Hledat

Ubytování

Rodinný dom v centre Detvy Apartmány

18 Kapitána Nálepku, 962 12 Detva, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Rodinný dom v centre Detvy. Rodinný dom v centru Detvy se nachází v Detvě v Banskobystrickém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Rodinný dom v centre Detvy se nachází ve městě Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytování Rodinný dom v centre Detvy

Rodinný dom v centru Detvy je vzdálený 28 km od Banské Bystrice a 41 km od Banské Štiavnice. Všechny apartmány mají pračku, satelitní TV s plochou obrazovkou, pohovku a psací stůl. Rodinný dom v centru Detvy se nachází v Detvě v Banskobystrickém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. V kuchyni je mikrovlnná trouba, lednice, varná deska a rychlovarná konvice. Na místě je zahrada a v okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice. Na letiště Poprad-Tatry je to 83 km.

Jiná ubytování ve městě Detva

Penzión Siroň

9,1

Penzión Siroň

Ubytování (Penzion) Penzión Siroň. Penzion Siroň se nachází ve městě Detva a nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge, bar, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión Siroň se nachází ve městě Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Penzión Siroň má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzión Siroň momentálně evidujeme 100 recenzí.

Bývanie s výhľadom v lokalite Detva

Bývanie s výhľadom v lokalite Detva

Ubytování (Apartmán) Bývanie s výhľadom v lokalite Detva. Offering free WiFi and garden views, Bývanie s výhľadom v lokalite Detva is an accommodation set in Detva. Guests benefit from a balcony and a terrace. Ubytování Bývanie s výhľadom v lokalite Detva se nachází ve městě Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán DRIEŇ

Apartmán DRIEŇ

Ubytování (Apartmán) Apartmán DRIEŇ. Apartmán DRIEŇ is situated in Detva. The accommodation is 37 km from Lučenec. The apartment has 1 bedroom and 1 bathroom with a shower. Ubytování Apartmán DRIEŇ se nachází ve městě Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Pivnica a Penzion pri studni

Pivnica a Penzion pri studni

Ubytování (Penzion) Pivnica a Penzion pri studni. Pivnica a Penzion pri studni se nachází v Detvě a nabízí zahradu, terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pivnica a Penzion pri studni se nachází ve městě Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Drevenica pod orechom

Drevenica pod orechom

Ubytování (Chata) Drevenica pod orechom. Featuring mountain views, Drevenica pod orechom in Detva features accommodation, a garden, a shared lounge and a terrace. Ubytování Drevenica pod orechom se nachází ve městě Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Chata Drevenica pod orechom nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

U Kalčokovcov

U Kalčokovcov

Ubytování (Venkovský dům) U Kalčokovcov. Situated in Detva in the Banskobystrický kraj region, U Kalčokovcov features a terrace. The property has garden views and is 36 km from Dolná Strehová. Ubytování U Kalčokovcov se nachází ve městě Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Venkovský dům U Kalčokovcov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Rodinný apartmán Detva-Piešť

Rodinný apartmán Detva-Piešť

Ubytování (Apartmán) Rodinný apartmán Detva-Piešť. Rodinný apartmán Detva-Piešť is located in Detva. The accommodation is 38 km from Lučenec. The apartment also provides guests with 1 bathroom. Ubytování Rodinný apartmán Detva-Piešť se nachází ve městě Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Apartmán Rodinný apartmán Detva-Piešť nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Drieň

Apartmán Drieň

Ubytování (Apartmán) Apartmán Drieň. Situated in Detva in the Banskobystrický kraj region, Apartmán Drieň has a garden. The accommodation is 47 km from Demanovska Dolina. Ubytování Apartmán Drieň se nachází ve městě Detva (Slovensko - Banskobystrický kraj).