Hledat

Ubytování

Ubytování město Vinica

Ve městě Vinica (Slovensko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vinica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vinica

Winery Bojtos

Winery Bojtos

Ubytování (Chata) Winery Bojtos. Winery Bojtos provides a garden, as well as accommodation with a kitchen in Vinica. Complimentary WiFi is available. Ubytování Winery Bojtos se nachází ve městě Vinica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pivnica CSERNUS

Pivnica CSERNUS

Ubytování (Privát) Pivnica CSERNUS. Boasting a garden and a terrace, Pivnica CSERNUS features accommodation in Vinica with free WiFi and pool views. Ubytování Pivnica CSERNUS se nachází ve městě Vinica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Privát Pivnica CSERNUS nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytovanie vo vinárstve ZSIGMOND

Ubytovanie vo vinárstve ZSIGMOND

Ubytování (Privát) Ubytovanie vo vinárstve ZSIGMOND. Set in Vinica in the Banskobystrický kraj region, Ubytovanie vo vinárstve ZSIGMOND offers accommodation with free private parking. Ubytování Ubytovanie vo vinárstve ZSIGMOND se nachází ve městě Vinica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Vinica

Město Vinica se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Vinica.