Hledat

Ubytování

Wekings Apartments Apartmán

Pavla Mudroňa 18, 036 01 Martin, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Wekings Apartments. Wekings Apartments se nachází v Martině a nabízí zahradu a terasu. 40 km od Bojnic. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Wekings Apartments se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Wekings Apartments

Apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, lednicí, pračkou, sporákem a varnou deskou. 40 km od Bojnic. Apartmán je vzdálený 40 km od Banské Bystrice a 22 km od Žiliny. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Wekings Apartments se nachází v Martině a nabízí zahradu a terasu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Martin

Studio Apartman

10

Studio Apartman

UbytováníStudio Apartman. Studio flat se nachází v Martině, 20 km od hradu Strečno a 16 km od lyžařského střediska Snowland Valčianska dolina. Ubytování Studio Apartman se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán u Manišov blízko centra v Martine

10

Apartmán u Manišov blízko centra v Martine

UbytováníApartmán u Manišov blízko centra v Martine. Apartmán u Manišov blízko centra v Martine se nachází 44 km od městského hradu Kremnica a 25 km od hradu Strečno. Ubytování Apartmán u Manišov blízko centra v Martine se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman “ROSE”

10

Apartman “ROSE”

UbytováníApartman “ROSE”. Apartman "ROSE" se nachází v Martině v Žilinském kraji a nabízí balkon. Do údolí Snowland Valčianska je to 15 km. Ubytování Apartman “ROSE” se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Giovanna-150m od centra mesta

10

Apartmán Giovanna-150m od centra mesta

Ubytování (Apartmán) Apartmán Giovanna-150m od centra mesta. Apartment Giovanna-150m from the center of Martin is set in Martin and offers a bar. Guests have access to free WiFi. Ubytování Apartmán Giovanna-150m od centra mesta se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata pod Martinkami

10

Chata pod Martinkami

UbytováníChata pod Martinkami. Chata pod Martinkami se nachází v Kremnici, asi 50 km od městského hradu, a nabízí výhled do zahrady, balkon a kávovar. Ubytování Chata pod Martinkami se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Martin

9,9

Apartmán Martin

Ubytování (Apartmán) Apartmán Martin. Apartmán Martin nabízí ubytování s balkonem, terasou a výhledem na hory v Martinu v Žilinském kraji. Ubytování Apartmán Martin se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Martin má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Martin momentálně evidujeme 5 recenzí.

Chata Janet

9,8

Chata Janet

Ubytování (Chata) Chata Janet. Chata Janet se nachází ve městě Martin v Žilinském kraji. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří lyžování, cyklistika a pěší turistika. Nabízí zahradu. Ubytování Chata Janet se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Janet má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chata Janet momentálně evidujeme 11 recenzí.

Martin´s House

9,8

Martin´s House

Ubytování (Privát) Martin´s House. Ubytování v soukromí Martin´s House se nachází v Martině a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled do zahrady. Do Žiliny je to 29 km. Ubytování Martin´s House se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Martin´s House má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Martin´s House momentálně evidujeme 12 recenzí.

Studio Perla

9,8

Studio Perla

Ubytování (Apartmán) Studio Perla. Studio Perla se nachází jen 5 minut pěšky od historického centra města Martin. Ubytování Studio Perla se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Studio Perla má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Studio Perla momentálně evidujeme 42 recenzí.

Chata Fir

9,7

Chata Fir

UbytováníChata Fir. Chata Fir se nachází v Martině a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a zahradou. Ubytování Chata Fir se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman v širšom centre Martina NICE

9,7

Apartman v širšom centre Martina NICE

UbytováníApartman v širšom centre Martina NICE. Apartmán v širšom centru Martina NICE se nachází v Martině, 49 km od Oravského hradu, 22 km od hradu Strečno a 18 km od národního parku Snowland Valčianska... Ubytování Apartman v širšom centre Martina NICE se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Aparthaus PINIA

9,7

Aparthaus PINIA

UbytováníAparthaus PINIA. Aparthaus PINIA se nachází v Martině, 27 km od hradu Strecno, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Aparthaus PINIA se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Excellent Large Lux Apartment Central Martin

9,7

Excellent Large Lux Apartment Central Martin

UbytováníExcellent Large Lux Apartment Central Martin. Excellent Large Lux Apartment Central Martin se nachází v Martině, 47 km od městského hradu Kremnica a 50 km od Oravského hradu, a nabízí výhled do... Ubytování Excellent Large Lux Apartment Central Martin se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Vila Zahrada

9,6

Vila Zahrada

Ubytování (Penzion) Vila Zahrada. Vila Zahrada se nachází v malé klidné obci Dolný Kalnik, je obklopená svěží zahradou a nabízí prostorné venkovní posezení s grilem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Zahrada se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Vila Zahrada má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Vila Zahrada momentálně evidujeme 38 recenzí.

Chaty Ferrata

9,6

Chaty Ferrata

Ubytování (Horské chaty) Chaty Ferrata. Chaty Ferrata se nachází v Martině. Nabízí ubytování s terasou a plně vybavenou kuchyní. Tato chata má balkon a 3 oddělené ložnice. Ubytování Chaty Ferrata se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chaty Ferrata má celkové hodnocení 9,6. Pro Horské chaty Chaty Ferrata momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartman Martin

9,6

Apartman Martin

Ubytování (Apartmán) Apartman Martin. Apartmán Martin se nachází v Martinu a nabízí gril. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Apartman Martin se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartman Martin má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman Martin momentálně evidujeme 28 recenzí.

Modern and cosy apartment in city center

9,6

Modern and cosy apartment in city center

Ubytování (Apartmán) Modern and cosy apartment in city center. Modern and cosy apartment in city center je apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný v Martině, 71 km od Donoval. Hosté si mohou užívat výhled na město. Ubytování Modern and cosy apartment in city center se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Modern and cosy apartment in city center má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Modern and cosy apartment in city center momentálně evidujeme 104 recenzí.

Novozrekonštrulovaný byt Podhaj

9,5

Novozrekonštrulovaný byt Podhaj

UbytováníNovozrekonštrulovaný byt Podhaj. Located in Martin in the Žilinský kraj region, Novozrekonštrulovaný byt Podhaj features a balcony. Ubytování Novozrekonštrulovaný byt Podhaj se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Stráne

9,5

Apartmán Stráne

Ubytování (Apartmán) Apartmán Stráne. Apartmán Stráne se nachází v Martině. 40 km od Bojnic. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Stráne se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Rozľahlý apartmán v centre Martina

9,5

Rozľahlý apartmán v centre Martina

Ubytování (Apartmán) Rozľahlý apartmán v centre Martina. Apartmán Rozin Žilinský apartmán v centru Martina se nachází v Martina v Žilinském kraji. 41 km od Bojnic. Ubytování Rozľahlý apartmán v centre Martina se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Villa Ľadoveň

9,5

Villa Ľadoveň

Ubytování (Vily) Villa Ľadoveň. Vily Ľadoveň se nachází v Martině, 10 km od lyžařského areálu Jasenská Dolina - Belá - Dulice. Nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Villa Ľadoveň se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Villa Ľadoveň má celkové hodnocení 9,5. Pro Vily Villa Ľadoveň momentálně evidujeme 121 recenzí.

In House Apartment

9,5

In House Apartment

Ubytování (Apartmán) In House Apartment. Located in Martin, In House Apartment offers a restaurant, a garden and a barbecue. Ubytování In House Apartment se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata pod Ferratou

9,5

Chata pod Ferratou

Ubytování (Chata) Chata pod Ferratou. Chata pod Ferratou se nachází 6 km od centra Martina a 18 km od Žiliny a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, parkování na místě zdarma,... Ubytování Chata pod Ferratou se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata pod Ferratou má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Chata pod Ferratou momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmán Martin-Podháj

9,5

Apartmán Martin-Podháj

Ubytování (Privát) Apartmán Martin-Podháj. Apartmán Martin-Podháj se nachází v Martině v Žilinském kraji. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, terasu s výhledem na hory a také zahradu. Ubytování Apartmán Martin-Podháj se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán Martin-Podháj má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Apartmán Martin-Podháj momentálně evidujeme 41 recenzí.

VILLA CENTRUM APARTMÁNY

9,4

VILLA CENTRUM APARTMÁNY

Ubytování (Aparthotel) VILLA CENTRUM APARTMÁNY. Situated in Martin, 46 km from Rajecké Teplice, VILLA CENTRUM APARTMÁNY features a garden and free WiFi. Ubytování VILLA CENTRUM APARTMÁNY se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování VILLA CENTRUM APARTMÁNY má celkové hodnocení 9,4. Pro Aparthotel VILLA CENTRUM APARTMÁNY momentálně evidujeme 6 recenzí.

Krásny byt v lokalite Martin

9,4

Krásny byt v lokalite Martin

UbytováníKrásny byt v lokalite Martin. a terrace, a 16 km od hradu Kreml. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Krásny byt v lokalite Martin se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Moderné štúdio s balkónom v novostavbe

9,4

Moderné štúdio s balkónom v novostavbe

Ubytování (Apartmán) Moderné štúdio s balkónom v novostavbe. Apartmán Martin a štúdio s balkonem a bezplatným Wi-Fi se nachází v Martině a nabízí ubytování s balkonem. 44 km od Bojnic. Ubytování Moderné štúdio s balkónom v novostavbe se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Byt v centre mesta Martin

9,4

Byt v centre mesta Martin

Ubytování (Privát) Byt v centre mesta Martin. Byt v centre mesta se nachází v Martině v Žilinském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Na místě je také dětské hřiště. Ubytování Byt v centre mesta Martin se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Byt v centre mesta Martin má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Byt v centre mesta Martin momentálně evidujeme 45 recenzí.

Martinské hole - Nová ponorka

9,4

Martinské hole - Nová ponorka

Ubytování (Apartmán) Martinské hole - Nová ponorka. Martinské hole – Nová ponorka se nachází ve městě Martin a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Martinské hole - Nová ponorka se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Martinské hole - Nová ponorka má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Martinské hole - Nová ponorka momentálně evidujeme 7 recenzí.

Oddych pri Martinskych holiach /Mountains vacation

9,3

Oddych pri Martinskych holiach /Mountains vacation

Ubytování (Prázdninový dům) Oddych pri Martinskych holiach /Mountains vacation. Oddych pri Martinských horách se nachází v Martině v Žilinském kraji a nabízí zahradu. 41 km od Bojnic. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Oddych pri Martinskych holiach /Mountains vacation se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Beautiful and Cosy Apartment in City Center

9,3

Beautiful and Cosy Apartment in City Center

Ubytování (Bed and breakfast) Beautiful and Cosy Apartment in City Center. Tento apartmán se nachází v centru Martina. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Beautiful and Cosy Apartment in City Center se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Beautiful and Cosy Apartment in City Center má celkové hodnocení 9,3. Pro Bed and breakfast Beautiful and Cosy Apartment in City Center momentálně evidujeme 58 recenzí.

Wellness Penzión Ferrata

9,2

Wellness Penzión Ferrata

Ubytování (Penzion) Wellness Penzión Ferrata. Penzion se nachází 15 km od lyžařského areálu Jasenská Dolina - Belá-Dulice. Nabízí lyžárnu, restauraci, terasu a bar. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Wellness Penzión Ferrata se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Wellness Penzión Ferrata má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Wellness Penzión Ferrata momentálně evidujeme 936 recenzí.

Penzión Ľadoveň

9,1

Penzión Ľadoveň

Ubytování (Penzion) Penzión Ľadoveň. Penzión Ľadoveň se nachází v Martině, 11 km od lyžařského areálu Jasenská Dolina – Belá-Dulice, a nabízí expresní check-in i check-out, nekuřácké pokoje,... Ubytování Penzión Ľadoveň se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzión Ľadoveň má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzión Ľadoveň momentálně evidujeme 153 recenzí.

Hotel Turiec

9,1

Hotel Turiec

Ubytování (Hotel) Hotel Turiec. Hotel Turiec, který se nachází se v centru města Martin, nabízí výhled na pohoří Velká Fatra. Ubytování Hotel Turiec se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hotel Turiec má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Turiec momentálně evidujeme 390 recenzí.

Penzión Pri Kaštieli Záturčie

9,1

Penzión Pri Kaštieli Záturčie

Ubytování (Penzion) Penzión Pri Kaštieli Záturčie. Penzión Pri Kaštieli se nachází v nádvoří venkovského sídla v lokalitě Záturčie v Martině. Ubytování Penzión Pri Kaštieli Záturčie se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzión Pri Kaštieli Záturčie má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzión Pri Kaštieli Záturčie momentálně evidujeme 198 recenzí.

Apartman Ambrak č.3

9,1

Apartman Ambrak č.3

UbytováníApartman Ambrak č.3. Apartmán Ambrak č.3 se nachází v Martině, 23 km od hradu Strečno, 17 km od lyžařského areálu Snowland Valčianska dolina a 17 km od zámku Blatnica. Ubytování Apartman Ambrak č.3 se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion MartInn

9,1

Penzion MartInn

Ubytování (Penzion) Penzion MartInn. Penzion MartInn se nachází v severní části martinské pěší zóny, 5 minut chůze od Lékařské fakulty Univerzity Komenského, a nabízí restauraci s barem a ve... Ubytování Penzion MartInn se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion MartInn má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion MartInn momentálně evidujeme 412 recenzí.

Útulný apartmán s výhľadom na hory

9

Útulný apartmán s výhľadom na hory

UbytováníÚtulný apartmán s výhľadom na hory. Útulný apartmán s výhľadom na hory enjoys a location in Martin, just 22 km from Strecno Castle and 15 km from Snowland Valcianska Valley. Ubytování Útulný apartmán s výhľadom na hory se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Stavbárska

9

Apartmán Stavbárska

UbytováníApartmán Stavbárska. Apartmán Stavbárska se nachází v Martině, 43 km od městského hradu Kremnica, 25 km od hradu Strečno a 13 km od lyžařského areálu Snowland Valčianska... Ubytování Apartmán Stavbárska se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán v úplnom centre

9

Apartmán v úplnom centre

UbytováníApartmán v úplnom centre. Apartmán v úplnom centre se nachází v Martině, 46 km od městského hradu Kremnica, 24 km od hradu Strečno a 16 km od lyžařského areálu Snowland Valčianska... Ubytování Apartmán v úplnom centre se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman - centrum zadarmo parkovanie

9

Apartman - centrum zadarmo parkovanie

UbytováníApartman - centrum zadarmo parkovanie. Apartman - centrum centrum města nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu, která se nachází 22 km od hradu a údolí Valčianska. 45 km od Kremnického městského hradu. Ubytování Apartman - centrum zadarmo parkovanie se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Turciansky dvor - Apartmany Turiec

9

Turciansky dvor - Apartmany Turiec

Ubytování (Penzion) Turciansky dvor - Apartmany Turiec. Turčiansky dvor - Apartmány Turiec se nachází v klidném prostředí v Košťanech nad Turcom mezi národnímí parky Malá Fatra a Velká Fatra. Ubytování Turciansky dvor - Apartmany Turiec se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Turciansky dvor - Apartmany Turiec má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Turciansky dvor - Apartmany Turiec momentálně evidujeme 524 recenzí.

Privát Martin

8,9

Privát Martin

Ubytování (Penzion) Privát Martin. Privát Martin se nachází v Martině a nabízí kabelovou TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Privát Martin se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privát Martin má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Privát Martin momentálně evidujeme 72 recenzí.

Central Apartments

8,9

Central Apartments

UbytováníCentral Apartments. Central Apartments se nachází v Martině, 46 km od městského hradu Kremnica. Ubytování Central Apartments se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Chatka pod Martinskými Hoľami

8,9

Chatka pod Martinskými Hoľami

UbytováníChatka pod Martinskými Hoľami. Chatka pod Martinskými Hoľami se nachází 48 km od Kremnického městského hradu a nabízí ubytování se zahradou, grilem, sdíleným loungem a výhledem do... Ubytování Chatka pod Martinskými Hoľami se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Great Apartment Blck&Wht near center & own parking

8,8

Great Apartment Blck&Wht near center & own parking

Ubytování (Apartmán) Great Apartment Blck&Wht near center & own parking. Great Apartment Blck&Wht near center & own parking se nachází v Martině. 39 km od Bojnic. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Great Apartment Blck&Wht near center & own parking se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Hotel Bystricka

8,7

Hotel Bystricka

Ubytování (Hotel) Hotel Bystricka. Hotel Bystrička s.r.o. se nachází v Bystričce, 2 km od města Martin a na půli cesty mezi Žilinou a Banskou Bystricí v pohoří Malá Fatra. Ubytování Hotel Bystricka se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hotel Bystricka má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Bystricka momentálně evidujeme 333 recenzí.

Hotel Victoria

8,7

Hotel Victoria

Ubytování (Hotel) Hotel Victoria. Hotel Victoria v Martině nabízí vlastní pivovar, domácí speciality, masáže, bazén a sauny. Ubytování Hotel Victoria se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hotel Victoria má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Victoria momentálně evidujeme 458 recenzí.

Severan New Appartement 1

8,7

Severan New Appartement 1

UbytováníSeveran New Appartement 1. Severan New Appartement 1 se nachází v Martině, 49 km od Oravského hradu, 22 km od hradu Strečno a 18 km od lyžařského areálu Snowland Valčianska dolina. Ubytování Severan New Appartement 1 se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Central business appartment

8,7

Central business appartment

UbytováníCentral business appartment. Central business appartment se nachází v Martině, 46 km od městského hradu Kremnica a 23 km od hradu Strečno, a nabízí ubytování s výhledem do klidné... Ubytování Central business appartment se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Krásny podkrovný 3-izbový byt v širšom centre BREZA

8,7

Krásny podkrovný 3-izbový byt v širšom centre BREZA

UbytováníKrásny podkrovný 3-izbový byt v širšom centre BREZA. Apartmán v obci Martin, 23 km od hradu Strečno a 17 km od údolí Snowland. Ubytování Krásny podkrovný 3-izbový byt v širšom centre BREZA se nachází ve městě Martin (Slovensko - Žilinský kraj).