Hledat

Ubytování

Ubytování město Slovenská ľupča

Ve městě Slovenská ľupča (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Slovenská ľupča

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Slovenská ľupča

Žrebčín Mlynčok

9,3

Žrebčín Mlynčok

Ubytování (Apartmány) Žrebčín Mlynčok. Žrebčín Mlynčok se nachází v obci Slovenská Ľupča a nabízí výhled na hory, restauraci, sdílenou kuchyň, bar, zahradu, gril a terasu. Ubytování Žrebčín Mlynčok se nachází ve městě Slovenská ľupča (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Mníchov dvor

9,2

Mníchov dvor

Ubytování (Penzion) Mníchov dvor. Penzion Mníchov dvor se nachází ve Slovenské ľupči. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Na místě je k dispozici je zahrada a gril. Ubytování Mníchov dvor se nachází ve městě Slovenská ľupča (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Maria

8,7

Apartment Maria

Ubytování (Apartmán) Apartment Maria. Apartment Maria se nachází ve Slovenské ľupči. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Tento apartmán má zahradu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartment Maria se nachází ve městě Slovenská ľupča (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Slovenská ľupča

Město Slovenská ľupča se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Slovenská ľupča.