Hledat

Ubytování

Ubytování město Motyčky

Ve městě Motyčky (Slovensko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Motyčky

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Motyčky

Chata Motyčky

9,7

Chata Motyčky

Ubytování (Chata) Chata Motyčky. Chata Motyčky se nachází v obci Donovaly, 4,4 km od lyžařského areálu Park Snow Donovaly. Ubytování Chata Motyčky se nachází ve městě Motyčky (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 500 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Motyčky má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Chata Motyčky momentálně evidujeme 39 recenzí.

Chalupa pod Donovalmi

Chalupa pod Donovalmi

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa pod Donovalmi. Chalupa pod Donovalmi is set in Motyčky and offers barbecue facilities and a terrace. The holiday home features garden views and is 48 km from Bukovina. Ubytování Chalupa pod Donovalmi se nachází ve městě Motyčky (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Chalupa pod Donovalmi nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Motyčky

Město Motyčky se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Motyčky.