Hledat

Ubytování

Ubytování město Lopej

Ve městě Lopej (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lopej

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lopej

Chalupa Anićka

9,6

Chalupa Anićka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Anićka. Chalupa Anička se nachází na okraji obce Lopej, 21 km od obce Donovaly a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi, výhled na hory... Ubytování Chalupa Anićka se nachází ve městě Lopej (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Chalupa Anićka má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Chalupa Anićka momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmany Cierny Balog

9,5

Apartmany Cierny Balog

Ubytování (Apartmány) Apartmany Cierny Balog. Situated in Lopej, 47 km from Banská Bystrica, Apartmany Cierny Balog features barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartmany Cierny Balog se nachází ve městě Lopej (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Cierny Balog má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartmany Cierny Balog momentálně evidujeme 7 recenzí.

MOTEL ROUTE 66 Lopej

7,9

MOTEL ROUTE 66 Lopej

Ubytování (Motel) MOTEL ROUTE 66 Lopej. MOTEL ROUTE 66 Lopej se nachází ve městě Lopej a nabízí zahradu, terasu, bar, restauraci, business centrum, turistické informace, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování MOTEL ROUTE 66 Lopej se nachází ve městě Lopej (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování MOTEL ROUTE 66 Lopej má celkové hodnocení 7,9. Pro Motel MOTEL ROUTE 66 Lopej momentálně evidujeme 71 recenzí.

Dovolenkový dom Dubak

Dovolenkový dom Dubak

Ubytování (Prázdninový dům) Dovolenkový dom Dubak. Dovolenkový dom Dubak in Lopej nabízí výhled do zahrady, sdílený salonek, zahradu, bezplatné soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Dovolenkový dom Dubak se nachází ve městě Lopej (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Lopej

Město Lopej se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Lopej.