Hledat

Ubytování

Ubytování město Belá

Ve městě Belá (Slovensko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Belá

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Belá

Chata Belá

9,9

Chata Belá

Ubytování (Chata) Chata Belá. Chata Belá se nachází v obci Belá a nabízí zahradu, sdílený obývací prostor, terasu, bezplatné Wi-Fi a bezplatnou službu půjčení jízdních kol. Ubytování Chata Belá se nachází ve městě Belá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Belá má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Chata Belá momentálně evidujeme 12 recenzí.

Chalupa na Hrbku

9,5

Chalupa na Hrbku

Ubytování (Prázdninové domy) Chalupa na Hrbku. Chalupa na Hrbku se nachází v obci Bělá, v Národním parku Malá Fatra, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu se zázemím pro grilování... Ubytování Chalupa na Hrbku se nachází ve městě Belá (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chalupa na Hrbku má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninové domy Chalupa na Hrbku momentálně evidujeme 18 recenzí.

Village Resort Hanuliak

9,2

Village Resort Hanuliak

Ubytování (Hotel) Village Resort Hanuliak. Village Resort Hanuliak se nachází v Belé v Národním parku Malá Fatra, nedaleko turistického informačního centra v Terchové. Ubytování Village Resort Hanuliak se nachází ve městě Belá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Village Resort Hanuliak má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Village Resort Hanuliak momentálně evidujeme 279 recenzí.

PENZIÓN V STAROM MLYNE

9,2

PENZIÓN V STAROM MLYNE

Ubytování (Penzion) PENZIÓN V STAROM MLYNE. PENZIÓN V STAROM MLYNE se nachází v obci Belá, 46 km od města Visla, a nabízí ubytování vhodné pro osoby cestující se svými domácími mazlíčky i ve všech... Ubytování PENZIÓN V STAROM MLYNE se nachází ve městě Belá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování PENZIÓN V STAROM MLYNE má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion PENZIÓN V STAROM MLYNE momentálně evidujeme 152 recenzí.

Village Resort Hanuliak Apartmany

9,1

Village Resort Hanuliak Apartmany

Ubytování (Aparthotel) Village Resort Hanuliak Apartmany. Hotel Village Resort Hanuliak Apartmany se nachází v obci Belá a nabízí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, fitness centrum i... Ubytování Village Resort Hanuliak Apartmany se nachází ve městě Belá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Village Resort Hanuliak Apartmany má celkové hodnocení 9,1. Pro Aparthotel Village Resort Hanuliak Apartmany momentálně evidujeme 72 recenzí.

Country Saloon Belá

8,7

Country Saloon Belá

Ubytování (Penzion – hostinec) Country Saloon Belá. Country Saloon Belá je obklopen pohořím Malá Fatra a nabízí elegantně zařízené pokoje, restauraci s krbem a hernu s bowlingem. Ubytování Country Saloon Belá se nachází ve městě Belá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Country Saloon Belá má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion – hostinec Country Saloon Belá momentálně evidujeme 394 recenzí.

Lovely & Luxury Apartment

8,7

Lovely & Luxury Apartment

Ubytování (Apartmán) Lovely & Luxury Apartment. Apartmán Lovely & Luxury se nachází v obci Belá. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Lovely & Luxury Apartment se nachází ve městě Belá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Lovely & Luxury Apartment má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Lovely & Luxury Apartment momentálně evidujeme 21 recenzí.

Bela apartment

Bela apartment

Ubytování (Apartmán) Bela apartment. Situated in Belá in the Žilinský kraj region, Bela apartment features a garden. With garden views, this accommodation features a terrace. Ubytování Bela apartment se nachází ve městě Belá (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camping Belá

Camping Belá

Ubytování (Kemp) Camping Belá. Camping Belá je kemp situovaný v Belé. Nabízí ubytování v bungalovech s balkonem, kuchyní a posezením. Ubytování Camping Belá se nachází ve městě Belá (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Kemp Camping Belá nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Belá

Město Belá se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Belá.