Hledat

Ubytování

Ubytování město Hliník nad Hronom

Ve městě Hliník nad Hronom (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hliník nad Hronom

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hliník nad Hronom

Celé podkrovie v útulnej chalupe v srdci Slovenska

9,2

Celé podkrovie v útulnej chalupe v srdci Slovenska

Ubytování (Venkovský dům) Celé podkrovie v útulnej chalupe v srdci Slovenska. Celé podkrovie v útulnej chalupe v srdci Slovenska se nachází v Hliníku nad Hronom. Ubytování Celé podkrovie v útulnej chalupe v srdci Slovenska se nachází ve městě Hliník nad Hronom (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Celé podkrovie v útulnej chalupe v srdci Slovenska má celkové hodnocení 9,2. Pro Venkovský dům Celé podkrovie v útulnej chalupe v srdci Slovenska momentálně evidujeme 21 recenzí.

Ubytovanie Alena

Ubytovanie Alena

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie Alena. Ubytovanie Alena is situated in Hliník nad Hronom and offers a shared lounge and a terrace. The accommodation is 33 km from Zvolen. Ubytování Ubytovanie Alena se nachází ve městě Hliník nad Hronom (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Ubytovanie Alena nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Hliník nad Hronom

Město Hliník nad Hronom se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Hliník nad Hronom.