Hledat

Ubytování

Ubytování město Čierny Balog

Ve městě Čierny Balog (Slovensko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Čierny Balog

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Čierny Balog

Chaty Urbanove sestry

Chaty Urbanove sestry

Ubytování (Chata) Chaty Urbanove sestry. Chaty Urbanove sestry se nacházejí v Čiernom Balogu, 49 km od Banské Bystrice. K zázemí patří zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Chaty Urbanove sestry se nachází ve městě Čierny Balog (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U deda a starkej

U deda a starkej

Ubytování (Apartmány) U deda a starkej. Set in Čierny Balog, 37 km from Donovaly, U deda a starkej features a garden and free WiFi. Ubytování U deda a starkej se nachází ve městě Čierny Balog (Slovensko - Banskobystrický kraj).

U Deda a Starkej

U Deda a Starkej

Ubytování (Apartmán) U Deda a Starkej. U Deda a Starkej provides accommodation with a garden and free WiFi. Donovaly is 37 km from the apartment. Poprad-Tatry Airport is 55 km away. Ubytování U Deda a Starkej se nachází ve městě Čierny Balog (Slovensko - Banskobystrický kraj).

apartmán 1

apartmán 1

Ubytování (Apartmán) apartmán 1. Apartmán 1 is situated in Čierny Balog and offers barbecue facilities. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování apartmán 1 se nachází ve městě Čierny Balog (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Slovenka

Chalupa Slovenka

Ubytování (Aparthotel) Chalupa Slovenka. Set in Čierny Balog, 49 km from Banská Bystrica, Chalupa Slovenka offers a garden and free WiFi. Ubytování Chalupa Slovenka se nachází ve městě Čierny Balog (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Aparthotel Chalupa Slovenka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Čierny Balog

Město Čierny Balog se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Čierny Balog.