Hledat

Ubytování

Zrub Vivien Chata

Mlynná 517, 976 44 Mýto pod Ďumbierom, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Zrub Vivien. Mýto pod se nachází v Mýtě pod Zrub Vivien se nachází v Banskobystrickém kraji a má balkon. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň a terasu. Ubytování Zrub Vivien se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytování Zrub Vivien

Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň a terasu. Mýto pod se nachází v Mýtě pod Zrub Vivien se nachází v Banskobystrickém kraji a má balkon. Chata má 4 ložnice a TV s plochou obrazovkou. Na letiště Poprad-Tatry je to 49 km. Zrub Vivien stojí 41 km od Štrbského Plesa a 39 km od Banské Bystrice.

Jiná ubytování ve městě Mýto pod Ďumbierom

Chata Linda

10

Chata Linda

Ubytování (Apartmán) Chata Linda. Chata Linda is set in Mýto pod Ďumbierom and offers a garden. Complimentary WiFi is provided. Ubytování Chata Linda se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Chata Linda má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Chata Linda momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmány Matzo

9,9

Apartmány Matzo

Ubytování (Apartmány) Apartmány Matzo. Mýto pod se nachází v Mýtě pod Apartmány Matzo se nacházejí v Banskobystrickém kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Matzo se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Mýto apartments

9,8

Mýto apartments

Ubytování (Apartmán) Mýto apartments. Mýto apartments se nachází v Mýtě pod Ďumbierom. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mýto apartments se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Villa Ďumbierka

9,8

Villa Ďumbierka

Ubytování (Penzion) Villa Ďumbierka. Villa Ďumbierka se nachází v Mýtě pod Ďumbierom. Nabízí zahradu, bar, společný obývací prostor a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Ďumbierka se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Villa Ďumbierka má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Villa Ďumbierka momentálně evidujeme 63 recenzí.

Holiday home Skalka

9,8

Holiday home Skalka

Ubytování (Venkovský dům) Holiday home Skalka. Prázdninový dům Skalka se nachází ve vesnici Mýto pod Ďumbierom a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a kuchyní. Ubytování Holiday home Skalka se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Holiday home Skalka má celkové hodnocení 9,8. Pro Venkovský dům Holiday home Skalka momentálně evidujeme 8 recenzí.

MytoApartments

9,7

MytoApartments

Ubytování (Apartmán) MytoApartments. Situated in Mýto pod Ďumbierom in the Banskobystrický kraj region, MytoApartments features accommodation with free private parking. Ubytování MytoApartments se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Zrub Chopok

9,7

Zrub Chopok

Ubytování (Chata) Zrub Chopok. Zrub Chopok nabízí ubytování se sdílenou lounge, terasou, zahradou a bezplatným Wi-Fi v obci Mýto pod Ďumbierom. Ubytování Zrub Chopok se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Zrub Chopok má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Zrub Chopok momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartmán Chopok

9,7

Apartmán Chopok

Ubytování (Apartmán) Apartmán Chopok. Mýto pod se nachází v Mýtě pod Apartmán Chopok se nachází v Banskobystrickém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmán Chopok se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán SALD Mýto

9,7

Apartmán SALD Mýto

Ubytování (Apartmán) Apartmán SALD Mýto. Apartmán SALD Mýto se nachází v Mýtě pod Ďumbierom. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán SALD Mýto se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartment Ďumbier

9,7

Apartment Ďumbier

Ubytování (Apartmán) Apartment Ďumbier. Apartmán Ďumbier se nachází v obci Mýto pod Ďumbierom. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Ďumbier se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Mýto

9,6

Chata Mýto

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Mýto. Chata Mýto se nachází v Mýtu pod Ďumbierom. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Chata Mýto se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Chata Mýto má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Chata Mýto momentálně evidujeme 29 recenzí.

Mýto Apartments Bergmax

9,5

Mýto Apartments Bergmax

Ubytování (Apartmány) Mýto Apartments Bergmax. Mýto Apartments Bergmax se nachází v Mýtě pod Ďumbierom, 26 km od Liptovského Mikuláše, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mýto Apartments Bergmax se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chalupa U Janov

9,5

Chalupa U Janov

Ubytování (Chata) Chalupa U Janov. Chalupa U Janov stojí v obci Mýto pod Ďumbierom a 700 metrů od nejbližšího lyžařského střediska. Ubytování Chalupa U Janov se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Chalupa U Janov má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Chalupa U Janov momentálně evidujeme 15 recenzí.

Ubytovanie Ahoj v prírode

9,5

Ubytovanie Ahoj v prírode

Ubytování (Penzion) Ubytovanie Ahoj v prírode. Ubytovanie Ahoj v prírode se nachází v obci Mýto pod Ďumbierom a nabízí gril, zahradu, terasu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytovanie Ahoj v prírode se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Ubytovanie Ahoj v prírode má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Ubytovanie Ahoj v prírode momentálně evidujeme 29 recenzí.

Apártmán v Mýte pod Ďumbierom

9,5

Apártmán v Mýte pod Ďumbierom

Ubytování (Apartmán) Apártmán v Mýte pod Ďumbierom. Apártmán v Mýte pod Ďumbierom se nachází v Mýtě pod Ďumbierom. Na místě je restaurace a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apártmán v Mýte pod Ďumbierom se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Piri

9,3

Apartmán Piri

Ubytování (Apartmán) Apartmán Piri. Apartmán Piri se nachází v Mýtě pod Ďumbierom a nabízí terasu. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a nepřetržitě otevřená recepce. Ubytování Apartmán Piri se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzion V Strani

9,2

Penzion V Strani

Ubytování (Penzion) Penzion V Strani. Penzion V Stráni se nachází v Mýtu pod Ďumbierom, 500 metrů od lyžařského střediska Mýto, a nabízí restauraci a zahradu s grilem. Ubytování Penzion V Strani se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Penzion V Strani má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion V Strani momentálně evidujeme 107 recenzí.

Penzión Adika

9,2

Penzión Adika

Ubytování (Penzion) Penzión Adika. Penzión Adika disponuje vířivkou, saunou a fitness centrem s profesionálním vybavením Technogym. Má letní terasu s panoramatickým výhledem na okolní vrchy. Ubytování Penzión Adika se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Penzión Adika má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión Adika momentálně evidujeme 174 recenzí.

Apartman Kika

9,2

Apartman Kika

Ubytování (Apartmán) Apartman Kika. Apartman Kika se nachází v Mýtě pod Ďumbierom. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a nepřetržitě otevřená recepce. Ubytování Apartman Kika se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ďumbier Apartments

9,1

Ďumbier Apartments

Ubytování (Apartmán) Ďumbier Apartments. Tento apartmán se nachází pouhých 800 metrů od lyžařského vleku Srdiečko - Kosodrevina a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Součástí je také balkon. Ubytování Ďumbier Apartments se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Ďumbier Apartments má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Ďumbier Apartments momentálně evidujeme 29 recenzí.

Mýto apartmán Poľana

9

Mýto apartmán Poľana

Ubytování (Apartmán) Mýto apartmán Poľana. Mýto apartmán Poľana se nachází v Mýtě pod Ďumbierom. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mýto apartmán Poľana se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman RODINNA POHODA

8,9

Apartman RODINNA POHODA

Ubytování (Apartmán) Apartman RODINNA POHODA. Apartman RODINNA POHODA se nachází v Mýtě pod Ďumbierom. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman RODINNA POHODA se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzión Encián

8,8

Penzión Encián

Ubytování (Penzion) Penzión Encián. Penzión Encián v rustikálním stylu se nachází na okraji obce Mýto pod Ďumbierom v národním parku Nízké Tatry, 5 km od lyžařských středisek Mýto a Tále. Ubytování Penzión Encián se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Penzión Encián má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzión Encián momentálně evidujeme 76 recenzí.

Family Apartments Myto pod Dumbierom

8,5

Family Apartments Myto pod Dumbierom

Ubytování (Apartmány) Family Apartments Myto pod Dumbierom. Rodinné apartmány Mýto pod Ďumbierom nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Family Apartments Myto pod Dumbierom se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Family Apartments Myto pod Dumbierom má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmány Family Apartments Myto pod Dumbierom momentálně evidujeme 11 recenzí.

U včelárov

8,3

U včelárov

Ubytování (Prázdninový dům) U včelárov. U včelárov se nachází v Mýtě pod Ďumbierom a nabízí terasu. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování U včelárov se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Holiday home Myto Pod Dumbierom

7,3

Holiday home Myto Pod Dumbierom

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Myto Pod Dumbierom. Tento prázdninový dům se nachází v Mýtu pod Ďumbierom, 29 km od Donoval. Ubytování Holiday home Myto Pod Dumbierom se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Provence

Chata Provence

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Provence. Chata Provence is located in Mýto pod Ďumbierom and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Chata Provence se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Awesome home in Myto pod Dumbierom w/ WiFi and 3 Bedrooms

Awesome home in Myto pod Dumbierom w/ WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Myto pod Dumbierom w/ WiFi and 3 Bedrooms. Located in Mýto pod Ďumbierom in the Banskobystrický kraj region, Awesome home in Myto pod Dumbierom w/ WiFi and 3 Bedrooms is a 4-star property featuring... Ubytování Awesome home in Myto pod Dumbierom w/ WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Horská Vílenka

Horská Vílenka

Ubytování (Prázdninový dům) Horská Vílenka. Horská Vílenka is situated in Mýto pod Ďumbierom and offers a bar and a garden. Ubytování Horská Vílenka se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

CHALETY MÝTO POD ĎUMBIEROM

CHALETY MÝTO POD ĎUMBIEROM

Ubytování (Horské chaty) CHALETY MÝTO POD ĎUMBIEROM. CHALETY MÝTO POD ĎUMBIEROM se nachází v Mýtě pod Ďumbierom a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CHALETY MÝTO POD ĎUMBIEROM se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata v záhrade

Chata v záhrade

Ubytování (Prázdninový dům) Chata v záhrade. Mýto pod se nachází v Mýtě pod Chata obystrický terasa a zahrada Ďumbierom v Banskobystrickém kraji. Liptovský Mikuláš je vzdálený 26 km. Ubytování Chata v záhrade se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán JUH

Apartmán JUH

Ubytování (Apartmán) Apartmán JUH. Apartmán JUH se nachází v Mýtě pod Ďumbierom. 27 km od Liptovského Mikuláše. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán JUH se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

a4a Apartmán Mýto

a4a Apartmán Mýto

Ubytování (Apartmán) a4a Apartmán Mýto. A4a Apartmán Mýto se nachází v Mýtě pod Ďumbierom. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a nepřetržitě otevřená recepce. Ubytování a4a Apartmán Mýto se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány Elli

Apartmány Elli

Ubytování (Prázdninové domy) Apartmány Elli. Set in Mýto pod Ďumbierom, Apartmány Elli provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartmány Elli se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Fleurs de Mýto

Fleurs de Mýto

Ubytování (Prázdninový dům) Fleurs de Mýto. Set in Mýto pod Ďumbierom in the Banskobystrický kraj region, Fleurs de Mýto has a garden. The accommodation is 30 km from Donovaly. Ubytování Fleurs de Mýto se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Domcek v strani

Domcek v strani

Ubytování (Chata) Domcek v strani. Located in Myto pod Dumbierom, 500 metres from the Myto Ski Resort, Domcek V Strani offers a garden with barbecue facilities. Ubytování Domcek v strani se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Chata Domcek v strani nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Mlynná

Chata Mlynná

Ubytování (Chata) Chata Mlynná. Chata Mlynná se nachází v Mýtě pod Ďumbierom a nabízí zahradu a gril. V okolí chaty se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice. Ubytování Chata Mlynná se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Zinka

Chata Zinka

Ubytování (Chata) Chata Zinka. Situated in the heart of the Nizke Tatry National Park, in the Myto pod Dumbierom and only 250 metres from the ski slopes of Myto Ski Area, Chata Zinka... Ubytování Chata Zinka se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Tatra

Chata Tatra

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Tatra. Surrounded by the Low Tatras National Park and situated in the Mýto pod Ďumbierom Ski Area, Chata Tatra offers a self-catered accommodation, a garden with... Ubytování Chata Tatra se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Zrub Laura

Zrub Laura

Ubytování (Chata) Zrub Laura. Zrub Laura is located in Mýto pod Ďumbierom and offers a terrace. The accommodation is 40 km from Banská Bystrica. Ubytování Zrub Laura se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány Nella

Apartmány Nella

Ubytování (Apartmány) Apartmány Nella. Apartmány Nella jsou obklopené Národním parkem Nízké Tatry a nachází se 1 km od lyžařského vleku Mýto pod Ďumbierom. Ubytování Apartmány Nella se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Apartmány Apartmány Nella nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa u Janov

Chalupa u Janov

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa u Janov. Chalupa u Janov se nachází v Mýtě pod Ďumbierom. K dispozici je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa u Janov se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

privat Hrubí

privat Hrubí

Ubytování (Prázdninový dům) privat Hrubí. Privat Hrubí is located in Mýto pod Ďumbierom. Providing free WiFi, the property also has a garden. The holiday home offers a terrace. Ubytování privat Hrubí se nachází ve městě Mýto pod Ďumbierom (Slovensko - Banskobystrický kraj).