Hledat

Ubytování

Snowhouse Apartmány

88 Lazná, 031 01 Liptovský Mikuláš, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Snowhouse. Snowhouse se nachází v Liptovském Mikuláši, 5 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Snowhouse se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Snowhouse

Snowhouse stojí 6 km od Liptovské Mary. Snowhouse se nachází v Liptovském Mikuláši, 5 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. V ubytování Snowhouse máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Na letiště Poprad-Tatry je to 48 km. K dispozici je lednice, sporák, varná deska, rychlovarná konvice a kávovar. Apartmán má balkon, výhled do zahrady, posezení, satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou a vlastní koupelnu s vířivkou a toaletními potřebami zdarma. Snowhouse má také terasu. Na místě je zahrada a v okolí se můžete věnovat pěší turistice.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Liptovský Mikuláš

Apartman Othila , Apartman v Demanovskej doline

10

Apartman Othila , Apartman v Demanovskej doline

Ubytování (Apartmán) Apartman Othila , Apartman v Demanovskej doline. Apartman Othila, Apartman v Demanovskej doline se nachází v Liptovském Mikuláši a nabízí restauraci, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na... Ubytování Apartman Othila , Apartman v Demanovskej doline se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmany Radka

10

Apartmany Radka

UbytováníApartmany Radka. Apartmány Radka se nacházejí v obci Pavčina Lehota v Žilinském kraji, 3,2 km od Demänovské ledové jeskyně, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu... Ubytování Apartmany Radka se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

GREEN Apartment – City Centre – Main Square

10

GREEN Apartment – City Centre – Main Square

UbytováníGREEN Apartment – City Centre – Main Square. GREEN Apartment – City Centre se nachází v Liptovském Mikuláši, pouhých 5 km od aquaparku Tatralandia. Ubytování GREEN Apartment – City Centre – Main Square se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenica Lesanka

10

Drevenica Lesanka

UbytováníDrevenica Lesanka. Drevenica Lesanka se nachází v Demänovské Dolině, 3,1 km od Demänovské ledové jeskyně a 11 km od aquaparku Tatralandia. Nabízí gril a výhled na hory. Ubytování Drevenica Lesanka se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Holiday Home Kamienok 2

10

Holiday Home Kamienok 2

UbytováníHoliday Home Kamienok 2. Holiday Home Kamienok 2 se nachází v Liptovském Mikuláši v Žilinském kraji a nabízí balkon. Nabízí zahradu, gril, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Kamienok 2 se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartment house Tatras

10

Apartment house Tatras

UbytováníApartment house Tatras. Apartment house se nachází v Liptovském Mikuláši, pouhých 6,1 km od aquaparku Tatralandia. Ubytování Apartment house Tatras se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

3 izbový byt

10

3 izbový byt

Ubytování3 izbový byt. 3 izbový byt se nachází v Liptovském Mikuláši, 9,4 km od aquaparku Tatralandia, 14 km od Demänovské ledové jeskyně a 47 km od Štrbského Plesa. Ubytování 3 izbový byt se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Holiday Flat

10

Holiday Flat

UbytováníHoliday Flat. Holiday Flat se nachází v Liptovském Mikuláši, 5,9 km od aquaparku Tatralandia a 10 km od Demänovské ledové jeskyně, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Holiday Flat se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Urban VISTA apartment

10

Urban VISTA apartment

UbytováníUrban VISTA apartment. Situated in Liptovský Mikuláš in the Žilinský kraj region, Urban VISTA apartment has a balcony and mountain views. Ubytování Urban VISTA apartment se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Demanova 157

10

Demanova 157

UbytováníDemanova 157. Demänová 157 se nachází v Liptovském Mikuláši, pouhých 5,2 km od Demänovské ledové jeskyně. Ubytování Demanova 157 se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartments City Liptov

10

Apartments City Liptov

Ubytování (Apartmán) Apartments City Liptov. Apartments City Liptov se nachází v Liptovském Mikuláši, 3,4 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nechybí ani terasa. Ubytování Apartments City Liptov se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalúpka na Lúke

10

Chalúpka na Lúke

Ubytování (Chata) Chalúpka na Lúke. Chalúpka na Lúke se nachází v Liptovském Mikuláši, 14 km od aquaparku Tatralandia a 15 km od Liptovské Mary. Nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Chalúpka na Lúke se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Victory Port

10

Apartmán Victory Port

Ubytování (Apartmány) Apartmán Victory Port. Apartmán Victory Port se nachází v Liptovském Mikuláši, 2,6 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartmán Victory Port se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Dereše

10

Dereše

UbytováníDereše. Dereše features garden views, free WiFi and free private parking, set in Liptovský Mikuláš, 1.9 km from Demanovská Ice Cave. The accommodation has a sauna. Ubytování Dereše se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Byt pri stanici

10

Byt pri stanici

UbytováníByt pri stanici. Byt pri stanici nabízí ubytování v Liptovském Mikuláši, 9,2 km od Demänovské ledové jeskyně. Ubytování Byt pri stanici se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Belezza - priamo v centre

10

Apartmán Belezza - priamo v centre

UbytováníApartmán Belezza - priamo v centre. Apartmán Belezza - priamo v centre se nachází v Liptovském Mikuláši v Žilinském kraji a má balkon. Ubytování Apartmán Belezza - priamo v centre se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Kaprík

10

Chata Kaprík

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Kaprík. Chata Kaprík se nachází v Liptovském Mikuláši, 2,5 km od Liptovské Mary a 2,7 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí gril a výhled na hory. Ubytování Chata Kaprík se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Útulný dom so samostatnými izbami v centre mesta

10

Útulný dom so samostatnými izbami v centre mesta

UbytováníÚtulný dom so samostatnými izbami v centre mesta. Útulný dom se nachází v Liptovském Mikuláši, 5 km od aquaparku Tatralandia a 10 km od Demänovské ledové jeskyně. Ubytování Útulný dom so samostatnými izbami v centre mesta se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalupa Chopok Demanova

10

Chalupa Chopok Demanova

UbytováníChalupa Chopok Demanova. Chalupa Chopok Demänová se nachází v Liptovském Mikuláši, 5,7 km od Demänovské ledové jeskyně a 7,5 km od aquaparku Tatralandia. Ubytování Chalupa Chopok Demanova se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Privat Lucia Holla

9,9

Privat Lucia Holla

Ubytování (Prázdninový dům) Privat Lucia Holla. Privat Lucia Holla se nachází v Liptovském Trnovci. Tento prázdninový dům nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Privat Lucia Holla se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privat Lucia Holla má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Privat Lucia Holla momentálně evidujeme 23 recenzí.

Holiday Home Kamienok

9,9

Holiday Home Kamienok

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Kamienok. Tento prázdninový dům se nachází v klidné části Liptovského Mikuláše, 15 km od lyžařského areálu Jasná. Ubytování Holiday Home Kamienok se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Holiday Home Kamienok má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Holiday Home Kamienok momentálně evidujeme 46 recenzí.

Urban ZION apartment

9,9

Urban ZION apartment

UbytováníUrban ZION apartment. Urban ZION apartment se nachází v Liptovském Mikuláši v Žilinském kraji a nabízí balkon. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Urban ZION apartment se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman EMMA

9,9

Apartman EMMA

Ubytování (Apartmán) Apartman EMMA. Apartman EMMA se nachází v Liptovském Mikuláši, 15 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, pokojovou službu a služby concierge. Ubytování Apartman EMMA se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Dom Končiar

9,9

Dom Končiar

Ubytování (Apartmány) Dom Končiar. Dom Končiar se nachází v obci Liptovský Ondrej, 6 km od Liptovského Mikuláše a 25 minut jízdy od letiště Poprad-Tatry. Ubytování Dom Končiar se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Dom Končiar má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmány Dom Končiar momentálně evidujeme 72 recenzí.

Chalupa Liptovský domček

9,9

Chalupa Liptovský domček

UbytováníChalupa Liptovský domček. Chalupa Liptovský domček se nachází v Liptovském Mikuláši, pouhých 5,2 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi... Ubytování Chalupa Liptovský domček se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Victory Port

9,9

Apartmán Victory Port

UbytováníApartmán Victory Port. Apartmán Victory Port nabízí ubytování v Liptovském Mikuláši, 9,2 km od Demänovské ledové jeskyně. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Victory Port se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

City Centre Apartment Liptovsky Mikulas

9,8

City Centre Apartment Liptovsky Mikulas

Ubytování (Apartmán) City Centre Apartment Liptovsky Mikulas. City Center Apartment Liptovsky Mikulas se nachází v Liptovském Mikuláši, 3,9 km od aquaparku Tatralandia. Ubytování City Centre Apartment Liptovsky Mikulas se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmany za Rohom

9,8

Apartmany za Rohom

Ubytování (Apartmány) Apartmany za Rohom. Apartmány za Rohom se nachází v Liptovském Mikuláši v Žilinském kraji, 7 km od aquaparku Tatralandia. Ubytování Apartmany za Rohom se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Cottage and Apartment Veronika

9,8

Cottage and Apartment Veronika

Ubytování (Apartmány) Cottage and Apartment Veronika. Cottage and Apartment Veronika se nachází v Liptovském Mikuláši, 2,9 km od aquaparku Tatralandia a nabízí ubytování s posezením. Ubytování Cottage and Apartment Veronika se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Cottage and Apartment Veronika má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Cottage and Apartment Veronika momentálně evidujeme 18 recenzí.

Privát KIKA

9,8

Privát KIKA

Ubytování (Privát) Privát KIKA. Privát KIKA se nachází 8 km od aquaparku Tatralandia. Nabízí zahradu, terasu, sdílenou kuchyni a Wi-Fi zdarma. Ubytování Privát KIKA se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privát KIKA má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Privát KIKA momentálně evidujeme 114 recenzí.

Privát Mariva

9,8

Privát Mariva

Ubytování (Apartmány) Privát Mariva. Privát Mariva se nachází v Liptovském Mikuláši, 5 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí zahradu s grilem, terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Privát Mariva se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privát Mariva má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Privát Mariva momentálně evidujeme 86 recenzí.

Apartmán Sabína

9,8

Apartmán Sabína

UbytováníApartmán Sabína. Apartmán Sabína nabízí ubytování v Liptovském Mikuláši, 10 km od Demänovské ledové jeskyně. Aquapark Tatralandia je vzdálený 6,2 km. Ubytování Apartmán Sabína se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Tri Smreky Demänovská Dolina

9,8

Apartmán Tri Smreky Demänovská Dolina

UbytováníApartmán Tri Smreky Demänovská Dolina. Apartmán Tri Smreky Demänovská Dolina se nachází asi 2,6 km od Demänovské ledové jeskyně a nabízí výhled do zahrady, balkon a kávovar. Ubytování Apartmán Tri Smreky Demänovská Dolina se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Liptov

9,8

Apartmán Liptov

UbytováníApartmán Liptov. Apartmán Liptov se nachází v Liptovském Mikuláši, 6,2 km od aquaparku Tatralandia a 10 km od Demänovské ledové jeskyně. Nabízí výhled do klidné ulice. Ubytování Apartmán Liptov se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Privat Stanka

9,8

Privat Stanka

Ubytování (Privát) Privat Stanka. Privat Stanka se nachází v budově z roku 2005 v Liptovském Mikuláši, 7 km od Aquaparku Tatralandia a 8 km od Liptovské Mary. Ubytování Privat Stanka se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privat Stanka má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Privat Stanka momentálně evidujeme 16 recenzí.

Domček U Hánov

9,8

Domček U Hánov

Ubytování (Prázdninový dům) Domček U Hánov. Prázdninový dům Domček U Hánov se nachází v Liptovském Mikuláši, 2,1 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí ubytování s kuchyní. K dispozici je také... Ubytování Domček U Hánov se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Domček U Hánov má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Domček U Hánov momentálně evidujeme 48 recenzí.

Apartmán Dorotka

9,8

Apartmán Dorotka

UbytováníApartmán Dorotka. Apartmán Dorotka se nachází v Liptovském Mikuláši, 4,8 km od aquaparku Tatralandia a 9 km od Demänovské ledové jeskyně, a nabízí výhled na město. Ubytování Apartmán Dorotka se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Domček u Babky

9,8

Domček u Babky

UbytováníDomček u Babky. Domček u Babky se nachází v Liptovském Mikuláši, 8,1 km od aquaparku Tatralandia a 12 km od Demänovské ledové jeskyně. Ubytování Domček u Babky se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

IľanovSKI

9,8

IľanovSKI

UbytováníIľanovSKI. IľanovSKI se nachází v Liptovském Mikuláši, pouhých 11 km od Demänovské ledové jeskyně, a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování IľanovSKI se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Brand New Apartment in Private Resort

9,8

Brand New Apartment in Private Resort

Ubytování (Apartmán) Brand New Apartment in Private Resort. Brand New Apartment in Private Resort se nachází v Liptovském Mikuláši, jen 2,6 km od aquaparku Tatralandia. Ubytování Brand New Apartment in Private Resort se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán valley

9,8

Apartmán valley

Ubytování (Apartmán) Apartmán valley. Apartmán Valley se nachází v Liptovském Mikuláši, pouhých 8 km od aquaparku Tatralandia a 8 km od Liptovské Mary. Ubytování Apartmán valley se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman Chopok

9,8

Apartman Chopok

Ubytování (Apartmán) Apartman Chopok. Apartman Chopok se nachází v Liptovském Mikuláši, 4 km od Aquaparku Tatralandia, a nabízí možnost vlastního stravování, terasu a Wi-Fi zdarma ve všech... Ubytování Apartman Chopok se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartman Chopok má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartman Chopok momentálně evidujeme 75 recenzí.

Privát Ruženka

9,8

Privát Ruženka

Ubytování (Prázdninový dům) Privát Ruženka. Privát Růženka se nachází v Liptovském Mikuláši a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Privát Ruženka se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privát Ruženka má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Privát Ruženka momentálně evidujeme 39 recenzí.

Liptov Lodge

9,8

Liptov Lodge

Ubytování (Chata) Liptov Lodge. Liptov Lodge se nachází v Liptovském Mikuláši - Demänové a nabízí výhled na hory a sdílený salonek. Ubytování Liptov Lodge se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Ski & Sun B9

9,8

Ski & Sun B9

UbytováníSki & Sun B9. Ski & Sun B9 se nachází v Liptovském Mikuláši a nabízí vířivku. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ski & Sun B9 se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmany ROSTER

9,8

Apartmany ROSTER

UbytováníApartmany ROSTER. Apartmány ROSTER se nacházejí 4,8 km od aquaparku Tatralandia a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmany ROSTER se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán LM

9,8

Apartmán LM

UbytováníApartmán LM. Apartmán LM se nachází v Liptovském Mikuláši a nabízí terasu. Ubytování se nachází 5 km od aquaparku Tatralandia a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán LM se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata pod žlabom

9,8

Chata pod žlabom

UbytováníChata pod žlabom. Chata pod žlabom se nachází v Liptovském Mikuláši, 11 km od aquaparku Tatralandia. 2,6 km od Demänovské ledové jeskyně. Ubytování Chata pod žlabom se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány Máša

9,8

Apartmány Máša

Ubytování (Apartmány) Apartmány Máša. Apartmány Máša se nacházejí v Liptovském Trnovci a nabízejí terasu. Ubytování Apartmány Máša se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).