Hledat

Ubytování

Ubytování město Banský Studenec

Ve městě Banský Studenec (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Banský Studenec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Banský Studenec

Apartmány Banský Studenec

9,8

Apartmány Banský Studenec

Ubytování (Apartmán) Apartmány Banský Studenec. Set in Banský Studenec, Apartmány Banský Studenec offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Apartmány Banský Studenec se nachází ve městě Banský Studenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Banský Studenec má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány Banský Studenec momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartmán Studenec 2

9,7

Apartmán Studenec 2

Ubytování (Apartmán) Apartmán Studenec 2. Apartmán Studenec 2 is located in Banský Studenec and offers a garden, a shared lounge and a terrace. Ubytování Apartmán Studenec 2 se nachází ve městě Banský Studenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Studenec 2 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Studenec 2 momentálně evidujeme 12 recenzí.

Ubytovanie u lekárky

9,7

Ubytovanie u lekárky

Ubytování (Privát) Ubytovanie u lekárky. Ubytovanie u lekárky se nachází ve vesnici Studenec, zhruba 3 km od Spišského hradu, který byl zařazen na seznam památek UNESCO, a od Spišské Kapituly. Ubytování Ubytovanie u lekárky se nachází ve městě Banský Studenec (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie u lekárky má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Ubytovanie u lekárky momentálně evidujeme 21 recenzí.

Chata pri jazere Kolpachy

Chata pri jazere Kolpachy

Ubytování (Chata) Chata pri jazere Kolpachy. Providing lake views, Chata pri jazere Kolpachy in Banský Studenec provides accommodation, a garden and a shared lounge. Ubytování Chata pri jazere Kolpachy se nachází ve městě Banský Studenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chata pri jazere Kolpachy nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytovanie Banský Studenec

Ubytovanie Banský Studenec

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie Banský Studenec. Ubytovanie Banský Studenec is located in Banský Studenec and offers a garden, a shared lounge and barbecue facilities. Ubytování Ubytovanie Banský Studenec se nachází ve městě Banský Studenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Ubytovanie Banský Studenec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Banský Studenec

Město Banský Studenec se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Banský Studenec.