Hledat

Ubytování

Ubytování město Donovaly

Ve městě Donovaly (Slovensko) máme celkem 193 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Donovaly

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Donovaly

Apartman 7 Donovaly

10

Apartman 7 Donovaly

UbytováníApartman 7 Donovaly. Apartmán 7 Donovaly se nachází v Donovalech, 24 km od vesnice Vlkolínec, 37 km od aquaparku Bešeňová a 38 km od dřevěného kostela Hronsek zapsaného na... Ubytování Apartman 7 Donovaly se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chalet Donky

10

Chalet Donky

UbytováníChalet Donky. Chalet Donky se nachází asi 38 km od dřevěného kostela Hronsek zapsaného na seznamu UNESCO. Nabízí výhled do zahrady, bar a balkon. Ubytování Chalet Donky se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Tomasova chata

10

Tomasova chata

Ubytování (Prázdninový dům) Tomasova chata. Tomášova chata se nachází v Donovalech, jen 1 km od Parku Snow Donovaly, a nabízí přístup na lyžích až ke dveřím a společenskou místnost. Ubytování Tomasova chata se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Tomasova chata má celkové hodnocení 10. Pro Prázdninový dům Tomasova chata momentálně evidujeme 10 recenzí.

White Hill Apartment

10

White Hill Apartment

UbytováníWhite Hill Apartment. White Hill Apartment se nachází v Donovalech, 25 km od vesnice Vlkolínec, 37 km od dřevěného kostela Hronsek zapsaného na seznamu UNESCO a 38 km od... Ubytování White Hill Apartment se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartment Panorama 35C

10

Apartment Panorama 35C

UbytováníApartment Panorama 35C. Apartment Panorama 35C se nachází asi 25 km od vesnice Vlkolínec a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na město. Ubytování Apartment Panorama 35C se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

1i Apartmán Donovaly Magura Nová Hoľa

10

1i Apartmán Donovaly Magura Nová Hoľa

Ubytování1i Apartmán Donovaly Magura Nová Hoľa. Located 37 km from Water Park Bešeňová, 38 km from wooden church Hronsek UNESCO and 45 km from Zvolen Castle, 1i Apartmán Donovaly Magura Nová Hoľa... Ubytování 1i Apartmán Donovaly Magura Nová Hoľa se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán MATEO Donovaly

10

Apartmán MATEO Donovaly

UbytováníApartmán MATEO Donovaly. Apartmán MATEO Donovaly se nachází v Donovalech, pouhých 25 km od vesnice Vlkolínec, a nabízí zahradu, terasu, restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán MATEO Donovaly se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmanica Residence 606

10

Apartmanica Residence 606

Ubytování (Apartmán) Apartmanica Residence 606. Located in Donovaly, Apartmanica Residence 606 provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmanica Residence 606 se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmanica Residence 606 má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmanica Residence 606 momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmány Residence

9,9

Apartmány Residence

Ubytování (Apartmány) Apartmány Residence. Apartmány Residence se nacházejí v Donovalech v Banskobystrickém kraji, 600 metrů od lyžařského areálu Park Snow Donovaly, a nabízejí zdarma dostupné... Ubytování Apartmány Residence se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Šafran Donovaly apartmán

9,9

Šafran Donovaly apartmán

Ubytování (Apartmán) Šafran Donovaly apartmán. Šafran Donovaly apartmán s terasou se nachází v Donovalech, 700 metrů od lyžařského areálu Park Snow Donovaly. Ubytování Šafran Donovaly apartmán se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman na Zlatej

9,9

Apartman na Zlatej

Ubytování (Apartmán) Apartman na Zlatej. Boasting garden views, Apartman na Zlatej features accommodation with a patio and a kettle, around less than 1 km from Kremnica Town Castle. Ubytování Apartman na Zlatej se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Vila Ambiente Donovaly

9,9

Vila Ambiente Donovaly

Ubytování (Bed and breakfast) Vila Ambiente Donovaly. Vila Ambiente Donovaly se nachází v Donovalech v Banskobystrickém kraji, nedaleko lyžařského areálu Park Snow Donovaly. Ubytování Vila Ambiente Donovaly se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmanica Panorama 35C

9,9

Apartmanica Panorama 35C

Ubytování (Apartmán) Apartmanica Panorama 35C. Ubytování Apartmanica je přístupné na lyžích a nachází se v Donovalech, 600 metrů od areálu Park Snow Donovaly. Ubytování Apartmanica Panorama 35C se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmanica Panorama 35C má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmanica Panorama 35C momentálně evidujeme 33 recenzí.

Štýlový apartmán v srdci Donovalov

9,9

Štýlový apartmán v srdci Donovalov

UbytováníŠtýlový apartmán v srdci Donovalov. apartmán nabízí ubytování v Donovalech, 38 km od aquaparku Bešeňová. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Štýlový apartmán v srdci Donovalov se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Donovaly Residence Apartman 111

9,9

Donovaly Residence Apartman 111

UbytováníDonovaly Residence Apartman 111. Donovaly Residence Apartman 111 se nachází v Donovalech, 25 km od vesnice Vlkolínec, 37 km od dřevěného kostela Hronsek zapsaného na seznamu UNESCO a 38 km... Ubytování Donovaly Residence Apartman 111 se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Donovaly Panorama 31C

9,9

Donovaly Panorama 31C

Ubytování (Apartmán) Donovaly Panorama 31C. Apartmán Donovaly Panorama 31C se nachází v Donovalech, 700 metrů od lyžařského střediska Park Snow Donovaly, a nabízí výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Donovaly Panorama 31C se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Donovaly Panorama 31C má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Donovaly Panorama 31C momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartment Peter

9,9

Apartment Peter

Ubytování (Apartmán) Apartment Peter. Apartmán Peter se nachází v Donovalech, 400 metrů od lyžařského střediska Park Snow Donovaly, a může se pochlubit výhledem na hory. Ubytování Apartment Peter se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartment Peter má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Peter momentálně evidujeme 42 recenzí.

AAApartmán

9,8

AAApartmán

Ubytování (Apartmán) AAApartmán. Offering ski-to-door access and mountain view, AAApartmán is located in Donovaly, less than 1 km from Park Snow Donovaly. Ubytování AAApartmán se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování AAApartmán má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán AAApartmán momentálně evidujeme 7 recenzí.

Domicil Donky

9,8

Domicil Donky

UbytováníDomicil Donky. Domicil Donky se nachází v Donovalech a nabízí zahradu, sdílený lounge, restauraci, bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Ubytování Domicil Donky se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Vila Pohoda

9,8

Vila Pohoda

Ubytování (Vila) Vila Pohoda. Vila Pohoda se nachází v Donovalech, v blízkosti lyžařského areálu Park Snow Donovaly. Ubytování Vila Pohoda se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Panorama Donovaly 34-B

9,8

Panorama Donovaly 34-B

Ubytování (Apartmán) Panorama Donovaly 34-B. Featuring a bar and a terrace, Panorama Donovaly 34-B provides accommodation in Donovaly with free WiFi and mountain views. Ubytování Panorama Donovaly 34-B se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Panorama Donovaly 34-B má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Panorama Donovaly 34-B momentálně evidujeme 14 recenzí.

Privat Horec Miro

9,8

Privat Horec Miro

Ubytování (Apartmán) Privat Horec Miro. Ubytování Privat Horec Miro, přístupné na lyžích, se nachází v Donovalech, 300 metrů od snowparku Donovaly, a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Privat Horec Miro se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Privat Horec Miro má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Privat Horec Miro momentálně evidujeme 32 recenzí.

Apartman 508 Residence

9,8

Apartman 508 Residence

UbytováníApartman 508 Residence. Apartman 508 Residence se nachází na Donovalech, 25 km od vesnice Vlkolínec a 37 km od dřevěného kostela Hronsek zapsaného na seznamu UNESCO. Ubytování Apartman 508 Residence se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Triangel Pohoda - Ap. 223

9,8

Triangel Pohoda - Ap. 223

Ubytování (Apartmán) Triangel Pohoda - Ap. 223. Triangel Pohoda - Ap. 223 se nachází v Donovalech, 1 km od lyžařského areálu Park Snow Donovaly, a nabízí ubytování s obývacím pokojem, TV s plochou... Ubytování Triangel Pohoda - Ap. 223 se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Triangel Pohoda - Ap. 223 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Triangel Pohoda - Ap. 223 momentálně evidujeme 19 recenzí.

Panorama apartmán 44-C

9,8

Panorama apartmán 44-C

UbytováníPanorama apartmán 44-C. Panorama apartmán 44-C se nachází v Donovalech a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Na místě je restaurace a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Panorama apartmán 44-C se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

MJ Apartments Panorama

9,7

MJ Apartments Panorama

Ubytování (Apartmány) MJ Apartments Panorama. MJ Apartments Panorama se nachází v Donovalech, méně než 1 km od areálu Park Snow Donovaly. Nabízí dobře vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování MJ Apartments Panorama se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování MJ Apartments Panorama má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány MJ Apartments Panorama momentálně evidujeme 102 recenzí.

Luxury Apartments Panorama

9,7

Luxury Apartments Panorama

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments Panorama. Luxusní apartmány Panorama s Wi-Fi zdarma se nachází v Donovalech, necelý 1 km od snowparku Donovaly. Ubytování Luxury Apartments Panorama se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Luxury Apartments Panorama má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Luxury Apartments Panorama momentálně evidujeme 81 recenzí.

Donovaly Alonia

9,7

Donovaly Alonia

Ubytování (Apartmán) Donovaly Alonia. Set in Donovaly, within less than 1 km of Park Snow Donovaly, Donovaly Alonia is an accommodation offering mountain views. Ubytování Donovaly Alonia se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Atelier Eliska

9,7

Atelier Eliska

Ubytování (Apartmán) Atelier Eliska. Ateliér Eliška se nachází v obci Donovaly, 11 km od lyžařského areálu Park Snow Donovaly. Budova apartmánu byla postavena v roce 2014. Ubytování Atelier Eliska se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Atelier Eliska má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Atelier Eliska momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartment House Kamzik 27

9,7

Apartment House Kamzik 27

Ubytování (Apartmán) Apartment House Kamzik 27. Apartmánový dům Kamzík 27 se nachází v obci Donovaly, necelý 1 km od lyžařského střediska Park Snow Donovaly, a nabízí možnost lyžování přímo od budovy. Ubytování Apartment House Kamzik 27 se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartment House Kamzik 27 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment House Kamzik 27 momentálně evidujeme 27 recenzí.

Apartmanica Triangel 103

9,7

Apartmanica Triangel 103

Ubytování (Apartmán) Apartmanica Triangel 103. Apartmanica Triangel 103 se nachází pouhých 1,1 km od lyžařského areálu Park Snow Donovaly a nabízí přímý přístup ze sjezdovky. Ubytování Apartmanica Triangel 103 se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmanica Triangel 103 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmanica Triangel 103 momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmán 6 Triangel

9,7

Apartmán 6 Triangel

Ubytování (Apartmán) Apartmán 6 Triangel. Apartmán 6 Triangel s terasou se nachází v Donovalech, necelý 1 km od areálu Park Snow Donovaly. Až k domu dojedete na lyžích. Wi-Fi je zde dostupné... Ubytování Apartmán 6 Triangel se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán 6 Triangel má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán 6 Triangel momentálně evidujeme 9 recenzí.

Chata Relax Donovaly

9,7

Chata Relax Donovaly

Ubytování (Chata) Chata Relax Donovaly. Chata Relax Donovaly se nachází v Donovalech v Banskobystrickém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata Relax Donovaly se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman MARLEA

9,7

Apartman MARLEA

Ubytování (Apartmán) Apartman MARLEA. Apartman MARLEA je situován v budově Hotel Rezidence Aparthotel v obci Donovaly, jen pár kroků od lyžařského střediska Park Snow Donovaly. Ubytování Apartman MARLEA se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartman MARLEA má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman MARLEA momentálně evidujeme 19 recenzí.

Apartman Horec 30

9,6

Apartman Horec 30

Ubytování (Apartmán) Apartman Horec 30. Apartmán Horec 30 se nachází jen pár kroků od lyžařského střediska Donovaly a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Horec 30 se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartman Horec 30 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman Horec 30 momentálně evidujeme 50 recenzí.

Donnovall Apartment

9,6

Donnovall Apartment

UbytováníDonnovall Apartment. Donnovall Apartment se nachází v Donovalech, 25 km od vesnice Vlkolínec, 37 km od dřevěného kostela Hronsek zapsaného na seznamu UNESCO a 38 km od... Ubytování Donnovall Apartment se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

HILLHOME apartment & Sauna

9,6

HILLHOME apartment & Sauna

UbytováníHILLHOME apartment & Sauna. HILLHOME apartment & Sauna se nachází v Donovalech a nabízí saunu. Ubytování HILLHOME apartment & Sauna se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Pinus

9,6

Apartmán Pinus

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pinus. Apartmán Pinus se nachází v Donovalech, necelý 1 km od lyžařského areálu Park Snow Donovaly, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Pinus se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

3izb. apartmán- Donovaly

9,6

3izb. apartmán- Donovaly

Ubytování (Apartmán) 3izb. apartmán- Donovaly. Triizb. Apartmán Donovaly se nachází v Donovalech, necelý 1 km od skiareálu Park Snow Donovaly. Hosté si mohou užívat výhled na hory. Ubytování 3izb. apartmán- Donovaly se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování 3izb. apartmán- Donovaly má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán 3izb. apartmán- Donovaly momentálně evidujeme 30 recenzí.

Apartmán Donovaly Mišuty

9,6

Apartmán Donovaly Mišuty

Ubytování (Apartmán) Apartmán Donovaly Mišuty. Apartmán Donovaly Mišuty se nachází v poklidné části obce Donovaly zvané Mišuty, v jednom z největších a nejpopulárnějších lyžařských středisek, je... Ubytování Apartmán Donovaly Mišuty se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Donovaly Mišuty má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Donovaly Mišuty momentálně evidujeme 22 recenzí.

Central Apartment

9,6

Central Apartment

Ubytování (Apartmán) Central Apartment. Central Apartment se nachází na místě s výhledem na hory v Donovalech, 400 metrů od lyžařského střediska PARK SNOW Donovaly, a nabízí možnost vlastního... Ubytování Central Apartment se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Central Apartment má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Central Apartment momentálně evidujeme 8 recenzí.

Chata Donovaly Buly 242/C

9,6

Chata Donovaly Buly 242/C

Ubytování (Chata) Chata Donovaly Buly 242/C. Chata Donovaly Buly 242 / C stojí v národním parku Nízké Tatry, v klidné části obce Donovaly zvané Buly. Ubytování Chata Donovaly Buly 242/C se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Chata Donovaly Buly 242/C má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Chata Donovaly Buly 242/C momentálně evidujeme 29 recenzí.

Panorama Apartment 46-C, DONOVALY,976 39 SLOVAKIA

9,6

Panorama Apartment 46-C, DONOVALY,976 39 SLOVAKIA

Ubytování (Apartmán) Panorama Apartment 46-C, DONOVALY,976 39 SLOVAKIA. Panorama Apartment 46-C, DONOVALY,976 39 SLOVAKIA is located in Donovaly, less than 1 km from Park Snow Donovaly, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Panorama Apartment 46-C, DONOVALY,976 39 SLOVAKIA se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Panorama Apartment 46-C, DONOVALY,976 39 SLOVAKIA má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Panorama Apartment 46-C, DONOVALY,976 39 SLOVAKIA momentálně evidujeme 20 recenzí.

Kamzík Donovaly

9,6

Kamzík Donovaly

Ubytování (Apartmán) Kamzík Donovaly. Apartmán 41 Kamzík Donovaly nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Kamzík Donovaly se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Kamzík Donovaly má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Kamzík Donovaly momentálně evidujeme 30 recenzí.

Pod Magurou 800

9,6

Pod Magurou 800

Ubytování (Apartmán) Pod Magurou 800. Set 1.4 km from Park Snow Donovaly, a few steps from Donovaly (Park Snow), Pod Magurou 800 provides accommodation situated in Donovaly. Ubytování Pod Magurou 800 se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Pod Magurou 800 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Pod Magurou 800 momentálně evidujeme 8 recenzí.

Donovaly Horec apartman 21

9,6

Donovaly Horec apartman 21

Ubytování (Apartmán) Donovaly Horec apartman 21. Donovaly Horec apartman 21 se nachází v Donovalech, pouhých 300 metrů od lyžařského areálu Park Snow Donovaly, a nabízí ubytování s výhledem na hory,... Ubytování Donovaly Horec apartman 21 se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán BORKA

9,6

Apartmán BORKA

Ubytování (Apartmán) Apartmán BORKA. Located in Donovaly in the Banskobystrický kraj region, Apartmán BORKA features mountain views and is 650 meters from Park Snow Donovaly. Ubytování Apartmán BORKA se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán BORKA má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán BORKA momentálně evidujeme 11 recenzí.

APARTMÁN MEZONET DONOVALY Plesnivec

9,6

APARTMÁN MEZONET DONOVALY Plesnivec

UbytováníAPARTMÁN MEZONET DONOVALY Plesnivec. APARTMÁN MEZONET DONOVALY Plesnivec se nachází v Donovalech, pouhých 25 km od vesnice Vlkolínec, a nabízí zahradu, bar a výtah. Ubytování APARTMÁN MEZONET DONOVALY Plesnivec se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán 53 C Panorama Donovaly

9,6

Apartmán 53 C Panorama Donovaly

UbytováníApartmán 53 C Panorama Donovaly. Apartmán 53 C Panorama Donovaly se nachází v Donovalech, 25 km od vesnice Vlkolínec, 37 km od dřevěného kostela Hronsek zapsaného na seznamu UNESCO a 38 km... Ubytování Apartmán 53 C Panorama Donovaly se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytování ve městě Donovaly

Město Donovaly se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 193 hotelů a ubytování ve městě Donovaly.