Hledat

Ubytování

Ubytování město Špania Dolina

Ve městě Špania Dolina (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Špania Dolina

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Špania Dolina

Apartman Ema

9,7

Apartman Ema

Ubytování (Prázdninový dům) Apartman Ema. Situated in the center of village Špania Dolina and the Sachticky Ski Area set 3 km by walk, Apartman Ema offers a self-catered accommodation, a terrace, a... Ubytování Apartman Ema se nachází ve městě Špania Dolina (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Ema má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Apartman Ema momentálně evidujeme 20 recenzí.

Drevenica Spanka

8,8

Drevenica Spanka

Ubytování (Prázdninový dům) Drevenica Spanka. Prázdninový dům Drevenica Spanka se nachází v obci Špania Dolina, na okraji lesa národního parku Nízké Tatry, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Drevenica Spanka se nachází ve městě Špania Dolina (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Drevenica Spanka má celkové hodnocení 8,8. Pro Prázdninový dům Drevenica Spanka momentálně evidujeme 10 recenzí.

Penzion Klopacka

8,6

Penzion Klopacka

Ubytování (Penzion) Penzion Klopacka. Penzión Klopačka se nachází v historické hornické budově z 15. Ubytování Penzion Klopacka se nachází ve městě Špania Dolina (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Klopacka má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Klopacka momentálně evidujeme 166 recenzí.

Vakantiehuis Krasný Svet (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije)

Vakantiehuis Krasný Svet (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije)

Ubytování (Prázdninový dům) Vakantiehuis Krasný Svet (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije). Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Vakantiehuis Krasný Svet (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije) features accommodation in Modrý... Ubytování Vakantiehuis Krasný Svet (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije) se nachází ve městě Špania Dolina (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Vakantiehuis Ranná Rosa (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije)

Vakantiehuis Ranná Rosa (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije)

Ubytování (Prázdninový dům) Vakantiehuis Ranná Rosa (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije). Located in Modrý Kameň, Vakantiehuis Ranná Rosa (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije) provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Vakantiehuis Ranná Rosa (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije) se nachází ve městě Špania Dolina (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytování ve městě Špania Dolina

Město Špania Dolina se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Špania Dolina.