Hledat

Ubytování

FAJRONT - krásny historický byt v srdci Kremnice Apartmán

27 Angyalova, 967 01 Žiar nad Hronom, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) FAJRONT - krásny historický byt v srdci Kremnice. FAJRONT pěkný byt v srdci Kremlu. Ubytování je vzdálené 18 km od Banské Bystrice a hosté mohou využívat soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování FAJRONT - krásny historický byt v srdci Kremnice se nachází ve městě Žiar nad Hronom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytování FAJRONT - krásny historický byt v srdci Kremnice

Apartmán má 2 ložnice a kuchyň s myčkou nádobí, lednicí a rychlovarnou konvicí. Na letiště Piešťany je to 81 km. FAJRONT pěkný byt v srdci Kremlu. Na místě je zahrada a v okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování je vzdálené 18 km od Banské Bystrice a hosté mohou využívat soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. FAJRONT nice stojí 26 km od Bojnic a 28 km od historického bytu v srdci KremŠtiavnice.

Jiná ubytování ve městě Žiar nad Hronom

Aluminium Apartment

9,8

Aluminium Apartment

Ubytování (Apartmán) Aluminium Apartment. Offering free WiFi and garden views, Aluminium Apartment is an accommodation situated in Žiar nad Hronom. Ubytování Aluminium Apartment se nachází ve městě Žiar nad Hronom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Garni HOTEL Fellini

8,9

Garni HOTEL Fellini

Ubytování (Penzion) Garni HOTEL Fellini. Garni HOTEL Fellini se nachází v Žiaru nad Hronom a nabízí klimatizované pokoje a apartmá s bezplatným Wi-Fi. V hotelu můžete také navštěvovat bar. Ubytování Garni HOTEL Fellini se nachází ve městě Žiar nad Hronom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Garni HOTEL Fellini má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Garni HOTEL Fellini momentálně evidujeme 190 recenzí.

Pension Avio Angels

8,6

Pension Avio Angels

Ubytování (Penzion) Pension Avio Angels. Avio Angels se nachází v malebné vesničce Ladomerská Vieska nedaleko Žiaru nad Hronom. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pension Avio Angels se nachází ve městě Žiar nad Hronom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Pension Avio Angels má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Pension Avio Angels momentálně evidujeme 70 recenzí.

Hotel Luna

8,6

Hotel Luna

Ubytování (Hotel) Hotel Luna. Hotel Luna se nachází přímo v centru Žiaru nad Hronom, pouhých 100 metrů od pěší zóny. Nabízí pokoje se satelitní TV a Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel Luna se nachází ve městě Žiar nad Hronom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Hotel Luna má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Luna momentálně evidujeme 554 recenzí.

Apartmán Domček

Apartmán Domček

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmán Domček. Apartmán Domček is situated in Žiar nad Hronom. The accommodation is 18 km from Banská Bystrica. Ubytování Apartmán Domček se nachází ve městě Žiar nad Hronom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Traditional Private House

Traditional Private House

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional Private House. Traditional Private House is located in Žiar nad Hronom. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Traditional Private House se nachází ve městě Žiar nad Hronom (Slovensko - Banskobystrický kraj).