Hledat

Ubytování

Ubytování město Žarnovica

Ve městě Žarnovica (Slovensko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Žarnovica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Žarnovica

Jasmin

9,7

Jasmin

Ubytování (Chata) Jasmin. Jasmin se nachází v Žarnovicích v regionu Banskobystrický kraj. Tato chata s možností vlastního stravování nabízí terasu, výhled na hory a zahradu. Ubytování Jasmin se nachází ve městě Žarnovica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Jasmin má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Jasmin momentálně evidujeme 14 recenzí.

Chata Voznička

9

Chata Voznička

Ubytování (Chata) Chata Voznička. Chata Voznička se nachází v Žarnovici, 47 km od Nitry, a nabízí terasu, zahradu, výhled na hory a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Chata Voznička se nachází ve městě Žarnovica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Voznička má celkové hodnocení 9. Pro Chata Chata Voznička momentálně evidujeme 6 recenzí.

PRI MOSTE

9

PRI MOSTE

Ubytování (Apartmán) PRI MOSTE. PRI MOSTE is located in Žarnovica. The property features river views and is 43 km from Turčianske Teplice. Ubytování PRI MOSTE se nachází ve městě Žarnovica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Turistická ubytovňa Fourth Floor

7,6

Turistická ubytovňa Fourth Floor

Ubytování (Hostel) Turistická ubytovňa Fourth Floor. Turistická ubytovňa Fourth Floor se nachází v Žarnovici. Nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na město a pokoje s koupelnou a satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Turistická ubytovňa Fourth Floor se nachází ve městě Žarnovica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Turistická ubytovňa Fourth Floor má celkové hodnocení 7,6. Pro Hostel Turistická ubytovňa Fourth Floor momentálně evidujeme 11 recenzí.

Villa Silver Green

7,4

Villa Silver Green

Ubytování (Penzion) Villa Silver Green. Villa Silver Green is situated in Žarnovica and features a garden. All rooms boast a kitchenette, a TV with satellite channels, and a private bathroom. Ubytování Villa Silver Green se nachází ve městě Žarnovica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Villa Silver Green má celkové hodnocení 7,4. Pro Penzion Villa Silver Green momentálně evidujeme 18 recenzí.

Farm of Saint Francis

Farm of Saint Francis

Ubytování (Apartmán) Farm of Saint Francis. Farm of Saint Francis is located in Žarnovica. The accommodation is 46 km from Bojnice. Ubytování Farm of Saint Francis se nachází ve městě Žarnovica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 687 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Farm of Saint Francis nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzión Imperial

Penzión Imperial

Ubytování (Penzion) Penzión Imperial. Penzión Imperial is situated in Žarnovica. The property features free private parking and free WiFi. Ubytování Penzión Imperial se nachází ve městě Žarnovica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovanie v súkromí Nová Baňa

Ubytovanie v súkromí Nová Baňa

Ubytování (Apartmány) Ubytovanie v súkromí Nová Baňa. Situated in Žarnovica, Ubytovanie v súkromí features accommodation with free WiFi. Nitra is 43 km from the apartment. Piesťany Airport is 64 km away. Ubytování Ubytovanie v súkromí Nová Baňa se nachází ve městě Žarnovica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sanna

Sanna

Ubytování (Apartmán) Sanna. Sanna is situated in Žarnovica and offers a bar. Complimentary WiFi is provided. The apartment offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytování Sanna se nachází ve městě Žarnovica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Žarnovica

Město Žarnovica se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Žarnovica.