Hledat

Ubytování

Banskobystrický kraj

V regionu Banskobystrický kraj (Slovensko) máme celkem 808 hotelů a ubytování.

Pro region Banskobystrický kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Donovaly (193), Banská Štiavnica (102), Banská Bystrica (66), Tale (52), Brezno (26), Telgárt (22), Kremnica (22), Mýto pod Ďumbierom (22), Bystrá (19), Zvolen (18). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Banskobystrický kraj

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Banskobystrický kraj

Apartman Okamih Banská Štiavnica

10

Apartman Okamih Banská Štiavnica

Ubytování (Prázdninový dům) Apartman Okamih Banská Štiavnica. Situated in Banská Štiavnica, Apartman Okamih Banská Štiavnica features accommodation with a private pool, a balcony and pool views. Ubytování Apartman Okamih Banská Štiavnica se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Burg nad Banskou Štiavnicou

10

Burg nad Banskou Štiavnicou

Ubytování (Venkovský dům) Burg nad Banskou Štiavnicou. Burg nad Banskou Štiavnicou is a holiday home with a garden, situated in Horná Roveň , part of Štiavnické Bane. Ubytování Burg nad Banskou Štiavnicou se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stará mýtnica

10

Stará mýtnica

Ubytování (Prázdninový dům) Stará mýtnica. Offering free WiFi and garden views, Stará mýtnica is an accommodation located in Banská Štiavnica, just 600 metres from New Chateau Banska Stiavnica and... Ubytování Stará mýtnica se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Stará mýtnica má celkové hodnocení 10. Pro Prázdninový dům Stará mýtnica momentálně evidujeme 5 recenzí.

Chata Linda

10

Chata Linda

Ubytování (Apartmán) Chata Linda. Chata Linda is set in Mýto pod Ďumbierom and offers a garden. Complimentary WiFi is provided. Ubytování Chata Linda se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Linda má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Chata Linda momentálně evidujeme 7 recenzí.

Tomasova chata

10

Tomasova chata

Ubytování (Prázdninový dům) Tomasova chata. Tomášova chata se nachází v Donovalech, jen 1 km od Parku Snow Donovaly, a nabízí přístup na lyžích až ke dveřím a společenskou místnost. Ubytování Tomasova chata se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Tomasova chata má celkové hodnocení 10. Pro Prázdninový dům Tomasova chata momentálně evidujeme 10 recenzí.

ForRest Glamping

10

ForRest Glamping

Ubytování (Luxusní stan) ForRest Glamping. ForRest Glamping je luxusní stanový tábor situovaný v Banské Štiavnici. Nabízí zahradu, terasu, bar a sdílený lounge. Ubytování ForRest Glamping se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 538 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán CENTRUM komfort

10

Apartmán CENTRUM komfort

Ubytování (Apartmán) Apartmán CENTRUM komfort. Set in Zvolen in the Banskobystrický kraj region, Apartmán CENTRUM komfort has a balcony and garden views. Ubytování Apartmán CENTRUM komfort se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán pri Kalvárii

10

Apartmán pri Kalvárii

Ubytování (Apartmán) Apartmán pri Kalvárii. Located in Banská Štiavnica, 1.4 km from The Church of St. Catherine, 1.8 km from New Chateau Banska Stiavnica and 1. Ubytování Apartmán pri Kalvárii se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán pri Kalvárii má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmán pri Kalvárii momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmanica Residence 606

10

Apartmanica Residence 606

Ubytování (Apartmán) Apartmanica Residence 606. Located in Donovaly, Apartmanica Residence 606 provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmanica Residence 606 se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmanica Residence 606 má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmanica Residence 606 momentálně evidujeme 8 recenzí.

Frauenberg

10

Frauenberg

Ubytování (Privát) Frauenberg. Situated in Banská Štiavnica, F R A U E N B E R G offers accommodation with access to a garden. Complimentary WiFi is provided. Ubytování Frauenberg se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Banícky dom Pod Zvonicou

9,9

Banícky dom Pod Zvonicou

Ubytování (Prázdninový dům) Banícky dom Pod Zvonicou. Set in Štiavnické Bane, Banícky dom Pod Zvonicou offers garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Banícky dom Pod Zvonicou se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Banícky dom Pod Zvonicou má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Banícky dom Pod Zvonicou momentálně evidujeme 9 recenzí.

Synergy House

9,9

Synergy House

Ubytování (Bed and breakfast) Synergy House. Set in Dudince, Synergy House offers free WiFi, and guests can enjoy a garden, a fitness centre and a shared lounge. Ubytování Synergy House se nachází ve městě Dudince (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Synergy House má celkové hodnocení 9,9. Pro Bed and breakfast Synergy House momentálně evidujeme 11 recenzí.

Wise Owl Apartments

9,9

Wise Owl Apartments

Ubytování (Apartmán) Wise Owl Apartments. Offering free WiFi and city views, Wise Owl Apartments is an accommodation set in Banská Štiavnica, just 90 metres from New Chateau Banska Stiavnica and 90... Ubytování Wise Owl Apartments se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Wise Owl Apartments má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Wise Owl Apartments momentálně evidujeme 30 recenzí.

Apartmanica Panorama 35C

9,9

Apartmanica Panorama 35C

Ubytování (Apartmán) Apartmanica Panorama 35C. Ubytování Apartmanica je přístupné na lyžích a nachází se v Donovalech, 600 metrů od areálu Park Snow Donovaly. Ubytování Apartmanica Panorama 35C se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmanica Panorama 35C má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmanica Panorama 35C momentálně evidujeme 33 recenzí.

Pink cottage-100yo mining house

9,9

Pink cottage-100yo mining house

Ubytování (Chata) Pink cottage-100yo mining house. Pink cottage-100yo mining house is situated in Banská Štiavnica, 5 km from New Chateau Banska Stiavnica and 5 km from Old Chateau Banska Stiavnica, in an... Ubytování Pink cottage-100yo mining house se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pink cottage-100yo mining house má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Pink cottage-100yo mining house momentálně evidujeme 8 recenzí.

Villa Lavender

9,9

Villa Lavender

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Lavender. Vila Lavender je prázdninový dům situovaný v Bystré. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Villa Lavender se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Lavender má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Villa Lavender momentálně evidujeme 20 recenzí.

U bylinkárky

9,9

U bylinkárky

Ubytování (Penzion) U bylinkárky. U bylinkárky v Hrušově nabízí ubytování se zahradou a terasou. Všechny pokoje zahrnují kuchyňský kout a vlastní koupelnu. Ubytování U bylinkárky se nachází ve městě Hrušov (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U bylinkárky má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion U bylinkárky momentálně evidujeme 32 recenzí.

Vila Ambiente Donovaly

9,9

Vila Ambiente Donovaly

Ubytování (Bed and breakfast) Vila Ambiente Donovaly. Vila Ambiente Donovaly se nachází v Donovalech v Banskobystrickém kraji, nedaleko lyžařského areálu Park Snow Donovaly. Ubytování Vila Ambiente Donovaly se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman na Zlatej

9,9

Apartman na Zlatej

Ubytování (Apartmán) Apartman na Zlatej. Boasting garden views, Apartman na Zlatej features accommodation with a patio and a kettle, around less than 1 km from Kremnica Town Castle. Ubytování Apartman na Zlatej se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice cozy studio in spa village

9,9

Nice cozy studio in spa village

Ubytování (Apartmán) Nice cozy studio in spa village. Offering free WiFi and mountain views, Nice cozy studio in spa village is an accommodation located in Kováčová. Ubytování Nice cozy studio in spa village se nachází ve městě Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Squirrel cottage

9,9

Squirrel cottage

Ubytování (Chata) Squirrel cottage. Squirrel cottage se nachází v obci Dolná Lehota, 38 k od Banské Bystrice a nabízí zahradu, terasu a přímý přístup na lyžích. Z chaty je výhled do zahrady. Ubytování Squirrel cottage se nachází ve městě Dolná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 465 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Squirrel cottage má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Squirrel cottage momentálně evidujeme 5 recenzí.

Villa Dudinka

9,9

Villa Dudinka

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Dudinka. Tento prázdninový dům se nachází v obci Dudince a jeho součástí je terasa. Za příznivého počasí lze grilovat na zahradě. Ubytování Villa Dudinka se nachází ve městě Dudince (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Villa Dudinka má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Villa Dudinka momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartman Relax

9,9

Apartman Relax

Ubytování (Apartmán) Apartman Relax. Apartman RELAX komfort is an accommodation set in Zvolen, less than 1 km from Zvolen Castle and an 11-minute walk from Zvolen Castle. Ubytování Apartman Relax se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Donovaly Panorama 31C

9,9

Donovaly Panorama 31C

Ubytování (Apartmán) Donovaly Panorama 31C. Apartmán Donovaly Panorama 31C se nachází v Donovalech, 700 metrů od lyžařského střediska Park Snow Donovaly, a nabízí výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Donovaly Panorama 31C se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Donovaly Panorama 31C má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Donovaly Panorama 31C momentálně evidujeme 22 recenzí.

Dom Tiesňava

9,9

Dom Tiesňava

Ubytování (Vila) Dom Tiesňava. Dom Tiesňava se nachází v Králikách a nabízí zahradu, terasu, sdílený salónek, plně vybavenou kuchyň a balkon. Ubytování Dom Tiesňava se nachází ve městě Králiky (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dom Tiesňava má celkové hodnocení 9,9. Pro Vila Dom Tiesňava momentálně evidujeme 19 recenzí.

Apartmán ENZO č 103 Tále Chopok Juh

9,9

Apartmán ENZO č 103 Tále Chopok Juh

Ubytování (Apartmán) Apartmán ENZO č 103 Tále Chopok Juh. Apartmán ENZO č 103 Tále Chopok Juh nabízí ubytování v obci Tale, jen 2,2 km od lyžařského areálu. Ubytování Apartmán ENZO č 103 Tále Chopok Juh se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán ENZO č 103 Tále Chopok Juh má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán ENZO č 103 Tále Chopok Juh momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartment Peter

9,9

Apartment Peter

Ubytování (Apartmán) Apartment Peter. Apartmán Peter se nachází v Donovalech, 400 metrů od lyžařského střediska Park Snow Donovaly, a může se pochlubit výhledem na hory. Ubytování Apartment Peter se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Peter má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Peter momentálně evidujeme 42 recenzí.

Privát Adriana

9,9

Privát Adriana

Ubytování (Prázdninový dům) Privát Adriana. Set in Kremnica, 1.9 km from Kremnica Town Castle, Privát Adriana offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Privát Adriana se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Adriana má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Privát Adriana momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chata Margarétka

9,8

Chata Margarétka

Ubytování (Venkovský dům) Chata Margarétka. Chata Margarétka, boasting barbecue facilities, a garden and a terrace, is situated in Krám, 1.6 km from Čierny Balog. Ubytování Chata Margarétka se nachází ve městě Krám (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Margarétka má celkové hodnocení 9,8. Pro Venkovský dům Chata Margarétka momentálně evidujeme 5 recenzí.

Evelyn

9,8

Evelyn

Ubytování (Apartmán) Evelyn. Offering free WiFi and garden views, Evelyn is an accommodation set in Banská Bystrica. Ubytování Evelyn se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Evelyn má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Evelyn momentálně evidujeme 6 recenzí.

AAApartmán

9,8

AAApartmán

Ubytování (Apartmán) AAApartmán. Offering ski-to-door access and mountain view, AAApartmán is located in Donovaly, less than 1 km from Park Snow Donovaly. Ubytování AAApartmán se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování AAApartmán má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán AAApartmán momentálně evidujeme 7 recenzí.

BL city apartment

9,8

BL city apartment

Ubytování (Apartmán) BL city apartment. Set in Banská Bystrica, BL city apartment offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování BL city apartment se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování BL city apartment má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán BL city apartment momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartman U Holica

9,8

Apartman U Holica

Ubytování (Apartmán) Apartman U Holica. Featuring mountain views, Apartman U Holica offers accommodation with a terrace and a kettle, around 500 metres from New Chateau Banska Stiavnica. Ubytování Apartman U Holica se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartman U Holica má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartman U Holica momentálně evidujeme 63 recenzí.

Barbakan

9,8

Barbakan

Ubytování (Penzion) Barbakan. Set in Kremnica and within 600 metres of Kremnica Town Castle, Barbakan has a terrace, non-smoking rooms, and free WiFi. Guests can enjoy city views. Ubytování Barbakan se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Barbakan má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Barbakan momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartment L&O

9,8

Apartment L&O

Ubytování (Apartmán) Apartment L&O. Apartment L&O se nachází v obci Zvolenské Nemce v Banskobystrickém kraji a nabízí terasu s výhledem na hory a apartmány s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment L&O se nachází ve městě Zvolenské Nemce (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment L&O má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment L&O momentálně evidujeme 26 recenzí.

Villa Ďumbierka

9,8

Villa Ďumbierka

Ubytování (Penzion) Villa Ďumbierka. Villa Ďumbierka se nachází v Mýtě pod Ďumbierom. Nabízí zahradu, bar, společný obývací prostor a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Ďumbierka se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Ďumbierka má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Villa Ďumbierka momentálně evidujeme 63 recenzí.

Apartmán s výhľadom

9,8

Apartmán s výhľadom

Ubytování (Apartmán) Apartmán s výhľadom. Apartmán s výhľadom se nachází v Kremnici, jen pár kroků od městského hradu. Nabízí výhled na hory a vybavenou kuchyň. Ubytování Apartmán s výhľadom se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán s výhľadom má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán s výhľadom momentálně evidujeme 46 recenzí.

Apartmán Oliver

9,8

Apartmán Oliver

Ubytování (Apartmán) Apartmán Oliver. Situated in the UNESCO-protected town of Banská Štiavnica and only a 10-minute walk from the Holy Trinity Square, Apartmán Oliver offers a self-catered... Ubytování Apartmán Oliver se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Oliver má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Oliver momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmány Banský Studenec

9,8

Apartmány Banský Studenec

Ubytování (Apartmán) Apartmány Banský Studenec. Set in Banský Studenec, Apartmány Banský Studenec offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Apartmány Banský Studenec se nachází ve městě Banský Studenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Banský Studenec má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány Banský Studenec momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartmán Jana

9,8

Apartmán Jana

Ubytování (Privát) Apartmán Jana. Apartmán Jana se nachází v obci Štiavnické Bane a nabízí terasu. Do obce Dudince je to 44 km. Ubytování Apartmán Jana se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Jana má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Apartmán Jana momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán Chopok Juh Romantika 14

9,8

Apartmán Chopok Juh Romantika 14

Ubytování (Apartmán) Apartmán Chopok Juh Romantika 14. Apartmanovy dom Romantika sídlí ve 2. patře chaty Tragoška – Chopok Juh, jen pár metrů od lyžařského vleku, a hostům nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Apartmán Chopok Juh Romantika 14 se nachází ve městě Horná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Chopok Juh Romantika 14 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Chopok Juh Romantika 14 momentálně evidujeme 70 recenzí.

Privat Horec Miro

9,8

Privat Horec Miro

Ubytování (Apartmán) Privat Horec Miro. Ubytování Privat Horec Miro, přístupné na lyžích, se nachází v Donovalech, 300 metrů od snowparku Donovaly, a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Privat Horec Miro se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Horec Miro má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Privat Horec Miro momentálně evidujeme 32 recenzí.

Panorama Donovaly 34-B

9,8

Panorama Donovaly 34-B

Ubytování (Apartmán) Panorama Donovaly 34-B. Featuring a bar and a terrace, Panorama Donovaly 34-B provides accommodation in Donovaly with free WiFi and mountain views. Ubytování Panorama Donovaly 34-B se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Panorama Donovaly 34-B má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Panorama Donovaly 34-B momentálně evidujeme 14 recenzí.

Panda Apartment

9,8

Panda Apartment

Ubytování (Apartmán) Panda Apartment. Located in Banská Bystrica, Panda Apartment provides accommodation with a balcony and free WiFi. The property has city views and is 3. Ubytování Panda Apartment se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Panda Apartment má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Panda Apartment momentálně evidujeme 14 recenzí.

Chalupa Levandula

9,8

Chalupa Levandula

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Levandula. Chalupa Levandula se nachází v Šumiacu v Banskobystrickém kraji. Nabízí terasu, výhled do zahrady a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Chalupa Levandula se nachází ve městě Šumiac (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel)

9,8

Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel)

Ubytování (Penzion) Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel). Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel) se nachází v Banské Štiavnici v Banskobystrickém kraji, 7 minut chůze od Nového... Ubytování Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel) se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel) má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel) momentálně evidujeme 23 recenzí.

Grand Spa Holiday Home

9,8

Grand Spa Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Grand Spa Holiday Home. Prázdninový dům Grand Spa se nachází v obci Sklené Teplice a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Grand Spa Holiday Home se nachází ve městě Sklené Teplice (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Grand Spa Holiday Home má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Grand Spa Holiday Home momentálně evidujeme 28 recenzí.

apartman-bartko

9,8

apartman-bartko

Ubytování (Privát) apartman-bartko. Apartman-bartko se nachází v Banské Štiavnici, 1,3 km od kostela sv. Ubytování apartman-bartko se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování apartman-bartko má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát apartman-bartko momentálně evidujeme 30 recenzí.

Apartmán u Šárky

9,8

Apartmán u Šárky

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Šárky. Apartmán u Šárky je apartmán s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma, terasou s grilem, saunou a fitness vybavením situovaný ve Valaské, 4 km od... Ubytování Apartmán u Šárky se nachází ve městě Valaská (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán u Šárky má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán u Šárky momentálně evidujeme 34 recenzí.

Apartmán BB

9,8

Apartmán BB

Ubytování (Apartmán) Apartmán BB. Set in Banská Bystrica, Apartmán BB offers accommodation with a balcony and free WiFi. The property has garden views and is 3. Ubytování Apartmán BB se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán BB má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán BB momentálně evidujeme 12 recenzí.

Sovi Dom

9,8

Sovi Dom

Ubytování (Penzion) Sovi Dom. Sovi Dom stojí v parku u kaštelu Svatý Anton a poskytuje pokoje s terasou, zrekonstruovaným historickým nábytkem a knihovnou. Ubytování Sovi Dom se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Sovi Dom má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Sovi Dom momentálně evidujeme 28 recenzí.

Ubytování v městech regionu Banskobystrický kraj

Ubytování v městech regionu Banskobystrický kraj

Ubytování v regionu Banskobystrický kraj - Slovensko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 808 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Banskobystrický kraj.

Pro region Banskobystrický kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Donovaly (193), Banská Štiavnica (102), Banská Bystrica (66), Tale (52), Brezno (26), Telgárt (22), Kremnica (22), Mýto pod Ďumbierom (22), Bystrá (19), Zvolen (18). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Banskobystrický kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Burg nad Banskou Štiavnicou (10*), Stará mýtnica (10*), Chata Linda (10*), Tomasova chata (10*), ForRest Glamping (10*), Apartmán CENTRUM komfort (10*), Apartmán pri Kalvárii (10*), Apartmanica Residence 606 (10*), Frauenberg (10*), Banícky dom Pod Zvonicou (9,9*).

Region Banskobystrický kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené.