Hledat

Ubytování

Ubytování město Donovaly

Ve městě Donovaly (Slovensko) máme celkem 193 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Donovaly

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Donovaly

Tomasova chata

10

Tomasova chata

Ubytování (Prázdninový dům) Tomasova chata. Tomášova chata se nachází v Donovalech, jen 1 km od Parku Snow Donovaly, a nabízí přístup na lyžích až ke dveřím a společenskou místnost. Ubytování Tomasova chata se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Tomasova chata má celkové hodnocení 10. Pro Prázdninový dům Tomasova chata momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmanica Residence 606

10

Apartmanica Residence 606

Ubytování (Apartmán) Apartmanica Residence 606. Located in Donovaly, Apartmanica Residence 606 provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmanica Residence 606 se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmanica Residence 606 má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmanica Residence 606 momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmanica Panorama 35C

9,9

Apartmanica Panorama 35C

Ubytování (Apartmán) Apartmanica Panorama 35C. Ubytování Apartmanica je přístupné na lyžích a nachází se v Donovalech, 600 metrů od areálu Park Snow Donovaly. Ubytování Apartmanica Panorama 35C se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmanica Panorama 35C má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmanica Panorama 35C momentálně evidujeme 33 recenzí.

Vila Ambiente Donovaly

9,9

Vila Ambiente Donovaly

Ubytování (Bed and breakfast) Vila Ambiente Donovaly. Vila Ambiente Donovaly se nachází v Donovalech v Banskobystrickém kraji, nedaleko lyžařského areálu Park Snow Donovaly. Ubytování Vila Ambiente Donovaly se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman na Zlatej

9,9

Apartman na Zlatej

Ubytování (Apartmán) Apartman na Zlatej. Boasting garden views, Apartman na Zlatej features accommodation with a patio and a kettle, around less than 1 km from Kremnica Town Castle. Ubytování Apartman na Zlatej se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Donovaly Panorama 31C

9,9

Donovaly Panorama 31C

Ubytování (Apartmán) Donovaly Panorama 31C. Apartmán Donovaly Panorama 31C se nachází v Donovalech, 700 metrů od lyžařského střediska Park Snow Donovaly, a nabízí výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Donovaly Panorama 31C se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Donovaly Panorama 31C má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Donovaly Panorama 31C momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartment Peter

9,9

Apartment Peter

Ubytování (Apartmán) Apartment Peter. Apartmán Peter se nachází v Donovalech, 400 metrů od lyžařského střediska Park Snow Donovaly, a může se pochlubit výhledem na hory. Ubytování Apartment Peter se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Peter má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Peter momentálně evidujeme 42 recenzí.

AAApartmán

9,8

AAApartmán

Ubytování (Apartmán) AAApartmán. Offering ski-to-door access and mountain view, AAApartmán is located in Donovaly, less than 1 km from Park Snow Donovaly. Ubytování AAApartmán se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování AAApartmán má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán AAApartmán momentálně evidujeme 7 recenzí.

Privat Horec Miro

9,8

Privat Horec Miro

Ubytování (Apartmán) Privat Horec Miro. Ubytování Privat Horec Miro, přístupné na lyžích, se nachází v Donovalech, 300 metrů od snowparku Donovaly, a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Privat Horec Miro se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Horec Miro má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Privat Horec Miro momentálně evidujeme 32 recenzí.

Panorama Donovaly 34-B

9,8

Panorama Donovaly 34-B

Ubytování (Apartmán) Panorama Donovaly 34-B. Featuring a bar and a terrace, Panorama Donovaly 34-B provides accommodation in Donovaly with free WiFi and mountain views. Ubytování Panorama Donovaly 34-B se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Panorama Donovaly 34-B má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Panorama Donovaly 34-B momentálně evidujeme 14 recenzí.

Prázdninový Dom Eva

9,8

Prázdninový Dom Eva

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový Dom Eva. Prázdninový Dom Eva se nachází v Donovalech, 7 km od lyžařského areálu Park Snow Donovaly. Nabízí tenisový kurt, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Prázdninový Dom Eva se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Prázdninový Dom Eva má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Prázdninový Dom Eva momentálně evidujeme 11 recenzí.

Triangel Pohoda - Ap. 223

9,8

Triangel Pohoda - Ap. 223

Ubytování (Apartmán) Triangel Pohoda - Ap. 223. Triangel Pohoda - Ap. 223 se nachází v Donovalech, 1 km od lyžařského areálu Park Snow Donovaly, a nabízí ubytování s obývacím pokojem, TV s plochou... Ubytování Triangel Pohoda - Ap. 223 se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Triangel Pohoda - Ap. 223 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Triangel Pohoda - Ap. 223 momentálně evidujeme 19 recenzí.

MJ Apartments Panorama

9,7

MJ Apartments Panorama

Ubytování (Apartmány) MJ Apartments Panorama. MJ Apartments Panorama se nachází v Donovalech, méně než 1 km od areálu Park Snow Donovaly. Nabízí dobře vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování MJ Apartments Panorama se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování MJ Apartments Panorama má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány MJ Apartments Panorama momentálně evidujeme 102 recenzí.

Luxury Apartments Panorama

9,7

Luxury Apartments Panorama

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments Panorama. Luxusní apartmány Panorama s Wi-Fi zdarma se nachází v Donovalech, necelý 1 km od snowparku Donovaly. Ubytování Luxury Apartments Panorama se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Luxury Apartments Panorama má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Luxury Apartments Panorama momentálně evidujeme 81 recenzí.

Atelier Eliska

9,7

Atelier Eliska

Ubytování (Apartmán) Atelier Eliska. Ateliér Eliška se nachází v obci Donovaly, 11 km od lyžařského areálu Park Snow Donovaly. Budova apartmánu byla postavena v roce 2014. Ubytování Atelier Eliska se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Atelier Eliska má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Atelier Eliska momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartment House Kamzik 27

9,7

Apartment House Kamzik 27

Ubytování (Apartmán) Apartment House Kamzik 27. Apartmánový dům Kamzík 27 se nachází v obci Donovaly, necelý 1 km od lyžařského střediska Park Snow Donovaly, a nabízí možnost lyžování přímo od budovy. Ubytování Apartment House Kamzik 27 se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment House Kamzik 27 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment House Kamzik 27 momentálně evidujeme 27 recenzí.

Donovaly Alonia

9,7

Donovaly Alonia

Ubytování (Apartmán) Donovaly Alonia. Set in Donovaly, within less than 1 km of Park Snow Donovaly, Donovaly Alonia is an accommodation offering mountain views. Ubytování Donovaly Alonia se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 652 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmanica Triangel 103

9,7

Apartmanica Triangel 103

Ubytování (Apartmán) Apartmanica Triangel 103. Apartmanica Triangel 103 se nachází pouhých 1,1 km od lyžařského areálu Park Snow Donovaly a nabízí přímý přístup ze sjezdovky. Ubytování Apartmanica Triangel 103 se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmanica Triangel 103 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmanica Triangel 103 momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmán 6 Triangel

9,7

Apartmán 6 Triangel

Ubytování (Apartmán) Apartmán 6 Triangel. Apartmán 6 Triangel s terasou se nachází v Donovalech, necelý 1 km od areálu Park Snow Donovaly. Až k domu dojedete na lyžích. Wi-Fi je zde dostupné... Ubytování Apartmán 6 Triangel se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán 6 Triangel má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán 6 Triangel momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartman MARLEA

9,7

Apartman MARLEA

Ubytování (Apartmán) Apartman MARLEA. Apartman MARLEA je situován v budově Hotel Rezidence Aparthotel v obci Donovaly, jen pár kroků od lyžařského střediska Park Snow Donovaly. Ubytování Apartman MARLEA se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman MARLEA má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman MARLEA momentálně evidujeme 19 recenzí.

Apartman Horec 30

9,6

Apartman Horec 30

Ubytování (Apartmán) Apartman Horec 30. Apartmán Horec 30 se nachází jen pár kroků od lyžařského střediska Donovaly a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Horec 30 se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Horec 30 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman Horec 30 momentálně evidujeme 50 recenzí.

Central Apartment

9,6

Central Apartment

Ubytování (Apartmán) Central Apartment. Central Apartment se nachází na místě s výhledem na hory v Donovalech, 400 metrů od lyžařského střediska PARK SNOW Donovaly, a nabízí možnost vlastního... Ubytování Central Apartment se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Central Apartment má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Central Apartment momentálně evidujeme 8 recenzí.

3izb. apartmán- Donovaly

9,6

3izb. apartmán- Donovaly

Ubytování (Apartmán) 3izb. apartmán- Donovaly. Triizb. Apartmán Donovaly se nachází v Donovalech, necelý 1 km od skiareálu Park Snow Donovaly. Hosté si mohou užívat výhled na hory. Ubytování 3izb. apartmán- Donovaly se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování 3izb. apartmán- Donovaly má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán 3izb. apartmán- Donovaly momentálně evidujeme 30 recenzí.

Apartmán Donovaly Mišuty

9,6

Apartmán Donovaly Mišuty

Ubytování (Apartmán) Apartmán Donovaly Mišuty. Apartmán Donovaly Mišuty se nachází v poklidné části obce Donovaly zvané Mišuty, v jednom z největších a nejpopulárnějších lyžařských středisek, je... Ubytování Apartmán Donovaly Mišuty se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Donovaly Mišuty má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Donovaly Mišuty momentálně evidujeme 22 recenzí.

Chata Donovaly Buly 242/C

9,6

Chata Donovaly Buly 242/C

Ubytování (Chata) Chata Donovaly Buly 242/C. Chata Donovaly Buly 242 / C stojí v národním parku Nízké Tatry, v klidné části obce Donovaly zvané Buly. Ubytování Chata Donovaly Buly 242/C se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Donovaly Buly 242/C má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Chata Donovaly Buly 242/C momentálně evidujeme 29 recenzí.

Panorama Apartment 46-C, DONOVALY,976 39 SLOVAKIA

9,6

Panorama Apartment 46-C, DONOVALY,976 39 SLOVAKIA

Ubytování (Apartmán) Panorama Apartment 46-C, DONOVALY,976 39 SLOVAKIA. Panorama Apartment 46-C, DONOVALY,976 39 SLOVAKIA is located in Donovaly, less than 1 km from Park Snow Donovaly, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Panorama Apartment 46-C, DONOVALY,976 39 SLOVAKIA se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Panorama Apartment 46-C, DONOVALY,976 39 SLOVAKIA má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Panorama Apartment 46-C, DONOVALY,976 39 SLOVAKIA momentálně evidujeme 20 recenzí.

Kamzík Donovaly

9,6

Kamzík Donovaly

Ubytování (Apartmán) Kamzík Donovaly. Apartmán 41 Kamzík Donovaly nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Kamzík Donovaly se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kamzík Donovaly má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Kamzík Donovaly momentálně evidujeme 30 recenzí.

Pod Magurou 800

9,6

Pod Magurou 800

Ubytování (Apartmán) Pod Magurou 800. Set 1.4 km from Park Snow Donovaly, a few steps from Donovaly (Park Snow), Pod Magurou 800 provides accommodation situated in Donovaly. Ubytování Pod Magurou 800 se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pod Magurou 800 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Pod Magurou 800 momentálně evidujeme 8 recenzí.

Chata Donovaly Bully 242/B

9,6

Chata Donovaly Bully 242/B

Ubytování (Chata) Chata Donovaly Bully 242/B. Chata Donovaly Bully 242/B se nachází v Národním parku Nízké Tatry, v klidné části obce Donovaly zvané Bully, a nabízí možnost vlastního stravování, terasu... Ubytování Chata Donovaly Bully 242/B se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Chata Donovaly Bully 242/B má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Chata Donovaly Bully 242/B momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartmán BORKA

9,6

Apartmán BORKA

Ubytování (Apartmán) Apartmán BORKA. Located in Donovaly in the Banskobystrický kraj region, Apartmán BORKA features mountain views and is 650 meters from Park Snow Donovaly. Ubytování Apartmán BORKA se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán BORKA má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán BORKA momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmán Katka

9,5

Apartmán Katka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Katka. Apartmán Katka se nachází v Donovalech, pouhých 300 metrů od Snow Parku Donovaly, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Apartmán Katka se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Katka má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Katka momentálně evidujeme 136 recenzí.

Apartmán Erika- Spiežovec

9,5

Apartmán Erika- Spiežovec

Ubytování (Apartmán) Apartmán Erika- Spiežovec. Tento apartmán se nachází v Donovalech, 1,3 km od lyžařského střediska Park Snow Donovaly. Nabízí terasu, zahradu s grilem a sluneční terasou. Ubytování Apartmán Erika- Spiežovec se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Erika- Spiežovec má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Erika- Spiežovec momentálně evidujeme 25 recenzí.

Domček Adam

9,5

Domček Adam

Ubytování (Prázdninový dům) Domček Adam. Domček Adam se nachází v obci Donovaly, 6 km od lyžařského areálu Park Snow Donovaly, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, gril, zahradu a Wi-Fi... Ubytování Domček Adam se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Domček Adam má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Domček Adam momentálně evidujeme 30 recenzí.

Chalupa Ferka Pavlíka

9,5

Chalupa Ferka Pavlíka

Ubytování (Chata) Chalupa Ferka Pavlíka. Chalupa Ferka Pavlíka se nachází v lyžařském areálu Donovaly, v části zvané Bully, a nabízí bezplatné parkování. Ubytování Chalupa Ferka Pavlíka se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Chalupa Ferka Pavlíka má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Chalupa Ferka Pavlíka momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartmán Vrchár

9,5

Apartmán Vrchár

Ubytování (Apartmán) Apartmán Vrchár. Apartmán Vrchár se nachází v obci Donovaly, méně než 1 km (13 minut chůze) od lyžařského areálu Park Snow Donovaly, a nabízí výhled na hory. Ubytování Apartmán Vrchár se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Vrchár má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Vrchár momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmán Horec

9,5

Apartmán Horec

Ubytování (Apartmán) Apartmán Horec. Apartmán Horec nabízí ubytování s grilem v obci Donovaly, 300 metrů od skiareálu Park Snow Donovaly. Hosté zde mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartmán Horec se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Horec má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Horec momentálně evidujeme 53 recenzí.

Residence apartmán

9,5

Residence apartmán

Ubytování (Apartmán) Residence apartmán. Rezidence apartmán s přímým přístupem ke sjezdovkám se nachází v centru lyžařského areálu Donovaly a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a... Ubytování Residence apartmán se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Residence apartmán má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Residence apartmán momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartman-Bruno

9,5

Apartman-Bruno

Ubytování (Apartmán) Apartman-Bruno. Apartmán-Bruno se nachází v obci Donovaly, 700 metrů od lyžařského areálu Park Snow Donovaly, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartman-Bruno se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman-Bruno má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartman-Bruno momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartmánovy dom TRIANGEL Donovaly, Apartmán 13

9,5

Apartmánovy dom TRIANGEL Donovaly, Apartmán 13

Ubytování (Apartmán) Apartmánovy dom TRIANGEL Donovaly, Apartmán 13. Apartmánovy dom TRIANGEL Donovaly, Apartmán 13 is situated in Donovaly, 1. Ubytování Apartmánovy dom TRIANGEL Donovaly, Apartmán 13 se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmánovy dom TRIANGEL Donovaly, Apartmán 13 má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmánovy dom TRIANGEL Donovaly, Apartmán 13 momentálně evidujeme 9 recenzí.

Panorama Donovaly 22-C

9,5

Panorama Donovaly 22-C

Ubytování (Apartmán) Panorama Donovaly 22-C. Panorama Donovaly 22-C se nachází 20 metrů od lyžařského areálu Park Snow Donovaly - Záhradište. Ubytování Panorama Donovaly 22-C se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Panorama Donovaly 22-C má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Panorama Donovaly 22-C momentálně evidujeme 37 recenzí.

Apartment 7 Donovaly

9,5

Apartment 7 Donovaly

Ubytování (Apartmán) Apartment 7 Donovaly. Set 1.6 km from Park Snow Donovaly, Apartment 7 Donovaly is in Donovaly and has ski-to-door access and a terrace. Ubytování Apartment 7 Donovaly se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment 7 Donovaly má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment 7 Donovaly momentálně evidujeme 7 recenzí.

Panorama Apartman 56-C Donovaly

9,5

Panorama Apartman 56-C Donovaly

Ubytování (Apartmán) Panorama Apartman 56-C Donovaly. Panorama Apartman 56-C Donovaly nabízí ubytování přístupné na lyžích s možností vlastního stravování v Donovalech. Ubytování Panorama Apartman 56-C Donovaly se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Plesnivec

9,5

Apartmán Plesnivec

Ubytování (Apartmán) Apartmán Plesnivec. Apartmán Plesnivec se nachází v Donovalech, 400 metrů od lyžařského areálu Park Snow Donovaly. Ubytování Apartmán Plesnivec se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Plesnivec má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Plesnivec momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartmán 44

9,5

Apartmán 44

Ubytování (Apartmán) Apartmán 44. Boasting mountain views, Apartmán 44 provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.5 km from Park Snow Donovaly. Ubytování Apartmán 44 se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán 44 má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán 44 momentálně evidujeme 9 recenzí.

Panorama Donovaly

9,5

Panorama Donovaly

Ubytování (Apartmán) Panorama Donovaly. Offering free WiFi and mountain views, Panorama Donovaly provides accommodation located in Donovaly, just 700 metres from Park Snow Donovaly. Ubytování Panorama Donovaly se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 610 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Panorama Donovaly má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Panorama Donovaly momentálně evidujeme 27 recenzí.

Panorama Apartment 53-B, Donovaly

9,5

Panorama Apartment 53-B, Donovaly

Ubytování (Apartmán) Panorama Apartment 53-B, Donovaly. Panorama Apartment 53-B, Donovaly se nachází v Donovalech, necelý 1 km od lyžařského střediska Park Snow Donovaly, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Panorama Apartment 53-B, Donovaly se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Panorama Apartment 53-B, Donovaly má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Panorama Apartment 53-B, Donovaly momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartment Dony

9,4

Apartment Dony

Ubytování (Apartmán) Apartment Dony. Apartmán Dony se nachází v Donovalech, 1,8 km od areálu Snow Park Donovaly. Nabízí výhled na hory, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Dony se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Dony má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Dony momentálně evidujeme 29 recenzí.

Apartment Maat

9,4

Apartment Maat

Ubytování (Apartmán) Apartment Maat. Rodinné apartmány Maat se nacházejí v lyžařském areálu Donovaly v národním parku Nízké Tatry. Ubytování Apartment Maat se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Maat má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Maat momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartment Donovaly

9,4

Apartment Donovaly

Ubytování (Apartmán) Apartment Donovaly. Apartment Donovaly se nachází v Donovalech, jen 1,7 km od rezortu Park Snow Donovaly, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a balkonem. Ubytování Apartment Donovaly se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Donovaly má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Donovaly momentálně evidujeme 19 recenzí.

Rozpravkovy Domcek Zvoncek

9,4

Rozpravkovy Domcek Zvoncek

Ubytování (Prázdninový dům) Rozpravkovy Domcek Zvoncek. Rozprávkový Domček Zvonček se nachází na poklidném místě u lesa, jen 100 metrů od sjezdovky a 1,2 km od centra Donoval. Ubytování Rozpravkovy Domcek Zvoncek se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rozpravkovy Domcek Zvoncek má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Rozpravkovy Domcek Zvoncek momentálně evidujeme 46 recenzí.

Panorama Apartman 31A

9,4

Panorama Apartman 31A

Ubytování (Apartmán) Panorama Apartman 31A. Apartmán Panorama 31A se nachází v domě z roku 2012 v Donovalech, 700 metrů od lyžařského střediska Park Snow, a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným... Ubytování Panorama Apartman 31A se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Panorama Apartman 31A má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Panorama Apartman 31A momentálně evidujeme 13 recenzí.

Ubytování ve městě Donovaly

Město Donovaly se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 193 hotelů a ubytování ve městě Donovaly.