Hledat

Ubytování

Ubytování město Makov

Ve městě Makov (Slovensko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Makov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Makov

Horský hotel Hájenka

9

Horský hotel Hájenka

Ubytování (Hotel) Horský hotel Hájenka. Horský hotel Hájenka se nachází 10 km od Makova a 55 km od Žiliny. Nabízí ubytování s výhledem na hory, bar, zázemí pro grilování a dětské hřiště. Ubytování Horský hotel Hájenka se nachází ve městě Makov (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horský hotel Hájenka má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Horský hotel Hájenka momentálně evidujeme 51 recenzí.

Ski Apartmany

9

Ski Apartmany

Ubytování (Aparthotel) Ski Apartmany. Tento nekuřácký hotel se nachází vedle lyžařských vleků v obci Makov a nabízí moderně zařízené pokoje a apartmány s bezplatným internetem, moderní wellness... Ubytování Ski Apartmany se nachází ve městě Makov (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ski Apartmany má celkové hodnocení 9. Pro Aparthotel Ski Apartmany momentálně evidujeme 18 recenzí.

Penzion Stara Fara

8,6

Penzion Stara Fara

Ubytování (Hotel) Penzion Stara Fara. Penzion Stará Fara se nachází v centru obce Makov, pouhých 100 metrů od autobusového a vlakového nádraží. V penzionu najdete vířivku a restauraci. Ubytování Penzion Stara Fara se nachází ve městě Makov (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Stara Fara má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Penzion Stara Fara momentálně evidujeme 101 recenzí.

Horská chata Bačkárka

8,4

Horská chata Bačkárka

Ubytování (Penzion) Horská chata Bačkárka. Horská chata Bačkárka se nachází ve městě Makov, 50 metrů od lyžařského vleku. Ubytování Horská chata Bačkárka se nachází ve městě Makov (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 456 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horská chata Bačkárka má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Horská chata Bačkárka momentálně evidujeme 42 recenzí.

Holiday home Makov

Holiday home Makov

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Makov. Holiday home Makov is located in Makov. This holiday home comes with 5 bedrooms, a TV, and a kitchen with a microwave and a fridge. Ubytování Holiday home Makov se nachází ve městě Makov (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 513 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Makov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Makov

Město Makov se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Makov.