Hledat

Ubytování

Ubytování město Svätý Kríž

Ve městě Svätý Kríž (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Svätý Kríž

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Svätý Kríž

Chata Lienka

9,2

Chata Lienka

Ubytování (Apartmán) Chata Lienka. Chata Lienka se nachází v obci Lazisko v Žilinském kraji a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Chata Lienka se nachází ve městě Svätý Kríž (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Lienka má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Chata Lienka momentálně evidujeme 6 recenzí.

Liptovská Chata pri potoku

9,1

Liptovská Chata pri potoku

Ubytování (Prázdninový dům) Liptovská Chata pri potoku. Tento samostatně stojící prázdninový dům se nachází v Liptovském Mikuláši v Žilinském kraji, 5 km od vodní nádrže Liptovská Mara a 6 km od aquaparku... Ubytování Liptovská Chata pri potoku se nachází ve městě Svätý Kríž (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Liptovská Chata pri potoku má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninový dům Liptovská Chata pri potoku momentálně evidujeme 39 recenzí.

Zrub SOFIA

Zrub SOFIA

Ubytování (Chata) Zrub SOFIA. Zrub SOFIA se nachází v obci Svätý Kríž a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a společný lounge. Ubytování Zrub SOFIA se nachází ve městě Svätý Kríž (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Zrub SOFIA nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Svätý Kríž

Město Svätý Kríž se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Svätý Kríž.