Hledat

Ubytování

Ubytování město Horná Turecká

Ve městě Horná Turecká (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Horná Turecká

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Horná Turecká

Paul's country house | region Donovaly

9,8

Paul's country house | region Donovaly

Ubytování (Prázdninový dům) Paul's country house | region Donovaly. Paul's country house | region Donovaly se nachází v Horné Turecké. Nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na hory, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Paul's country house | region Donovaly se nachází ve městě Horná Turecká (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Paul's country house | region Donovaly má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Paul's country house | region Donovaly momentálně evidujeme 19 recenzí.

Chalupa U Kurišky

8,9

Chalupa U Kurišky

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa U Kurišky. Chalupa U Kurišky se nachází v Národního parku Velká Fatra ve vesnici Horná Turecká a nabízí možnost vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Chalupa U Kurišky se nachází ve městě Horná Turecká (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa U Kurišky má celkové hodnocení 8,9. Pro Venkovský dům Chalupa U Kurišky momentálně evidujeme 16 recenzí.

Chata u Petrenkov

Chata u Petrenkov

Ubytování (Prázdninový dům) Chata u Petrenkov. Boasting free bikes, a garden, and a shared lounge, Chata u Petrenkov provides accommodation in Horná Turecká with free WiFi and garden views. Ubytování Chata u Petrenkov se nachází ve městě Horná Turecká (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Chata u Petrenkov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Horná Turecká

Město Horná Turecká se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Horná Turecká.