Hledat

Ubytování

Ubytování město Mýto pod Ďumbierom

Ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko) máme celkem 22 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mýto pod Ďumbierom

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mýto pod Ďumbierom

Chata Linda

10

Chata Linda

Ubytování (Apartmán) Chata Linda. Chata Linda is set in Mýto pod Ďumbierom and offers a garden. Complimentary WiFi is provided. Ubytování Chata Linda se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Chata Linda má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Chata Linda momentálně evidujeme 7 recenzí.

Zrub Vivien

10

Zrub Vivien

Ubytování (Chata) Zrub Vivien. Mýto pod se nachází v Mýtě pod Zrub Vivien se nachází v Banskobystrickém kraji a má balkon. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň a terasu. Ubytování Zrub Vivien se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Superb Mýto Apartment

9,9

Superb Mýto Apartment

UbytováníSuperb Mýto Apartment. Super Mýto Apartment se nachází v Mýtě pod Ďumbierom, pouhých 17 km od Chopku, a nabízí terasu, nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné půjčení jízdních... Ubytování Superb Mýto Apartment se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány Matzo

9,9

Apartmány Matzo

Ubytování (Apartmány) Apartmány Matzo. Mýto pod se nachází v Mýtě pod Apartmány Matzo se nacházejí v Banskobystrickém kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Matzo se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Mýto apartments

9,8

Mýto apartments

Ubytování (Apartmán) Mýto apartments. Mýto apartments se nachází v Mýtě pod Ďumbierom. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mýto apartments se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Villa Ďumbierka

9,8

Villa Ďumbierka

Ubytování (Penzion) Villa Ďumbierka. Villa Ďumbierka se nachází v Mýtě pod Ďumbierom. Nabízí zahradu, bar, společný obývací prostor a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Ďumbierka se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Villa Ďumbierka má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Villa Ďumbierka momentálně evidujeme 63 recenzí.

Holiday home Skalka

9,8

Holiday home Skalka

Ubytování (Venkovský dům) Holiday home Skalka. Prázdninový dům Skalka se nachází ve vesnici Mýto pod Ďumbierom a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a kuchyní. Ubytování Holiday home Skalka se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Holiday home Skalka má celkové hodnocení 9,8. Pro Venkovský dům Holiday home Skalka momentálně evidujeme 8 recenzí.

MytoApartments

9,7

MytoApartments

Ubytování (Apartmán) MytoApartments. Situated in Mýto pod Ďumbierom in the Banskobystrický kraj region, MytoApartments features accommodation with free private parking. Ubytování MytoApartments se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Zrub Chopok

9,7

Zrub Chopok

Ubytování (Chata) Zrub Chopok. Zrub Chopok nabízí ubytování se sdílenou lounge, terasou, zahradou a bezplatným Wi-Fi v obci Mýto pod Ďumbierom. Ubytování Zrub Chopok se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Zrub Chopok má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Zrub Chopok momentálně evidujeme 16 recenzí.

Zaži Apartmány Mýto pod Ďumbierom

9,7

Zaži Apartmány Mýto pod Ďumbierom

UbytováníZaži Apartmány Mýto pod Ďumbierom. Nachází se v Mýtě pod Ďumbierom v Banskobystrickém krajiZaži Apartmány Mýto pod Ďumbierom nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Zaži Apartmány Mýto pod Ďumbierom se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Chopok

9,7

Apartmán Chopok

Ubytování (Apartmán) Apartmán Chopok. Mýto pod se nachází v Mýtě pod Apartmán Chopok se nachází v Banskobystrickém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmán Chopok se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán SALD Mýto

9,7

Apartmán SALD Mýto

Ubytování (Apartmán) Apartmán SALD Mýto. Apartmán SALD Mýto se nachází v Mýtě pod Ďumbierom. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán SALD Mýto se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartment Ďumbier

9,7

Apartment Ďumbier

Ubytování (Apartmán) Apartment Ďumbier. Apartmán Ďumbier se nachází v obci Mýto pod Ďumbierom. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Ďumbier se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Artur Apartment Myto

9,7

Artur Apartment Myto

UbytováníArtur Apartment Myto. Artur Apartment Myto se nachází asi 17 km od Chopku a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Artur Apartment Myto se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Mýto

9,6

Apartmán Mýto

UbytováníApartmán Mýto. Apartmán Mýto se nachází v Mýtě pod Ďumbierom, 17 km od Chopku a 39 km od Liptovského hradu, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Mýto se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Mýto

9,6

Chata Mýto

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Mýto. Chata Mýto se nachází v Mýtu pod Ďumbierom. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Chata Mýto se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Chata Mýto má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Chata Mýto momentálně evidujeme 29 recenzí.

Ski eden

9,6

Ski eden

UbytováníSki eden. Nachází se v Mýtě pod Ski eden se nachází pouhých 17 km od Chopku a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Ski eden se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Mýto Apartments Bergmax

9,5

Mýto Apartments Bergmax

Ubytování (Apartmány) Mýto Apartments Bergmax. Mýto Apartments Bergmax se nachází v Mýtě pod Ďumbierom, 26 km od Liptovského Mikuláše, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mýto Apartments Bergmax se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chalupa U Janov

9,5

Chalupa U Janov

Ubytování (Chata) Chalupa U Janov. Chalupa U Janov stojí v obci Mýto pod Ďumbierom a 700 metrů od nejbližšího lyžařského střediska. Ubytování Chalupa U Janov se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Chalupa U Janov má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Chalupa U Janov momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmany Scarlett

9,5

Apartmany Scarlett

UbytováníApartmany Scarlett. Apartmány Scarlett se nachází 19 km od Chopku a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Apartmany Scarlett se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Štiavnička

9,5

Štiavnička

UbytováníŠtiavnička. Štiavnička se nachází v Mýtě pod Ďumbierom, 19 km od Chopku a 36 km od Liptovského hradu. Nabízí zahradu a výhled na řeku. Ubytování Štiavnička se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Mlynná

9,5

Chata Mlynná

UbytováníChata Mlynná. Chata Mlynná se nachází v Mýtě pod Ďumbierom, 21 km od Chopku a 36 km od Liptovského hradu. Nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Chata Mlynná se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie Ahoj v prírode

9,5

Ubytovanie Ahoj v prírode

Ubytování (Penzion) Ubytovanie Ahoj v prírode. Ubytovanie Ahoj v prírode se nachází v obci Mýto pod Ďumbierom a nabízí gril, zahradu, terasu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytovanie Ahoj v prírode se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Ubytovanie Ahoj v prírode má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Ubytovanie Ahoj v prírode momentálně evidujeme 29 recenzí.

Apártmán v Mýte pod Ďumbierom

9,5

Apártmán v Mýte pod Ďumbierom

Ubytování (Apartmán) Apártmán v Mýte pod Ďumbierom. Apártmán v Mýte pod Ďumbierom se nachází v Mýtě pod Ďumbierom. Na místě je restaurace a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apártmán v Mýte pod Ďumbierom se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata pod Stupkou

9,5

Chata pod Stupkou

UbytováníChata pod Stupkou. Chata pod Stupkou se nachází asi 18 km od Chopku a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Chata pod Stupkou se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Myto apartments Chopok, apartment Tereza

9,5

Myto apartments Chopok, apartment Tereza

UbytováníMyto apartments Chopok, apartment Tereza. Apartmány Myto Chopok se nacházejí v obci Mýto pod Ďumbierom, 17 km od Chopku a 39 km od Liptovského hradu. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Myto apartments Chopok, apartment Tereza se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Mytho 1

9,3

Mytho 1

UbytováníMytho 1. Mýto pod se nachází v Mýtě pod Mytho 1 se nachází pouhých 17 km od Chopku a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Mytho 1 se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman Stella

9,3

Apartman Stella

UbytováníApartman Stella. Apartman Stella nabízí ubytování v Mýtě pod Ďumbierom, 39 km od Liptovského hradu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Stella se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Piri

9,3

Apartmán Piri

Ubytování (Apartmán) Apartmán Piri. Apartmán Piri se nachází v Mýtě pod Ďumbierom a nabízí terasu. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a nepřetržitě otevřená recepce. Ubytování Apartmán Piri se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Líštička

9,3

Apartmán Líštička

UbytováníApartmán Líštička. Apartmán Líštička se nachází v Mýtě pod Ďumbierom, 16 km od Chopku a 39 km od Liptovského hradu. Nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Apartmán Líštička se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Anna

9,3

Apartmán Anna

UbytováníApartmán Anna. Apartmán Anna se nachází v Mýtě pod Ďumbierom. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Chopok je vzdálený 17 km a k Liptovskému hradu je to 39 km. Ubytování Apartmán Anna se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzion V Strani

9,2

Penzion V Strani

Ubytování (Penzion) Penzion V Strani. Penzion V Stráni se nachází v Mýtu pod Ďumbierom, 500 metrů od lyžařského střediska Mýto, a nabízí restauraci a zahradu s grilem. Ubytování Penzion V Strani se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Penzion V Strani má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion V Strani momentálně evidujeme 107 recenzí.

Penzión Adika

9,2

Penzión Adika

Ubytování (Penzion) Penzión Adika. Penzión Adika disponuje vířivkou, saunou a fitness centrem s profesionálním vybavením Technogym. Má letní terasu s panoramatickým výhledem na okolní vrchy. Ubytování Penzión Adika se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Penzión Adika má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión Adika momentálně evidujeme 174 recenzí.

Apartman Kika

9,2

Apartman Kika

Ubytování (Apartmán) Apartman Kika. Apartman Kika se nachází v Mýtě pod Ďumbierom. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a nepřetržitě otevřená recepce. Ubytování Apartman Kika se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ďumbier Apartments

9,1

Ďumbier Apartments

Ubytování (Apartmán) Ďumbier Apartments. Tento apartmán se nachází pouhých 800 metrů od lyžařského vleku Srdiečko - Kosodrevina a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Součástí je také balkon. Ubytování Ďumbier Apartments se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Ďumbier Apartments má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Ďumbier Apartments momentálně evidujeme 29 recenzí.

Mýto apartmán Poľana

9

Mýto apartmán Poľana

Ubytování (Apartmán) Mýto apartmán Poľana. Mýto apartmán Poľana se nachází v Mýtě pod Ďumbierom. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mýto apartmán Poľana se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman RODINNA POHODA

8,9

Apartman RODINNA POHODA

Ubytování (Apartmán) Apartman RODINNA POHODA. Apartman RODINNA POHODA se nachází v Mýtě pod Ďumbierom. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman RODINNA POHODA se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzión Encián

8,8

Penzión Encián

Ubytování (Penzion) Penzión Encián. Penzión Encián v rustikálním stylu se nachází na okraji obce Mýto pod Ďumbierom v národním parku Nízké Tatry, 5 km od lyžařských středisek Mýto a Tále. Ubytování Penzión Encián se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Penzión Encián má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzión Encián momentálně evidujeme 76 recenzí.

Mansarda

8,6

Mansarda

UbytováníMansarda. Nachází se v Mýtě pod Mansarda se nachází v Banskobystrickém kraji a nabízí balkon. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mansarda se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Family Apartments Myto pod Dumbierom

8,5

Family Apartments Myto pod Dumbierom

Ubytování (Apartmány) Family Apartments Myto pod Dumbierom. Rodinné apartmány Mýto pod Ďumbierom nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Family Apartments Myto pod Dumbierom se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Family Apartments Myto pod Dumbierom má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmány Family Apartments Myto pod Dumbierom momentálně evidujeme 11 recenzí.

U včelárov

8,3

U včelárov

Ubytování (Prázdninový dům) U včelárov. U včelárov se nachází v Mýtě pod Ďumbierom a nabízí terasu. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování U včelárov se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Desa

8,1

Desa

UbytováníDesa. Mýto pod se nachází v Mýtě pod Ďumbierom v Banskobystrickém kraji a Chopok Desa nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětské hřiště, zahradu a neplacené... Ubytování Desa se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Holiday home Myto Pod Dumbierom

7,3

Holiday home Myto Pod Dumbierom

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Myto Pod Dumbierom. Tento prázdninový dům se nachází v Mýtu pod Ďumbierom, 29 km od Donoval. Ubytování Holiday home Myto Pod Dumbierom se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Provence

Chata Provence

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Provence. Chata Provence is located in Mýto pod Ďumbierom and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Chata Provence se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Awesome home in Myto pod Dumbierom w/ WiFi and 3 Bedrooms

Awesome home in Myto pod Dumbierom w/ WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Myto pod Dumbierom w/ WiFi and 3 Bedrooms. Located in Mýto pod Ďumbierom in the Banskobystrický kraj region, Awesome home in Myto pod Dumbierom w/ WiFi and 3 Bedrooms is a 4-star property featuring... Ubytování Awesome home in Myto pod Dumbierom w/ WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Horská Vílenka

Horská Vílenka

Ubytování (Prázdninový dům) Horská Vílenka. Horská Vílenka is situated in Mýto pod Ďumbierom and offers a bar and a garden. Ubytování Horská Vílenka se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chalet Black Deer

Chalet Black Deer

UbytováníChalet Black Deer. Chalet Black Deer se nachází asi 38 km od Liptovského hradu a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Chalet Black Deer se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Tri chalúpky na Mýte

Tri chalúpky na Mýte

UbytováníTri chalúpky na Mýte. Nachází se v Mýtě pod Ďumbierom v Banskobystrickém kraji a Chopok 18 kmTri chalúpky na Mýtě nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, zahradou... Ubytování Tri chalúpky na Mýte se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

CHALETY MÝTO POD ĎUMBIEROM

CHALETY MÝTO POD ĎUMBIEROM

Ubytování (Horské chaty) CHALETY MÝTO POD ĎUMBIEROM. CHALETY MÝTO POD ĎUMBIEROM se nachází v Mýtě pod Ďumbierom a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CHALETY MÝTO POD ĎUMBIEROM se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata v záhrade

Chata v záhrade

Ubytování (Prázdninový dům) Chata v záhrade. Mýto pod se nachází v Mýtě pod Chata obystrický terasa a zahrada Ďumbierom v Banskobystrickém kraji. Liptovský Mikuláš je vzdálený 26 km. Ubytování Chata v záhrade se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytování ve městě Mýto pod Ďumbierom

Město Mýto pod Ďumbierom se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 22 hotelů a ubytování ve městě Mýto pod Ďumbierom.