Hledat

Ubytování

Ubytování město Nová Baňa

Ve městě Nová Baňa (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nová Baňa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nová Baňa

Penzion Tajch

9,3

Penzion Tajch

Ubytování (Penzion) Penzion Tajch. Penzion Tajch se nachází v Nové Bani a nabízí bezplatné Wi-Fi, zázemí pro vodní sporty, jízdní kola k zapůjčení zdarma a sezónní venkovní bazén. Ubytování Penzion Tajch se nachází ve městě Nová Baňa (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Tajch má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Tajch momentálně evidujeme 54 recenzí.

Hotel Hron

8,9

Hotel Hron

Ubytování (Hotel) Hotel Hron. Hotel Hron se nachází ve městě Nová Baňa a nabízí ubytování ve 3hvězdičkovém hotelu s barem i restaurací a pokoje s klimatizací, bezplatným Wi-Fi a vlastní... Ubytování Hotel Hron se nachází ve městě Nová Baňa (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa na lazoch

8,8

Chalupa na lazoch

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa na lazoch. Chalupa na lazoch is situated in Nová Baňa and offers a garden, a shared lounge and a terrace. Ubytování Chalupa na lazoch se nachází ve městě Nová Baňa (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa na lazoch má celkové hodnocení 8,8. Pro Venkovský dům Chalupa na lazoch momentálně evidujeme 8 recenzí.

SIMIHOUSE

SIMIHOUSE

Ubytování (Prázdninový dům) SIMIHOUSE. Set in Nová Baňa in the Banskobystrický kraj region, SIMIHOUSE features a terrace and garden views. Ubytování SIMIHOUSE se nachází ve městě Nová Baňa (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hájenka Bukovina

Hájenka Bukovina

Ubytování (Prázdninový dům) Hájenka Bukovina. Hájenka Bukovina is located in Nová Baňa and offers a shared lounge, a garden and a terrace. The holiday home has garden views and is 38 km from Levice. Ubytování Hájenka Bukovina se nachází ve městě Nová Baňa (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 255 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kutica

Kutica

Ubytování (Apartmán) Kutica. Located in Nová Baňa in the Banskobystrický kraj region, Kutica has a garden. The accommodation is 42 km from Nitra. The apartment also has 1 bathroom. Ubytování Kutica se nachází ve městě Nová Baňa (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata VČELÁRIK

Chata VČELÁRIK

Ubytování (Vila) Chata VČELÁRIK. Located in Nová Baňa in the Banskobystrický kraj region, Chata VČELÁRIK features a terrace. This property offers access to free WiFi. Ubytování Chata VČELÁRIK se nachází ve městě Nová Baňa (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Nová Baňa

Město Nová Baňa se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Nová Baňa.