Hledat

Ubytování

Ubytování město Kokava nad Rimavicou

Ve městě Kokava nad Rimavicou (Slovensko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kokava nad Rimavicou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kokava nad Rimavicou

Chata Kokava-Línia

Chata Kokava-Línia

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Kokava-Línia. Chata Kokava-Línia is situated in Kokava nad Rimavicou and offers a terrace. The accommodation is 49 km from Donovaly. Ubytování Chata Kokava-Línia se nachází ve městě Kokava nad Rimavicou (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residenz Pal

Residenz Pal

Ubytování (Prázdninový dům) Residenz Pal. Set in Kokava nad Rimavicou in the Banskobystrický kraj region, Residenz Pal features a balcony and garden views. Ubytování Residenz Pal se nachází ve městě Kokava nad Rimavicou (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Residenz Pal nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Veľká

Chata Veľká

Ubytování (Chata) Chata Veľká. Chata Veľká is situated in Kokava nad Rimavicou and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Chata Veľká se nachází ve městě Kokava nad Rimavicou (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Renďo

Chata Renďo

Ubytování (Chata) Chata Renďo. Chata Renďo is set in Kokava nad Rimavicou. The units feature a fireplace, a living room with a sofa, a kitchen, a shared bathroom with free toiletries, a... Ubytování Chata Renďo se nachází ve městě Kokava nad Rimavicou (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chata Renďo nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Línia

Chata Línia

Ubytování (Chata) Chata Línia. Chata Línia se nachází v Kokavě nad Rimavicou, 46 km od Lučence. Nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge a výhled na hory. Ubytování Chata Línia se nachází ve městě Kokava nad Rimavicou (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chata Línia nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Kokava nad Rimavicou

Město Kokava nad Rimavicou se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Kokava nad Rimavicou.