Hledat

Ubytování

Ubytování město Korytnica

Ve městě Korytnica (Slovensko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Korytnica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Korytnica

Korytnička pod Donovalmi

Korytnička pod Donovalmi

Ubytování (Chata) Korytnička pod Donovalmi. Korytnička pod Donovalmi se nachází v Korytnici, 32 km od Martina. Nabízí zahradu, zázemí pro grilování, saunu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Korytnička pod Donovalmi se nachází ve městě Korytnica (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Korytnička pod Donovalmi nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartman Korytnica-Kupele

Apartman Korytnica-Kupele

Ubytování (Apartmán) Apartman Korytnica-Kupele. Located in Korytnica, Apartman Korytnica-Kupele features accommodation with a kitchen. The property has a sauna. Ubytování Apartman Korytnica-Kupele se nachází ve městě Korytnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Zrub Magurka

Zrub Magurka

Ubytování (Chata) Zrub Magurka. Zrub Magurka se nachází v obci Partizánska ľupča, 19 km od Donoval a 32 km od Martina. Ubytování Zrub Magurka se nachází ve městě Korytnica (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Chata Zrub Magurka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Korytnica

Město Korytnica se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Korytnica.