Hledat

Ubytování

Ubytování město Heľpa

Ve městě Heľpa (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Heľpa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Heľpa

Penzion Lucs

9,4

Penzion Lucs

Ubytování (Penzion) Penzion Lucs. Penzion Lucs je historický dům z 17. století, který se nachází v regionu Horehronie, a nabízí Wi-Fi zdarma, soukromé bezplatné parkování a sdílený obývací... Ubytování Penzion Lucs se nachází ve městě Heľpa (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Lucs má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Lucs momentálně evidujeme 61 recenzí.

Penzión u Jána

9,2

Penzión u Jána

Ubytování (Penzion) Penzión u Jána. Penzión u Jána se nachází v obci Heľpa, 29 km od města Murán. Ubytování Penzión u Jána se nachází ve městě Heľpa (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión u Jána má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión u Jána momentálně evidujeme 8 recenzí.

Zelený Domcek

Zelený Domcek

Ubytování (Prázdninový dům) Zelený Domcek. Set in Heľpa, 29 km from Muran, Zelený Domcek offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Zelený Domcek se nachází ve městě Heľpa (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Zelený Domcek nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Helpa

Holiday home Helpa

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Helpa. Holiday home Helpa offers accommodation in Heľpa, 29 km from Muran. Ubytování Holiday home Helpa se nachází ve městě Heľpa (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Helpa nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Heľpa

Město Heľpa se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Heľpa.