Hledat

Ubytování

Ubytování město Žiar nad Hronom

Ve městě Žiar nad Hronom (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Žiar nad Hronom

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Žiar nad Hronom

Aluminium Apartment

9,8

Aluminium Apartment

Ubytování (Apartmán) Aluminium Apartment. Offering free WiFi and garden views, Aluminium Apartment is an accommodation situated in Žiar nad Hronom. Ubytování Aluminium Apartment se nachází ve městě Žiar nad Hronom (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garni HOTEL Fellini

8,9

Garni HOTEL Fellini

Ubytování (Penzion) Garni HOTEL Fellini. Garni HOTEL Fellini se nachází v Žiaru nad Hronom a nabízí klimatizované pokoje a apartmá s bezplatným Wi-Fi. V hotelu můžete také navštěvovat bar. Ubytování Garni HOTEL Fellini se nachází ve městě Žiar nad Hronom (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Garni HOTEL Fellini má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Garni HOTEL Fellini momentálně evidujeme 190 recenzí.

Pension Avio Angels

8,6

Pension Avio Angels

Ubytování (Penzion) Pension Avio Angels. Avio Angels se nachází v malebné vesničce Ladomerská Vieska nedaleko Žiaru nad Hronom. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pension Avio Angels se nachází ve městě Žiar nad Hronom (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Avio Angels má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Pension Avio Angels momentálně evidujeme 70 recenzí.

Hotel Luna

8,6

Hotel Luna

Ubytování (Hotel) Hotel Luna. Hotel Luna se nachází přímo v centru Žiaru nad Hronom, pouhých 100 metrů od pěší zóny. Nabízí pokoje se satelitní TV a Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel Luna se nachází ve městě Žiar nad Hronom (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Luna má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Luna momentálně evidujeme 554 recenzí.

Traditional Private House

Traditional Private House

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional Private House. Traditional Private House is located in Žiar nad Hronom. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Traditional Private House se nachází ve městě Žiar nad Hronom (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Domček

Apartmán Domček

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmán Domček. Apartmán Domček is situated in Žiar nad Hronom. The accommodation is 18 km from Banská Bystrica. Ubytování Apartmán Domček se nachází ve městě Žiar nad Hronom (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Žiar nad Hronom

Město Žiar nad Hronom se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Žiar nad Hronom.