Hledat

Ubytování

Popis ubytování Hotel Fran

Hotel nabízí krytý bazén a pokojovou službu. Pokoje mají šatní skříň a vlastní koupelnu. Na letiště Piešťany je to 88 km. Hotel Fran podává každé ráno snídani formou bufetu. Ubytování je vzdálené 29 km od Žiliny a 48 km od Terchové. Hotel Fran se nachází v Makově a nabízí restauraci, bar, zahradu a terasu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Makov

Horský hotel Hájenka

9

Horský hotel Hájenka

Ubytování (Hotel) Horský hotel Hájenka. Horský hotel Hájenka se nachází 10 km od Makova a 55 km od Žiliny. Nabízí ubytování s výhledem na hory, bar, zázemí pro grilování a dětské hřiště. Ubytování Horský hotel Hájenka se nachází ve městě Makov (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Horský hotel Hájenka má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Horský hotel Hájenka momentálně evidujeme 51 recenzí.

Ski Apartmany

9

Ski Apartmany

Ubytování (Aparthotel) Ski Apartmany. Tento nekuřácký hotel se nachází vedle lyžařských vleků v obci Makov a nabízí moderně zařízené pokoje a apartmány s bezplatným internetem, moderní wellness... Ubytování Ski Apartmany se nachází ve městě Makov (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Ski Apartmany má celkové hodnocení 9. Pro Aparthotel Ski Apartmany momentálně evidujeme 18 recenzí.

Penzion Stara Fara

8,6

Penzion Stara Fara

Ubytování (Hotel) Penzion Stara Fara. Penzion Stará Fara se nachází v centru obce Makov, pouhých 100 metrů od autobusového a vlakového nádraží. V penzionu najdete vířivku a restauraci. Ubytování Penzion Stara Fara se nachází ve městě Makov (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Stara Fara má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Penzion Stara Fara momentálně evidujeme 101 recenzí.

Horská chata Bačkárka

8,4

Horská chata Bačkárka

Ubytování (Penzion) Horská chata Bačkárka. Horská chata Bačkárka se nachází ve městě Makov, 50 metrů od lyžařského vleku. Ubytování Horská chata Bačkárka se nachází ve městě Makov (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Horská chata Bačkárka má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Horská chata Bačkárka momentálně evidujeme 42 recenzí.

Holiday home Makov

Holiday home Makov

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Makov. Holiday home Makov is located in Makov. This holiday home comes with 5 bedrooms, a TV, and a kitchen with a microwave and a fridge. Ubytování Holiday home Makov se nachází ve městě Makov (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Makov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.