Hledat

Ubytování

Snowhouse Apartmány

88 Lazná, 031 01 Liptovský Mikuláš, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Snowhouse. Snowhouse se nachází v Liptovském Mikuláši, 5 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Snowhouse se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Snowhouse

Snowhouse stojí 6 km od Liptovské Mary. Snowhouse se nachází v Liptovském Mikuláši, 5 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. V ubytování Snowhouse máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Na letiště Poprad-Tatry je to 48 km. K dispozici je lednice, sporák, varná deska, rychlovarná konvice a kávovar. Apartmán má balkon, výhled do zahrady, posezení, satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou a vlastní koupelnu s vířivkou a toaletními potřebami zdarma. Snowhouse má také terasu. Na místě je zahrada a v okolí se můžete věnovat pěší turistice.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Liptovský Mikuláš

Apartman Othila , Apartman v Demanovskej doline

10

Apartman Othila , Apartman v Demanovskej doline

Ubytování (Apartmán) Apartman Othila , Apartman v Demanovskej doline. Apartman Othila, Apartman v Demanovskej doline se nachází v Liptovském Mikuláši a nabízí restauraci, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na... Ubytování Apartman Othila , Apartman v Demanovskej doline se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments City Liptov

10

Apartments City Liptov

Ubytování (Apartmán) Apartments City Liptov. Apartments City Liptov se nachází v Liptovském Mikuláši, 3,4 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nechybí ani terasa. Ubytování Apartments City Liptov se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Victory Port

10

Apartmán Victory Port

Ubytování (Apartmány) Apartmán Victory Port. Apartmán Victory Port se nachází v Liptovském Mikuláši, 2,6 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartmán Victory Port se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalúpka na Lúke

10

Chalúpka na Lúke

Ubytování (Chata) Chalúpka na Lúke. Chalúpka na Lúke se nachází v Liptovském Mikuláši, 14 km od aquaparku Tatralandia a 15 km od Liptovské Mary. Nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Chalúpka na Lúke se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Kaprík

10

Chata Kaprík

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Kaprík. Chata Kaprík se nachází v Liptovském Mikuláši, 2,5 km od Liptovské Mary a 2,7 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí gril a výhled na hory. Ubytování Chata Kaprík se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privat Lucia Holla

9,9

Privat Lucia Holla

Ubytování (Prázdninový dům) Privat Lucia Holla. Privat Lucia Holla se nachází v Liptovském Trnovci. Tento prázdninový dům nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Privat Lucia Holla se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Lucia Holla má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Privat Lucia Holla momentálně evidujeme 23 recenzí.

Holiday Home Kamienok

9,9

Holiday Home Kamienok

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Kamienok. Tento prázdninový dům se nachází v klidné části Liptovského Mikuláše, 15 km od lyžařského areálu Jasná. Ubytování Holiday Home Kamienok se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday Home Kamienok má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Holiday Home Kamienok momentálně evidujeme 46 recenzí.

Apartman EMMA

9,9

Apartman EMMA

Ubytování (Apartmán) Apartman EMMA. Apartman EMMA se nachází v Liptovském Mikuláši, 15 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, pokojovou službu a služby concierge. Ubytování Apartman EMMA se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Končiar

9,9

Dom Končiar

Ubytování (Apartmány) Dom Končiar. Dom Končiar se nachází v obci Liptovský Ondrej, 6 km od Liptovského Mikuláše a 25 minut jízdy od letiště Poprad-Tatry. Ubytování Dom Končiar se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dom Končiar má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmány Dom Končiar momentálně evidujeme 72 recenzí.

City Centre Apartment Liptovsky Mikulas

9,8

City Centre Apartment Liptovsky Mikulas

Ubytování (Apartmán) City Centre Apartment Liptovsky Mikulas. City Center Apartment Liptovsky Mikulas se nachází v Liptovském Mikuláši, 3,9 km od aquaparku Tatralandia. Ubytování City Centre Apartment Liptovsky Mikulas se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmany za Rohom

9,8

Apartmany za Rohom

Ubytování (Apartmány) Apartmany za Rohom. Apartmány za Rohom se nachází v Liptovském Mikuláši v Žilinském kraji, 7 km od aquaparku Tatralandia. Ubytování Apartmany za Rohom se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cottage and Apartment Veronika

9,8

Cottage and Apartment Veronika

Ubytování (Apartmány) Cottage and Apartment Veronika. Cottage and Apartment Veronika se nachází v Liptovském Mikuláši, 2,9 km od aquaparku Tatralandia a nabízí ubytování s posezením. Ubytování Cottage and Apartment Veronika se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Cottage and Apartment Veronika má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Cottage and Apartment Veronika momentálně evidujeme 18 recenzí.

Privát KIKA

9,8

Privát KIKA

Ubytování (Privát) Privát KIKA. Privát KIKA se nachází 8 km od aquaparku Tatralandia. Nabízí zahradu, terasu, sdílenou kuchyni a Wi-Fi zdarma. Ubytování Privát KIKA se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát KIKA má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Privát KIKA momentálně evidujeme 114 recenzí.

Privát Mariva

9,8

Privát Mariva

Ubytování (Apartmány) Privát Mariva. Privát Mariva se nachází v Liptovském Mikuláši, 5 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí zahradu s grilem, terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Privát Mariva se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Mariva má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Privát Mariva momentálně evidujeme 86 recenzí.

Domček U Hánov

9,8

Domček U Hánov

Ubytování (Prázdninový dům) Domček U Hánov. Prázdninový dům Domček U Hánov se nachází v Liptovském Mikuláši, 2,1 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí ubytování s kuchyní. K dispozici je také... Ubytování Domček U Hánov se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Domček U Hánov má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Domček U Hánov momentálně evidujeme 48 recenzí.

Privat Stanka

9,8

Privat Stanka

Ubytování (Privát) Privat Stanka. Privat Stanka se nachází v budově z roku 2005 v Liptovském Mikuláši, 7 km od Aquaparku Tatralandia a 8 km od Liptovské Mary. Ubytování Privat Stanka se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Stanka má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Privat Stanka momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartman Chopok

9,8

Apartman Chopok

Ubytování (Apartmán) Apartman Chopok. Apartman Chopok se nachází v Liptovském Mikuláši, 4 km od Aquaparku Tatralandia, a nabízí možnost vlastního stravování, terasu a Wi-Fi zdarma ve všech... Ubytování Apartman Chopok se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Chopok má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartman Chopok momentálně evidujeme 75 recenzí.

Penzión Vivendi

9,8

Penzión Vivendi

Ubytování (Prázdninový dům) Penzión Vivendi. Penzión Vivendi se nachází v Liptovském Mikuláši, 500 metrů od centra města a nabízí stylové ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Penzión Vivendi se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzión Vivendi má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Penzión Vivendi momentálně evidujeme 57 recenzí.

Privát Ruženka

9,8

Privát Ruženka

Ubytování (Prázdninový dům) Privát Ruženka. Privát Růženka se nachází v Liptovském Mikuláši a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Privát Ruženka se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Ruženka má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Privát Ruženka momentálně evidujeme 39 recenzí.

Liptov Lodge

9,8

Liptov Lodge

Ubytování (Chata) Liptov Lodge. Liptov Lodge se nachází v Liptovském Mikuláši - Demänové a nabízí výhled na hory a sdílený salonek. Ubytování Liptov Lodge se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán valley

9,8

Apartmán valley

Ubytování (Apartmán) Apartmán valley. Apartmán Valley se nachází v Liptovském Mikuláši, pouhých 8 km od aquaparku Tatralandia a 8 km od Liptovské Mary. Ubytování Apartmán valley se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brand New Apartment in Private Resort

9,8

Brand New Apartment in Private Resort

Ubytování (Apartmán) Brand New Apartment in Private Resort. Brand New Apartment in Private Resort se nachází v Liptovském Mikuláši, jen 2,6 km od aquaparku Tatralandia. Ubytování Brand New Apartment in Private Resort se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Máša

9,8

Apartmány Máša

Ubytování (Apartmány) Apartmány Máša. Apartmány Máša se nacházejí v Liptovském Trnovci a nabízejí terasu. Ubytování Apartmány Máša se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privát NA CHALUPE Partizánska Ľupča

9,8

Privát NA CHALUPE Partizánska Ľupča

Ubytování (Chata) Privát NA CHALUPE Partizánska Ľupča. Privát Na Chalupe Partizánska Ľupča se nachází v Žilinském kraji, 41 km od Donoval, a nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Privát NA CHALUPE Partizánska Ľupča se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát NA CHALUPE Partizánska Ľupča má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Privát NA CHALUPE Partizánska Ľupča momentálně evidujeme 5 recenzí.

Privat Pepe

9,8

Privat Pepe

Ubytování (Prázdninový dům) Privat Pepe. Privát Pepe s restaurací a bezplatným Wi-Fi se nachází v Liptovském Mikuláši, pouhých 5 km od aquaparku Tatralandia a 7 km od Liptovské Mary. Ubytování Privat Pepe se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Pepe má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Privat Pepe momentálně evidujeme 5 recenzí.

Vila Demanova

9,8

Vila Demanova

Ubytování (Prázdninové domy) Vila Demanova. Vila Demänová se nachází v obci Demänová v regionu Liptov a nabízí zahradu s terasou, gril a obývací pokoj s krbem. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Ubytování Vila Demanova se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Demanova má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninové domy Vila Demanova momentálně evidujeme 26 recenzí.

Hidden Gem of Jasna, Váš skrytý poklad v Jasnej

9,8

Hidden Gem of Jasna, Váš skrytý poklad v Jasnej

Ubytování (Apartmán) Hidden Gem of Jasna, Váš skrytý poklad v Jasnej. Hidden Gem of Jasna, Váš skrytý poklad v Jasnej se nachází v Liptovském Mikuláši a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Hidden Gem of Jasna, Váš skrytý poklad v Jasnej se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

AHA Jasná Apartmány

9,8

AHA Jasná Apartmány

Ubytování (Apartmány) AHA Jasná Apartmány. AHA Jasná Apartmány se nachází v Liptovském Mikuláši v Žilinském kraji, 8 km od akvaparku Tatralandia. Ubytování AHA Jasná Apartmány se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Tamír

9,8

Apartmány Tamír

Ubytování (Apartmány) Apartmány Tamír. Apartmány Tamír se nachází v obci Bobrovec-Škorupovo, 3 km od Liptovského Mikuláše, a nabízí ubytování s dobře vybavenou kuchyní, velkou zahradou a... Ubytování Apartmány Tamír se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Tamír má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Apartmány Tamír momentálně evidujeme 164 recenzí.

Privát Horička

9,8

Privát Horička

Ubytování (Apartmán) Privát Horička. Privát Horička se nachází v Liptovském Mikuláši, 2,5 km od aquaparku Tatralandia a 9 km od Liptovské Mary. Ubytování Privát Horička se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privát Horička má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Privát Horička momentálně evidujeme 40 recenzí.

Apartmany JA&MA

9,8

Apartmany JA&MA

Ubytování (Apartmány) Apartmany JA&MA. Apartmany JA&MA se nachází v Liptovském Mikuláši, 8 km od aquaparku Tatralandia a Liptovské Mary, a nabízí terasu. K dispozici je i sauna. Ubytování Apartmany JA&MA se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion PIANO

9,8

Penzion PIANO

Ubytování (Privát) Penzion PIANO. Penzion PIANO se nachází v Liptovském Mikuláši, 2,5 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Penzion PIANO se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tatralandia - Deluxe Chatka Nina

9,8

Tatralandia - Deluxe Chatka Nina

Ubytování (Prázdninový dům) Tatralandia - Deluxe Chatka Nina. Tatralandia - Deluxe Chatka Nina se nachází v Liptovském Mikuláši a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Tatralandia - Deluxe Chatka Nina se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Katka a Martin

9,7

Katka a Martin

Ubytování (Apartmán) Katka a Martin. Katka a Martin se nachází v Liptovském Mikuláši, 4,6 km od aquaparku Tatralandia a 6 km od Liptovské Mary. Ubytování Katka a Martin se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Katka a Martin má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Katka a Martin momentálně evidujeme 26 recenzí.

Holiday Home Linda

9,7

Holiday Home Linda

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Linda. Holiday Home Linda se nachází v Liptovském Mikuláši, 3 km od aquaparku Tatralandia, a poskytuje ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi... Ubytování Holiday Home Linda se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Holiday Home Linda má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Holiday Home Linda momentálně evidujeme 32 recenzí.

Drevenice TriMount

9,7

Drevenice TriMount

Ubytování (Prázdninový dům) Drevenice TriMount. Tento komplex tradičních slovenských dřevěných chat se nachází v klidné obci Bobrovec. U horského potoku je umístěný altán s grilem. Ubytování Drevenice TriMount se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Drevenice TriMount má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Drevenice TriMount momentálně evidujeme 62 recenzí.

Apartman Skubík

9,7

Apartman Skubík

Ubytování (Privát) Apartman Skubík. Apartman Skubík se nachází v Liptovském Mikuláši. Nabízí výhled na bazén, sezónní venkovní bazén, gril, zahradu a terasu. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Apartman Skubík se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Skubík má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Apartman Skubík momentálně evidujeme 104 recenzí.

Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 8

9,7

Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 8

Ubytování (Apartmán) Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 8. Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 8 se nachází v Demanovské Dolině, 200 metrů od vesnice Jasná, 300 metrů od lanovky Grand - Brhliská a 7 km od... Ubytování Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 8 se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 8 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Biela púť - Jasná, White House no. 8 momentálně evidujeme 29 recenzí.

Apartman U Adamov

9,7

Apartman U Adamov

Ubytování (Apartmán) Apartman U Adamov. Apartmán U Adamov se nachází v Liptovském Mikuláši, 5 km od aquaparku Tatralandia a 9 km od Liptovské Mary. Nabízí terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Apartman U Adamov se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman U Adamov má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman U Adamov momentálně evidujeme 52 recenzí.

Apartmány Pod Chopkom

9,7

Apartmány Pod Chopkom

Ubytování (Apartmány) Apartmány Pod Chopkom. Apartmány Pod Chopkom se nachází v obci Pavčina Lehota v Žilinském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Pod Chopkom se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Pod Chopkom má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartmány Pod Chopkom momentálně evidujeme 68 recenzí.

Privat Bubo

9,7

Privat Bubo

Ubytování (Apartmán) Privat Bubo. Privat Bubo se nachází v Liptovském Mikuláši, 6 km od vodního díla Liptovská Mara, je obklopený dobře upravenou zahradou s dětským hřištěm, trampolínou a... Ubytování Privat Bubo se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Bubo má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Privat Bubo momentálně evidujeme 37 recenzí.

Chalupa KAJA

9,7

Chalupa KAJA

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa KAJA. Chalupa KAJA se nachází v Liptovském Mikuláši, 1,6 km od aquaparku Tatralandia a 5 km od Liptovské Mary, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chalupa KAJA se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Holiday Home Galícius

9,7

Holiday Home Galícius

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Galícius. Holiday Home Galícius se nachází v obci Liptovský Mikuláš, 3,5 km od vodní nádrže Liptovská Mara a 5 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí gril, Wi-Fi... Ubytování Holiday Home Galícius se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday Home Galícius má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Holiday Home Galícius momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartmány Biela Púť - Jasná

9,7

Apartmány Biela Púť - Jasná

Ubytování (Apartmány) Apartmány Biela Púť - Jasná. Apartmány Biela Púť – Jasná se nachází v lyžařském areálu Jasná, přímo u vleku Biela Púť, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartmány Biela Púť - Jasná se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Biela Púť - Jasná má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartmány Biela Púť - Jasná momentálně evidujeme 69 recenzí.

Privat Marika

9,7

Privat Marika

Ubytování (Privát) Privat Marika. Privát Marika se nachází v malebné vesničce Pavlova Ves v severní části Liptova. Ubytování Privat Marika se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Marika má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Privat Marika momentálně evidujeme 87 recenzí.

U Pepíka

9,7

U Pepíka

Ubytování (Penzion) U Pepíka. Penzion U Pepíka se nachází v Liptovském Mikuláši, 6 km od aquaparku Tatralandia, 9 km od Liptovské Mary a 12 km od lyžařského areálu Bane - Jakubovany. Ubytování U Pepíka se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Pepíka má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion U Pepíka momentálně evidujeme 73 recenzí.

Chalets Jasná Apartments Maxim

9,7

Chalets Jasná Apartments Maxim

Ubytování (Apartmán) Chalets Jasná Apartments Maxim. Chalets Jasná Apartments Maxim se nachází v Liptovském Mikuláši, 16 km od Liptovské Mary. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalets Jasná Apartments Maxim se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privat Liska

9,7

Privat Liska

Ubytování (Privát) Privat Liska. Privat Liska stojí v klidné části Liptovského Mikuláše zvané Palúdzka, pouhých 500 metrů od přehrady Liptovská Mara. Ubytování Privat Liska se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Matej

9,7

Apartman Matej

Ubytování (Apartmán) Apartman Matej. Apartmán Matej se nachází v Liptovském Mikuláši, 8 km od aquaparku Tatralandia. Na místě je soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Matej se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Matej má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman Matej momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartmany Svaty Kriz

9,7

Apartmany Svaty Kriz

Ubytování (Prázdninové domy) Apartmany Svaty Kriz. Apartmány Svatý Kríž se nachází ve vesnici Svatý Kríž a jsou obklopené národním parkem Nízké Tatry. Ubytování Apartmany Svaty Kriz se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Svaty Kriz má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninové domy Apartmany Svaty Kriz momentálně evidujeme 156 recenzí.

Apartmány Tatry Žiarce

9,7

Apartmány Tatry Žiarce

Ubytování (Apartmány) Apartmány Tatry Žiarce. Apartmány Tatry Žiarce se nacházejí v Liptovském Mikuláši, 8 km od aquaparku Tatralandia, a nabízejí výhled na hory, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné... Ubytování Apartmány Tatry Žiarce se nachází ve městě Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)