Hledat

Ubytování

Ubytování město Brezno

Ve městě Brezno (Slovensko) máme celkem 26 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Brezno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Brezno

Kozí Dvor Rohozná

9,7

Kozí Dvor Rohozná

Ubytování (Apartmány) Kozí Dvor Rohozná. Kozí Dvor Rohozná se nachází uprostřed národního parku Nízké Tatry, 4.5 km od města Brezno. Ubytování Kozí Dvor Rohozná se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kozí Dvor Rohozná má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Kozí Dvor Rohozná momentálně evidujeme 50 recenzí.

E&Z Zdenko Hruby

9,6

E&Z Zdenko Hruby

Ubytování (Penzion) E&Z Zdenko Hruby. Pension U Koupaliště nabízí restauraci, zahradu s grilem a výhled do zahrady. Ubytování E&Z Zdenko Hruby se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 555 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování E&Z Zdenko Hruby má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion E&Z Zdenko Hruby momentálně evidujeme 65 recenzí.

Brezno - 2 izbový apartmán

9,6

Brezno - 2 izbový apartmán

Ubytování (Apartmán) Brezno - 2 izbový apartmán. Brezno - 2 izbový apartmán se nachází v Brezně. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Apartmán má obývací pokoj a koupelnu. Využívat lze zahradu. Ubytování Brezno - 2 izbový apartmán se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Brezno - 2 izbový apartmán má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Brezno - 2 izbový apartmán momentálně evidujeme 19 recenzí.

Apartmán Romantika Chopok Juh 10

9,5

Apartmán Romantika Chopok Juh 10

Ubytování (Apartmán) Apartmán Romantika Chopok Juh 10. Apartmán Romantika Chopok Juh 10 se nachází v Brezně. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a balkon s výhledem na hory. Ubytování Apartmán Romantika Chopok Juh 10 se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Romantika Chopok Juh 10 má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Romantika Chopok Juh 10 momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmany Romantika Chopok Juh

9,4

Apartmany Romantika Chopok Juh

Ubytování (Apartmán) Apartmany Romantika Chopok Juh. Apartmány Romantika Chopok Juh sídlí v budově z roku 2015, která se nachází v turistickém středisku Tále, 7 km od tamního lyžařského střediska. Ubytování Apartmany Romantika Chopok Juh se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Romantika Chopok Juh má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmany Romantika Chopok Juh momentálně evidujeme 29 recenzí.

Apartmány Bystrá-Chopok

9,4

Apartmány Bystrá-Chopok

Ubytování (Venkovský dům) Apartmány Bystrá-Chopok. Apartmány Bystrá-Chopok se nacházejí ve venkovském domě v Brezně v Banskobystrickém kraji. K dispozici je zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmány Bystrá-Chopok se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Bystrá-Chopok má celkové hodnocení 9,4. Pro Venkovský dům Apartmány Bystrá-Chopok momentálně evidujeme 22 recenzí.

Sedliacky Dvor

9,3

Sedliacky Dvor

Ubytování (Penzion) Sedliacky Dvor. Sedliacky Dvor se nachází v klidném údolí v krajině u obce Rozhozná. Ubytování Sedliacky Dvor se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Sedliacky Dvor má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Sedliacky Dvor momentálně evidujeme 35 recenzí.

Ubytovanie u Zuzany

9,3

Ubytovanie u Zuzany

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie u Zuzany. Ubytovanie u Zuzany se nachází ve městě Brezno a nabízí terasu s výhledem na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovanie u Zuzany se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie u Zuzany má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Ubytovanie u Zuzany momentálně evidujeme 28 recenzí.

Retro Apartment

9,2

Retro Apartment

Ubytování (Apartmán) Retro Apartment. Retro Apartmán s bezplatným Wi-Fi se nachází ve městě Brezno. Tento apartmán má jídelní stůl, plně vybavenou kuchyň a vlastní koupelnu. Ubytování Retro Apartment se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Retro Apartment má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Retro Apartment momentálně evidujeme 63 recenzí.

Penzion Eka

9,2

Penzion Eka

Ubytování (Penzion) Penzion Eka. Penzion Eka se nachází v Brezně, 500 metrů od lyžařského rezortu Mýto pod Ďumbierom a 1,5 km od lyžařské oblasti Tále. Ubytování Penzion Eka se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Eka má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Eka momentálně evidujeme 25 recenzí.

Hotel Partizán

9

Hotel Partizán

Ubytování (Hotel) Hotel Partizán. Hotel Partizán se nachází v obci Bystrá ležící na území rekreačního střediska Tále a představuje vynikající výchozí bod pro návštěvu Tater. Ubytování Hotel Partizán se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Partizán má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Partizán momentálně evidujeme 223 recenzí.

Apartmany Livia

9

Apartmany Livia

Ubytování (Apartmány) Apartmany Livia. Apartmány Livia se nachází v Breznu v Nízkých Tatrách a nabízí venkovní bazén a vlastní lovný rybník. Ubytování Apartmany Livia se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmany Livia má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Apartmany Livia momentálně evidujeme 6 recenzí.

Salmo

8,8

Salmo

Ubytování (Penzion) Salmo. Salmo nabízí ubytování s grilem a terasou v obci Brezno. Hosté zde mohou využít bezplatné Wi-Fi. Pokoje jsou vybavené TV a psacím stolem. Ubytování Salmo se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Salmo má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Salmo momentálně evidujeme 55 recenzí.

Chalupa u Havranov

8,8

Chalupa u Havranov

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa u Havranov. Chalupa U Havranov se nachází ve vesnici Bystrá v Bystrianské dolině v Nízkých Tatrách. Ubytování Chalupa u Havranov se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa u Havranov má celkové hodnocení 8,8. Pro Prázdninový dům Chalupa u Havranov momentálně evidujeme 19 recenzí.

Zrub Livia

8,8

Zrub Livia

Ubytování (Prázdninový dům) Zrub Livia. Zrub Livia se nachází ve městě Brezno mezi pohořím Nízkých Tater a Slovenským rudohořím a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, venkovní bazén,... Ubytování Zrub Livia se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Zrub Livia má celkové hodnocení 8,8. Pro Prázdninový dům Zrub Livia momentálně evidujeme 9 recenzí.

Hotel Bystrá

8,7

Hotel Bystrá

Ubytování (Hotel) Hotel Bystrá. Hotel Bystrá *** se nachází v klidné oblasti, 2 km od lyžařského centra Tále. Ubytování Hotel Bystrá se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Bystrá má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Bystrá momentálně evidujeme 185 recenzí.

Chata Lúčky

8,6

Chata Lúčky

Ubytování (Chata) Chata Lúčky. Chata Urpín Lúčky nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Březnu, 29 km od Donovalů a 34 km od Liptovského Mikuláše. Štrbské Pleso je vzdálené 50... Ubytování Chata Lúčky se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Lúčky má celkové hodnocení 8,6. Pro Chata Chata Lúčky momentálně evidujeme 7 recenzí.

RED DEER Hotel

8,5

RED DEER Hotel

Ubytování (Hotel) RED DEER Hotel. Rohozna stojí uprostřed zeleně, 6 km od centra malebného města Brezno. Nabízí odpočinek na úpatí Nízkých Tater. Ubytování RED DEER Hotel se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování RED DEER Hotel má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel RED DEER Hotel momentálně evidujeme 137 recenzí.

Apartment Villa Brezno

8,4

Apartment Villa Brezno

Ubytování (Apartmány) Apartment Villa Brezno. Apartment Villa Brezno je vila situovaná v Breznu. Nabízí výhled na město, zahradu, terasu a gril. Lze v ní také bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment Villa Brezno se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmany Ďumbier

8

Apartmany Ďumbier

Ubytování (Penzion) Apartmany Ďumbier. Apartmány a apartmá Ďumbier se nacházejí v centru Brezna, 2 km od Národního parku Nízké Tatry. K dispozici je restaurace a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmany Ďumbier se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Ďumbier má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Apartmany Ďumbier momentálně evidujeme 22 recenzí.

Penzión Marína pri Slovenskej reštaurácii

7,8

Penzión Marína pri Slovenskej reštaurácii

Ubytování (Penzion) Penzión Marína pri Slovenskej reštaurácii. Penzión Marína pri Slovenskej reštaurácii se nachází v Brezně. Ubytování Penzión Marína pri Slovenskej reštaurácii se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Marína pri Slovenskej reštaurácii má celkové hodnocení 7,8. Pro Penzion Penzión Marína pri Slovenskej reštaurácii momentálně evidujeme 87 recenzí.

Silent Hill 4

7,8

Silent Hill 4

Ubytování (Chata) Silent Hill 4. Silent Hill 4 se nachází v Breznu, 40 km od Banské Bystrice. Na letiště Poprad-Tatry je to 80 km. Ubytování Silent Hill 4 se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Silent Hill 4 má celkové hodnocení 7,8. Pro Chata Silent Hill 4 momentálně evidujeme 13 recenzí.

Penzion Grand -Bystrá

7,8

Penzion Grand -Bystrá

Ubytování (Penzion) Penzion Grand -Bystrá. Penzion Grand-Bystrá se nachází v obci Brezno, 12 km od Hronce-Hlobišova. Ubytování Penzion Grand -Bystrá se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Grand -Bystrá má celkové hodnocení 7,8. Pro Penzion Penzion Grand -Bystrá momentálně evidujeme 74 recenzí.

Turistická ubytovňa pri Slovenskej reštaurácii

7,6

Turistická ubytovňa pri Slovenskej reštaurácii

Ubytování (Hostel) Turistická ubytovňa pri Slovenskej reštaurácii. Hostel Turistická ubytovňa pri Slovenskej reštaurácii se nachází ve městě Brezno a nabízí terasu i restauraci. K dispozici je také bar. Ubytování Turistická ubytovňa pri Slovenskej reštaurácii se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Turistická ubytovňa pri Slovenskej reštaurácii má celkové hodnocení 7,6. Pro Hostel Turistická ubytovňa pri Slovenskej reštaurácii momentálně evidujeme 79 recenzí.

Hotel Ďumbier

7,3

Hotel Ďumbier

Ubytování (Hotel) Hotel Ďumbier. Hotel Ďumbier se nachází ve městě Brezno, 2 km od národního parku Nízké Tatry, a svým hostům nabízí ubytování v pokojích, nepřetržitě otevřenou recepci,... Ubytování Hotel Ďumbier se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Ďumbier má celkové hodnocení 7,3. Pro Hotel Hotel Ďumbier momentálně evidujeme 413 recenzí.

Kozí dvor Rohozná

Kozí dvor Rohozná

Ubytování (Apartmán) Kozí dvor Rohozná. Kozí dvor Rohozná is situated in Brezno and offers a garden and a terrace. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování Kozí dvor Rohozná se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Kúria na Táloch Chopok

Apartmán Kúria na Táloch Chopok

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kúria na Táloch Chopok. Apartmán Kúria na Táloch Chopok is situated in Brezno and offers a restaurant, a bar and a shared lounge. Ubytování Apartmán Kúria na Táloch Chopok se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 013 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantic Apartment with fireplace in Old Villa

Romantic Apartment with fireplace in Old Villa

Ubytování (Apartmán) Romantic Apartment with fireplace in Old Villa. Set in Brezno, Romantic Apartment with fireplace in Old Villa offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Romantic Apartment with fireplace in Old Villa se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Romantic Apartment with fireplace in Old Villa nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Lodge Dominika

Lodge Dominika

Ubytování (Chata) Lodge Dominika. Set in Brezno, Lodge Dominika offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Lodge Dominika se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Lodge Dominika nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán HOREHRONIE

Apartmán HOREHRONIE

Ubytování (Apartmán) Apartmán HOREHRONIE. Apartmán HOREHRONIE is set in Brezno and offers barbecue facilities. Ubytování Apartmán HOREHRONIE se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horský Dom Tále

Horský Dom Tále

Ubytování (Chata) Horský Dom Tále. Horský Dom Tále is situated in Brezno. Guests staying at this chalet have access to a fully equipped kitchenette. The chalet has a flat-screen TV. Ubytování Horský Dom Tále se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie v sukromí

Ubytovanie v sukromí

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovanie v sukromí. Ubytovanie v sukromí is set in Brezno and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Ubytovanie v sukromí se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tánička - Chopok Juh, Tále

Apartment Tánička - Chopok Juh, Tále

Ubytování (Apartmán) Apartment Tánička - Chopok Juh, Tále. Set in Brezno in the Banskobystrický kraj region, Apartment Tánička - Chopok Juh, Tále features a balcony and river views. Ubytování Apartment Tánička - Chopok Juh, Tále se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartment Tánička - Chopok Juh, Tále nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

One-Bedroom Apartment in Brezno

One-Bedroom Apartment in Brezno

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Brezno. Set in Brezno in the Banskobystrický kraj region, One-Bedroom Apartment in Brezno is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování One-Bedroom Apartment in Brezno se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Apartmán One-Bedroom Apartment in Brezno nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Usadlosť WIJOLETE

Usadlosť WIJOLETE

Ubytování (Apartmán) Usadlosť WIJOLETE. Located in Brezno in the Banskobystrický kraj region, Usadlosť WIJOLETE has a terrace and mountain views. Ubytování Usadlosť WIJOLETE se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Awesome home in Brezno w/ Sauna and 4 Bedrooms

Awesome home in Brezno w/ Sauna and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Brezno w/ Sauna and 4 Bedrooms. Awesome home in Brezno w/ Sauna and 4 Bedrooms is located in Brezno and offers barbecue facilities. The accommodation is 46 km from Liptovský Ján. Ubytování Awesome home in Brezno w/ Sauna and 4 Bedrooms se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán NAVRCHU

Apartmán NAVRCHU

Ubytování (Apartmán) Apartmán NAVRCHU. Situated in Brezno, Apartmán NAVRCHU features accommodation with a garden, free WiFi, room service, and free shuttle service. Ubytování Apartmán NAVRCHU se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice apartment in Brezno w/ WiFi and 1 Bedrooms

Nice apartment in Brezno w/ WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Nice apartment in Brezno w/ WiFi and 1 Bedrooms. Nice apartment in Brezno w/ WiFi and 1 Bedrooms is located in Brezno and offers barbecue facilities. This property offers access to ping-pong and free... Ubytování Nice apartment in Brezno w/ WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brezno 2 izbovy Apartman Sabi

Brezno 2 izbovy Apartman Sabi

Ubytování (Apartmán) Brezno 2 izbovy Apartman Sabi. Located in Brezno in the Banskobystrický kraj region, Brezno 2 izbovy Apartman Sabi has a terrace. Ubytování Brezno 2 izbovy Apartman Sabi se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DIAMOND house

DIAMOND house

Ubytování (Privát) DIAMOND house. DIAMOND house se nachází v Brezně v Banskobystrickém kraji a nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm. K relaxaci zde slouží hostům zahrada. Ubytování DIAMOND house se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Marika

Apartmán Marika

Ubytování (Apartmán) Apartmán Marika. Apartmán Marika is located in Brezno. This apartment also has free WiFi. Ubytování Apartmán Marika se nachází ve městě Brezno (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytování ve městě Brezno

Město Brezno se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 26 hotelů a ubytování ve městě Brezno.