Nová ponorka má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Martinské hole - Nová ponorka momentálně evidujeme 7 recenzí.

Beautiful and Cosy Apartment in City Center

9,3

Beautiful and Cosy Apartment in City Center

Ubytování (Bed and breakfast) Beautiful and Cosy Apartment in City Center. Tento apartmán se nachází v centru Martina. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Beautiful and Cosy Apartment in City Center se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Beautiful and Cosy Apartment in City Center má celkové hodnocení 9,3. Pro Bed and breakfast Beautiful and Cosy Apartment in City Center momentálně evidujeme 58 recenzí.

Oddych pri Martinskych holiach /Mountains vacation

9,3

Oddych pri Martinskych holiach /Mountains vacation

Ubytování (Prázdninový dům) Oddych pri Martinskych holiach /Mountains vacation. Oddych pri Martinských horách se nachází v Martině v Žilinském kraji a nabízí zahradu. 41 km od Bojnic. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Oddych pri Martinskych holiach /Mountains vacation se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellness Penzión Ferrata

9,2

Wellness Penzión Ferrata

Ubytování (Penzion) Wellness Penzión Ferrata. Penzion se nachází 15 km od lyžařského areálu Jasenská Dolina - Belá-Dulice. Nabízí lyžárnu, restauraci, terasu a bar. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Wellness Penzión Ferrata se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Wellness Penzión Ferrata má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Wellness Penzión Ferrata momentálně evidujeme 936 recenzí.

Penzión Ľadoveň

9,1

Penzión Ľadoveň

Ubytování (Penzion) Penzión Ľadoveň. Penzión Ľadoveň se nachází v Martině, 11 km od lyžařského areálu Jasenská Dolina – Belá-Dulice, a nabízí expresní check-in i check-out, nekuřácké pokoje,... Ubytování Penzión Ľadoveň se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Ľadoveň má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzión Ľadoveň momentálně evidujeme 153 recenzí.

Hotel Turiec

9,1

Hotel Turiec

Ubytování (Hotel) Hotel Turiec. Hotel Turiec, který se nachází se v centru města Martin, nabízí výhled na pohoří Velká Fatra. Ubytování Hotel Turiec se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Turiec má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Turiec momentálně evidujeme 390 recenzí.

Penzión Pri Kaštieli Záturčie

9,1

Penzión Pri Kaštieli Záturčie

Ubytování (Penzion) Penzión Pri Kaštieli Záturčie. Penzión Pri Kaštieli se nachází v nádvoří venkovského sídla v lokalitě Záturčie v Martině. Ubytování Penzión Pri Kaštieli Záturčie se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Pri Kaštieli Záturčie má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzión Pri Kaštieli Záturčie momentálně evidujeme 198 recenzí.

Penzion MartInn

9,1

Penzion MartInn

Ubytování (Penzion) Penzion MartInn. Penzion MartInn se nachází v severní části martinské pěší zóny, 5 minut chůze od Lékařské fakulty Univerzity Komenského, a nabízí restauraci s barem a ve... Ubytování Penzion MartInn se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion MartInn má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion MartInn momentálně evidujeme 412 recenzí.

Turciansky dvor - Apartmany Turiec

9

Turciansky dvor - Apartmany Turiec

Ubytování (Penzion) Turciansky dvor - Apartmany Turiec. Turčiansky dvor - Apartmány Turiec se nachází v klidném prostředí v Košťanech nad Turcom mezi národnímí parky Malá Fatra a Velká Fatra. Ubytování Turciansky dvor - Apartmany Turiec se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Turciansky dvor - Apartmany Turiec má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Turciansky dvor - Apartmany Turiec momentálně evidujeme 524 recenzí.

Privát Martin

8,9

Privát Martin

Ubytování (Penzion) Privát Martin. Privát Martin se nachází v Martině a nabízí kabelovou TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Privát Martin se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Martin má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Privát Martin momentálně evidujeme 72 recenzí.

Great Apartment Blck&Wht near center & own parking

8,8

Great Apartment Blck&Wht near center & own parking

Ubytování (Apartmán) Great Apartment Blck&Wht near center & own parking. Great Apartment Blck&Wht near center & own parking se nachází v Martině. 39 km od Bojnic. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Great Apartment Blck&Wht near center & own parking se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bystricka

8,7

Hotel Bystricka

Ubytování (Hotel) Hotel Bystricka. Hotel Bystrička s.r.o. se nachází v Bystričce, 2 km od města Martin a na půli cesty mezi Žilinou a Banskou Bystricí v pohoří Malá Fatra. Ubytování Hotel Bystricka se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Bystricka má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Bystricka momentálně evidujeme 333 recenzí.

Hotel Victoria

8,7

Hotel Victoria

Ubytování (Hotel) Hotel Victoria. Hotel Victoria v Martině nabízí vlastní pivovar, domácí speciality, masáže, bazén a sauny. Ubytování Hotel Victoria se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Victoria má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Victoria momentálně evidujeme 458 recenzí.

Penzion Jordan

8,5

Penzion Jordan

Ubytování (Penzion) Penzion Jordan. Penzion Jordan s bezplatným Wi-Fi a soukromým parkovištěm stojí ve městě Vrútky, jen 2 km od Martina. Ubytování Penzion Jordan se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Angel Martinské hole

7,9

Chata Angel Martinské hole

Ubytování (Chata) Chata Angel Martinské hole. Chata Angel Martinské hole se nachází přímo v lyžařském areálu Martinské hole. Ubytování Chata Angel Martinské hole se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Angel Martinské hole má celkové hodnocení 7,9. Pro Chata Chata Angel Martinské hole momentálně evidujeme 13 recenzí.

Penzion San Martin

7,9

Penzion San Martin

Ubytování (Penzion) Penzion San Martin. Penzion San Martin leží v obci Priekopa, 6 km od města Martin, a nabízí ubytování v pokojích, restauraci, bar, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Penzion San Martin se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion San Martin má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion San Martin momentálně evidujeme 137 recenzí.

Penzion Maja

7,5

Penzion Maja

Ubytování (Penzion) Penzion Maja. Penzion Maja se nachází 5 minut chůze od centra města Martin a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Maja se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Maja má celkové hodnocení 7,5. Pro Penzion Penzion Maja momentálně evidujeme 530 recenzí.

Comfortable room with free parking

7,2

Comfortable room with free parking

Ubytování (Privát) Comfortable room with free parking. Pohodlný pokoj s bezplatným parkováním se nachází 11 km od lyžařského areálu Jasenská Dolina - Belá - Dulice a nabízí přístup na lyžích až ke sjezdovce,... Ubytování Comfortable room with free parking se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Comfortable room with free parking má celkové hodnocení 7,2. Pro Privát Comfortable room with free parking momentálně evidujeme 30 recenzí.

Chata Neografia

Chata Neografia

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Neografia. Chata Neografia is set in Martin and offers a bar and a terrace. The holiday home features river views and is 43 km from Rajecké Teplice. Ubytování Chata Neografia se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Chata Neografia nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Great flat near center with view on Mountains

Great flat near center with view on Mountains

Ubytování (Apartmán) Great flat near center with view on Mountains. Great flat near center with view on Mountains is set in Martin. The apartment features mountain views and is 24 km from Turčianske Teplice. Ubytování Great flat near center with view on Mountains se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Great flat near center with view on Mountains nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Konečná

Apartmán Konečná

Ubytování (Apartmán) Apartmán Konečná. Apartmán Konečná is located in Martin and offers a terrace. Ubytování Apartmán Konečná se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Winter SPA

Chata Winter SPA

Ubytování (Horské chaty) Chata Winter SPA. Set in Martin, 49 km from Rajecké Teplice, Chata Winter SPA offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Chata Winter SPA se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Horské chaty Chata Winter SPA nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Gallery Apts Nr.3

Gallery Apts Nr.3

Ubytování (Apartmán) Gallery Apts Nr.3. Gallery Apts Nr.3 is set in Martin. The accommodation is 46 km from Rajecké Teplice. Ubytování Gallery Apts Nr.3 se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Gallery Apts Nr.3 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Charlotte

Apartmán Charlotte

Ubytování (Apartmán) Apartmán Charlotte. Set in Martin in the Žilinský kraj region, Apartmán Charlotte features a balcony and garden views. Ubytování Apartmán Charlotte se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 285 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privat Apartman Martin

Privat Apartman Martin

Ubytování (Apartmán) Privat Apartman Martin. Situated in Martin in the Žilinský kraj region, Privat Apartman Martin has a balcony. The accommodation is 39 km from Banská Bystrica. Ubytování Privat Apartman Martin se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 077 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán v Centre Martina bez Susedov

Apartmán v Centre Martina bez Susedov

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Centre Martina bez Susedov. Privacy with City Views in Martin is located in Martin and offers a bar. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartmán v Centre Martina bez Susedov se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Neografia

Chata Neografia

Ubytování (Privát) Chata Neografia. With garden views, Chata Neografia is set in Martin and has free WiFi. There is a fully equipped private bathroom with shower and free toiletries. Ubytování Chata Neografia se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grey apartment Sturova

Grey apartment Sturova

Ubytování (Apartmán) Grey apartment Sturova. Grey apartment Sturova is situated in Martin. Guests may enjoy free WiFi. The apartment comes with a flat-screen TV. Ubytování Grey apartment Sturova se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata u Dina

Chata u Dina

Ubytování (Chata) Chata u Dina. Chata u Dina se nachází v Martině a nabízí zahradu, gril a terasu. V okolí chaty se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice. Ubytování Chata u Dina se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Neografia I

Chata Neografia I

Ubytování (Chata) Chata Neografia I. Chata Neografia I se nachází v Martině, 15 km od Rajeckých Teplic. Výhled směřuje na město. Ubytování Chata Neografia I se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Čajkovského 13

Čajkovského 13

Ubytování (Apartmán) Čajkovského 13. Featuring a restaurant and a terrace, Čajkovského 13 offers accommodation in Martin with free WiFi and mountain views. Ubytování Čajkovského 13 se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod Lipami

Pod Lipami

Ubytování (Penzion) Pod Lipami. Penzion Pod Lipami se nachází v Martinu a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, terasu, sdílený lounge a satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Pod Lipami se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Pod Lipami nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartman centrum v súkromí

Apartman centrum v súkromí

Ubytování (Apartmán) Apartman centrum v súkromí. Apartman centrum v súkromí is located in Martin. Guests may enjoy free WiFi. A à la carte breakfast is available each morning at the property. Ubytování Apartman centrum v súkromí se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)