Hledat

Ubytování

Ubytování město Modra

Ve městě Modra (Slovensko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Modra

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Modra

Wooden house in the nature

10

Wooden house in the nature

UbytováníWooden house in the nature. Wooden house in the nature se nachází v Modrě, 30 km od zimního stadionu Ondreje Nepely, 31 km od bratislavského hlavního nádraží a od Michalské brány, a... Ubytování Wooden house in the nature se nachází ve městě Modra (Slovensko - Bratislavský kraj).

Cozy rooms in wine town - Modra

9,4

Cozy rooms in wine town - Modra

Ubytování (Privát) Cozy rooms in wine town - Modra. Cozy rooms in wine town - Modra se nachází v Modrě, 5 km od hradu Červený kamen. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Cozy rooms in wine town - Modra se nachází ve městě Modra (Slovensko - Bratislavský kraj).

Event House Modry Dom

9,2

Event House Modry Dom

Ubytování (Penzion) Event House Modry Dom. B&B Modrý Dom je vzdálený 6 km od města a vinařské oblasti Modra a 30 minut jízdy od Bratislavy. V jedné lokalitě nabízí 3 různé typy ubytování a bistro. Ubytování Event House Modry Dom se nachází ve městě Modra (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Event House Modry Dom má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Event House Modry Dom momentálně evidujeme 22 recenzí.

Byt v harmónii s prírodou

9

Byt v harmónii s prírodou

UbytováníByt v harmónii s prírodou. Byt v harmónii s prírodou se nachází v Modrě, 29 km od zimního stadionu Ondreje Nepely, 30 km od bratislavského hlavního nádraží a 31 km od Michalské... Ubytování Byt v harmónii s prírodou se nachází ve městě Modra (Slovensko - Bratislavský kraj).

Penzión BEREA

9

Penzión BEREA

Ubytování (Penzion) Penzión BEREA. Penzión BEREA se nachází v Modrě, 5 km od hradu Červený kamen, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště a terasu. Ubytování Penzión BEREA se nachází ve městě Modra (Slovensko - Bratislavský kraj).

Hotel pod Lipou Resort

9

Hotel pod Lipou Resort

Ubytování (Hotel) Hotel pod Lipou Resort. Hotel Pod lipou se nachází v rekreační lokalitě Harmónia v podhůří Malých Karpat, 2 km od města Modra. Ubytování Hotel pod Lipou Resort se nachází ve městě Modra (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Hotel pod Lipou Resort má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel pod Lipou Resort momentálně evidujeme 69 recenzí.

Penzión Harmónia

9

Penzión Harmónia

Ubytování (Penzion) Penzión Harmónia. Boasting a garden, bar, shared lounge and free WiFi, Penzión Harmónia is situated in Modra, 9 km from Cerveny kamen Castle. Ubytování Penzión Harmónia se nachází ve městě Modra (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Penzión Harmónia má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzión Harmónia momentálně evidujeme 9 recenzí.

Hotel Sebastian u Hoffera

8,9

Hotel Sebastian u Hoffera

Ubytování (Penzion) Hotel Sebastian u Hoffera. Hotel Sebastian stojí v centru města Modra, jen 20 metrů od hlavního náměstí, a hostům poskytuje ubytování v pokojích s klimatizací, bezplatné Wi-Fi ve... Ubytování Hotel Sebastian u Hoffera se nachází ve městě Modra (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Hotel Sebastian u Hoffera má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Hotel Sebastian u Hoffera momentálně evidujeme 527 recenzí.

Hotel Zochova Chata

8,8

Hotel Zochova Chata

Ubytování (Hotel) Hotel Zochova Chata. Hotel Zochova Chata leží ve vinařském regionu Malých Karpat, 34 km od Bratislavy. Okolí je vhodné pro turistiku a jízdu na kole. Ubytování Hotel Zochova Chata se nachází ve městě Modra (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Hotel Zochova Chata má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Zochova Chata momentálně evidujeme 557 recenzí.

HARMONIOUS COTTAGES

8,6

HARMONIOUS COTTAGES

Ubytování (Horské chaty) HARMONIOUS COTTAGES. HARMONIOUS COTTAGES se nachází v Modrě v Bratislavském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování HARMONIOUS COTTAGES se nachází ve městě Modra (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartmán s 2 spálňami v Harmónii

8,4

Apartmán s 2 spálňami v Harmónii

Ubytování (Apartmán) Apartmán s 2 spálňami v Harmónii. Apartmán s 2 spálňami v Harmónii se nachází v Modre, 5 km od hradu Červený kameň. Nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán s 2 spálňami v Harmónii se nachází ve městě Modra (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Apartmán s 2 spálňami v Harmónii má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Apartmán s 2 spálňami v Harmónii momentálně evidujeme 6 recenzí.

Slovak cottage near Bratislava in the heart of the Carpathians

8,2

Slovak cottage near Bratislava in the heart of the Carpathians

Ubytování (Chata) Slovak cottage near Bratislava in the heart of the Carpathians. Slovenská chata u Bratislavy v srdci Karpat nabízí ubytování s výhledem a přístupem do zahrady, restaurací a společným salonkem asi 14 km od hradu Červený... Ubytování Slovak cottage near Bratislava in the heart of the Carpathians se nachází ve městě Modra (Slovensko - Bratislavský kraj).

Club M.K.M. Modra

8,2

Club M.K.M. Modra

Ubytování (Penzion) Club M.K.M. Modra. Club M.K.M. Modra se nachází v obci Modra, 10 km od hradu Červený Kámen. Ubytování Club M.K.M. Modra se nachází ve městě Modra (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Club M.K.M. Modra má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Club M.K.M. Modra momentálně evidujeme 151 recenzí.

Hotel pod Lipou

8,1

Hotel pod Lipou

Ubytování (Hotel) Hotel pod Lipou. Depandance Hotel pod Lipou se nachází v klidné oblasti Malých Karpat, jen 2 km od malebného městečka Modrá, známé hrnčířskou hlínou a vinicemi. Ubytování Hotel pod Lipou se nachází ve městě Modra (Slovensko - Bratislavský kraj).

Hotel Majolika

7,8

Hotel Majolika

Ubytování (Hotel) Hotel Majolika. Hotel Majolika se nachází nedaleko centra města Modra, je umístěný v historické budově, ve které se kdysi vyráběla místní slavná dekorativní keramika, a... Ubytování Hotel Majolika se nachází ve městě Modra (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Hotel Majolika má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Hotel Majolika momentálně evidujeme 90 recenzí.

May House

May House

Ubytování (Penzion) May House. Set in Modra, Bratislavský kraj region, May House is situated 10 km from Cerveny kamen Castle. Every room includes a flat-screen TV with satellite... Ubytování May House se nachází ve městě Modra (Slovensko - Bratislavský kraj). Pro Penzion May House nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmánový dom Harmónia

Apartmánový dom Harmónia

Ubytování (Apartmán) Apartmánový dom Harmónia. Featuring a garden, a bar, and a shared lounge, Apartmánový dom Harmónia provides accommodation in Modra with free WiFi and garden views. Ubytování Apartmánový dom Harmónia se nachází ve městě Modra (Slovensko - Bratislavský kraj). Pro Apartmán Apartmánový dom Harmónia nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Prázdnonový dom. Vila Thoma

Prázdnonový dom. Vila Thoma

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdnonový dom. Vila Thoma. Set in Modra, 9 km from Cerveny kamen Castle, Prázdnonový dom. Ubytování Prázdnonový dom. Vila Thoma se nachází ve městě Modra (Slovensko - Bratislavský kraj). Pro Prázdninový dům Prázdnonový dom. Vila Thoma nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Vila Thoma

Vila Thoma

Ubytování (Penzion) Vila Thoma. Situated in Modra, 9 km from Cerveny kamen Castle, Vila Thoma features accommodation with a shared lounge, free private parking and a garden. Ubytování Vila Thoma se nachází ve městě Modra (Slovensko - Bratislavský kraj).

Chata Zoch

Chata Zoch

Ubytování (Chata) Chata Zoch. Chata Zoch is set in Modra and offers a terrace. This chalet is 4.4 km from Cerveny kamen Castle. Ubytování Chata Zoch se nachází ve městě Modra (Slovensko - Bratislavský kraj).

Villa Leonardo

Villa Leonardo

Ubytování (Vila) Villa Leonardo. Offering a bar and a garden, Villa Leonardo is located in Modra, 5 km from Cerveny kamen Castle. Offering free WiFi, the property also has a terrace. Ubytování Villa Leonardo se nachází ve městě Modra (Slovensko - Bratislavský kraj).

Chata

Chata

Ubytování (Apartmán) Chata. Apartmán Chata se nachází ve městě Modra, 9 km od hradu Červený Kameň, a nabízí tenisový kurt a zahradu. Apartmán má klimatizaci a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Chata se nachází ve městě Modra (Slovensko - Bratislavský kraj). Pro Apartmán Chata nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Vila v Modre-Harmónii

Vila v Modre-Harmónii

UbytováníVila v Modre-Harmónii. Vila v Modre-Harmónii se nachází v Modrě a nabízí saunu. 29 km od zimního stadionu Ondreje Nepely. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila v Modre-Harmónii se nachází ve městě Modra (Slovensko - Bratislavský kraj).

Chatka Zoška

Chatka Zoška

Ubytování (Chata) Chatka Zoška. Boasting garden views, Chatka Zoška features accommodation with a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a bar, around 5 km from Cerveny kamen... Ubytování Chatka Zoška se nachází ve městě Modra (Slovensko - Bratislavský kraj).

Ubytování ve městě Modra

Město Modra se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Modra.