Hledat

Ubytování

Ubytování město Detva

Ve městě Detva (Slovensko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Detva

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Detva

Penzión Siroň

9,1

Penzión Siroň

Ubytování (Penzion) Penzión Siroň. Penzion Siroň se nachází ve městě Detva a nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge, bar, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión Siroň se nachází ve městě Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Siroň má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzión Siroň momentálně evidujeme 100 recenzí.

Bývanie s výhľadom v lokalite Detva

Bývanie s výhľadom v lokalite Detva

Ubytování (Apartmán) Bývanie s výhľadom v lokalite Detva. Offering free WiFi and garden views, Bývanie s výhľadom v lokalite Detva is an accommodation set in Detva. Guests benefit from a balcony and a terrace. Ubytování Bývanie s výhľadom v lokalite Detva se nachází ve městě Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lodge Kriváň

Lodge Kriváň

Ubytování (Chata) Lodge Kriváň. Located in Detva, Lodge Kriváň provides accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytování Lodge Kriváň se nachází ve městě Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Chata Lodge Kriváň nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Jager Detva

Penzion Jager Detva

Ubytování (Penzion) Penzion Jager Detva. Penzion Jager Detva has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Detva. With barbecue facilities, the property also features a terrace. Ubytování Penzion Jager Detva se nachází ve městě Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Drevenica pod orechom

Drevenica pod orechom

Ubytování (Chata) Drevenica pod orechom. Featuring mountain views, Drevenica pod orechom in Detva features accommodation, a garden, a shared lounge and a terrace. Ubytování Drevenica pod orechom se nachází ve městě Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Drevenica pod orechom nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

U Kalčokovcov

U Kalčokovcov

Ubytování (Venkovský dům) U Kalčokovcov. Situated in Detva in the Banskobystrický kraj region, U Kalčokovcov features a terrace. The property has garden views and is 36 km from Dolná Strehová. Ubytování U Kalčokovcov se nachází ve městě Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Venkovský dům U Kalčokovcov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Pivnica a Penzion pri studni

Pivnica a Penzion pri studni

Ubytování (Penzion) Pivnica a Penzion pri studni. Pivnica a Penzion pri studni se nachází v Detvě a nabízí zahradu, terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pivnica a Penzion pri studni se nachází ve městě Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán DRIEŇ

Apartmán DRIEŇ

Ubytování (Apartmán) Apartmán DRIEŇ. Apartmán DRIEŇ is situated in Detva. The accommodation is 37 km from Lučenec. The apartment has 1 bedroom and 1 bathroom with a shower. Ubytování Apartmán DRIEŇ se nachází ve městě Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rodinný apartmán Detva-Piešť

Rodinný apartmán Detva-Piešť

Ubytování (Apartmán) Rodinný apartmán Detva-Piešť. Rodinný apartmán Detva-Piešť is located in Detva. The accommodation is 38 km from Lučenec. The apartment also provides guests with 1 bathroom. Ubytování Rodinný apartmán Detva-Piešť se nachází ve městě Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Rodinný apartmán Detva-Piešť nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Drieň

Apartmán Drieň

Ubytování (Apartmán) Apartmán Drieň. Situated in Detva in the Banskobystrický kraj region, Apartmán Drieň has a garden. The accommodation is 47 km from Demanovska Dolina. Ubytování Apartmán Drieň se nachází ve městě Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila pri Detve

Vila pri Detve

Ubytování (Venkovský dům) Vila pri Detve. Situated in Detva, Vila pri Detve features accommodation with free WiFi and flat-screen TV. The country house offers a terrace. Ubytování Vila pri Detve se nachází ve městě Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytování ve městě Detva

Město Detva se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Detva.