Hledat

Ubytování

Ubytování město Kováčová

Ve městě Kováčová (Slovensko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kováčová

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kováčová

Nice cozy studio in spa village

9,9

Nice cozy studio in spa village

Ubytování (Apartmán) Nice cozy studio in spa village. Offering free WiFi and mountain views, Nice cozy studio in spa village is an accommodation located in Kováčová. Ubytování Nice cozy studio in spa village se nachází ve městě Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kochau

9,3

Hotel Kochau

Ubytování (Hotel) Hotel Kochau. Located in Kováčová, Hotel Kochau features a seasonal outdoor swimming pool, garden, bar, and free WiFi. Ubytování Hotel Kochau se nachází ve městě Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Kochau má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel Kochau momentálně evidujeme 7 recenzí.

Hotel Tatran

9,2

Hotel Tatran

Ubytování (Hotel) Hotel Tatran. Hotel Tatran stojí 1,5 km od obce Kováčová. Je obklopený lesem a nabízí ubytování s restaurací, zahradou, stolním tenisem a neplaceným parkovištěm. Ubytování Hotel Tatran se nachází ve městě Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Tatran má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Tatran momentálně evidujeme 665 recenzí.

Chata Urpín Kováčová

9,1

Chata Urpín Kováčová

Ubytování (Chata) Chata Urpín Kováčová. Chata Urpín Kováčová je obklopena zahradou uprostřed přírody a nabízí venkovní zázemí pro grilování. V okolí se lze věnovat pěší turistice a cyklistice. Ubytování Chata Urpín Kováčová se nachází ve městě Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Urpín Kováčová má celkové hodnocení 9,1. Pro Chata Chata Urpín Kováčová momentálně evidujeme 22 recenzí.

Penzion Relax

8,9

Penzion Relax

Ubytování (Penzion) Penzion Relax. RELAX - Ubytovanie v súkromí se nachází ve vesnici Kováčová, 300 metrů od místního aquaparku a termálních lázní, a nabízí ubytování v pokojích,... Ubytování Penzion Relax se nachází ve městě Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Penzion Relax má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Relax momentálně evidujeme 48 recenzí.

Penzion MIMA V Kováčovej

8,4

Penzion MIMA V Kováčovej

Ubytování (Penzion) Penzion MIMA V Kováčovej. Penzion MIMA V Kováčovej se nachází v obci Kováčová a nabízí zahradu, terasu, společný lounge, dětské hřiště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion MIMA V Kováčovej se nachází ve městě Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion MIMA V Kováčovej má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion MIMA V Kováčovej momentálně evidujeme 59 recenzí.

Chata nad kúpaliskom

Chata nad kúpaliskom

Ubytování (Chata) Chata nad kúpaliskom. Located in Kováčová, Chata nad kúpaliskom provides accommodation with a terrace and free WiFi. The property features garden views and is 7 km from Zvolen. Ubytování Chata nad kúpaliskom se nachází ve městě Kováčová (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chata nad kúpaliskom nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Kováčová

Město Kováčová se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Kováčová.