Hledat

Ubytování

Ubytování město Kremnica

Ve městě Kremnica (Slovensko) máme celkem 22 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kremnica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kremnica

Privát Adriana

9,9

Privát Adriana

Ubytování (Prázdninový dům) Privát Adriana. Set in Kremnica, 1.9 km from Kremnica Town Castle, Privát Adriana offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Privát Adriana se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Adriana má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Privát Adriana momentálně evidujeme 6 recenzí.

Barbakan

9,8

Barbakan

Ubytování (Penzion) Barbakan. Set in Kremnica and within 600 metres of Kremnica Town Castle, Barbakan has a terrace, non-smoking rooms, and free WiFi. Guests can enjoy city views. Ubytování Barbakan se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Barbakan má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Barbakan momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmán s výhľadom

9,8

Apartmán s výhľadom

Ubytování (Apartmán) Apartmán s výhľadom. Apartmán s výhľadom se nachází v Kremnici, jen pár kroků od městského hradu. Nabízí výhled na hory a vybavenou kuchyň. Ubytování Apartmán s výhľadom se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán s výhľadom má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán s výhľadom momentálně evidujeme 46 recenzí.

Villa Vita

9,7

Villa Vita

Ubytování (Penzion) Villa Vita. Villa Vita se nachází v centru Kremnice, 5 km od lyžařského areálu Krahule a 9 km od areálu Skalka Arena. Ubytování Villa Vita se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Vita má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Villa Vita momentálně evidujeme 53 recenzí.

Penzión Stefanshof

9,7

Penzión Stefanshof

Ubytování (Penzion) Penzión Stefanshof. Rodinný Penzión Stefanshof se nachází v historickém hornickém městě Kremnica, 1 km od centra města. Ubytování Penzión Stefanshof se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Stefanshof má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzión Stefanshof momentálně evidujeme 111 recenzí.

Penzion Veza

9,7

Penzion Veza

Ubytování (Penzion) Penzion Veza. Penzion Veža se nachází v historické budově z 16. století na pěší zóně v Kremnici vedle kaváren a restaurací a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a... Ubytování Penzion Veza se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 555 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Veza má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Veza momentálně evidujeme 138 recenzí.

Byt Zechenterova

9,6

Byt Zechenterova

Ubytování (Apartmán) Byt Zechenterova. Byt Zechenterova se nachází v Kremnici, 1,4 km od městského hradu, 1,1 km od Svatojánského kostela a 7 km od lyžařského areálu SKI Krahule. Ubytování Byt Zechenterova se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Byt Zechenterova má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Byt Zechenterova momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartments and Suites Kremnica

9,6

Apartments and Suites Kremnica

Ubytování (Bed and breakfast) Apartments and Suites Kremnica. Apartments and Suites Kremnica se nachází v historickém centru města Kremnica, 300 metrů od městského hradu v Kremnici, a nabízí pokoje s terasou, bar a... Ubytování Apartments and Suites Kremnica se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments and Suites Kremnica má celkové hodnocení 9,6. Pro Bed and breakfast Apartments and Suites Kremnica momentálně evidujeme 377 recenzí.

Penzión - Tempo

9,5

Penzión - Tempo

Ubytování (Apartmán) Penzión - Tempo. Penzión - Tempo se nachází v Kremnických vrších, jen 500 metrů od středověkého města Kremnica. Ubytování Penzión - Tempo se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión - Tempo má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Penzión - Tempo momentálně evidujeme 59 recenzí.

Gothic House Apartment

9,5

Gothic House Apartment

Ubytování (Apartmány) Gothic House Apartment. Set in Kremnica, 100 metres from Kremnica Town Castle and 400 metres from Svatojansky Church, Gothic House Apartment offers accommodation with air... Ubytování Gothic House Apartment se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Gothic House Apartment má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Gothic House Apartment momentálně evidujeme 6 recenzí.

Modrá chalúpka

9,5

Modrá chalúpka

Ubytování (Venkovský dům) Modrá chalúpka. Modrá chalúpka je tradiční slovenská chata, která se nachází v obci Kremnické Baně, 5 km od lyžařského střediska Krahule i termálních lázní v Kremnici. Ubytování Modrá chalúpka se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Domček

9,3

Apartmán Domček

Ubytování (Apartmán) Apartmán Domček. Apartmán blízko historického centra in Kremnica offers accommodation with free WiFi, 300 metres from Kremnica Town Castle, 300 metres from Svatojansky... Ubytování Apartmán Domček se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privát Adriana

9,2

Privát Adriana

Ubytování (Privát) Privát Adriana. Prázdninový dům Privát Adriana se nachází ve městě Kremnica, obklopeném Kremnickými vrchy. Ubytování Privát Adriana se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Adriana má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Privát Adriana momentálně evidujeme 76 recenzí.

Apartmány FURMANKA

9,2

Apartmány FURMANKA

Ubytování (Apartmány) Apartmány FURMANKA. Apartmány FURMANKA se nacházejí v Kremnici. Nabízejí zahradu, bar, zázemí pro grilování, Wi-Fi zdarma, výhled na hory a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Apartmány FURMANKA se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 773 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány FURMANKA má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmány Apartmány FURMANKA momentálně evidujeme 24 recenzí.

Villa Tourmaline

9,2

Villa Tourmaline

Ubytování (Penzion) Villa Tourmaline. Villa Tourmaline se nachází ve městě Kremnica a nabízí venkovní bazén a saunu, soukromé neplacené parkoviště a ve všech prostorách dostupné bezplatné... Ubytování Villa Tourmaline se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Tourmaline má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Villa Tourmaline momentálně evidujeme 110 recenzí.

Penzion pod vejmutovym lesom

9,1

Penzion pod vejmutovym lesom

Ubytování (Apartmán) Penzion pod vejmutovym lesom. Penzion Pod Vejmutovym lesom se nachází v Kremnici, 1,7 km od hradu. Součástí apartmánu jsou 2 ložnice, kuchyň a terasa. Ubytování Penzion pod vejmutovym lesom se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion pod vejmutovym lesom má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Penzion pod vejmutovym lesom momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmán Pod fontánou

9

Apartmán Pod fontánou

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod fontánou. Offering city views, Apartmán Pod fontánou is an accommodation situated in Kremnica, 80 metres from Kremnica Town Castle and 80 metres from Svatojansky... Ubytování Apartmán Pod fontánou se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Magical Paths

8,5

The Magical Paths

Ubytování (Apartmán) The Magical Paths. Boasting garden views, The Magical Paths provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.6 km from Svatojansky Church. Set 1. Ubytování The Magical Paths se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Centrál

8,2

Hotel Centrál

Ubytování (Hotel) Hotel Centrál. Hotel Centrál se nachází v centru Kremnice a nabízí klimatizovanou kavárnu a restauraci s letní terasou, která podává speciality slovenské a italské... Ubytování Hotel Centrál se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Centrál má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Centrál momentálně evidujeme 155 recenzí.

Hotel Golfer

8

Hotel Golfer

Ubytování (Hotel) Hotel Golfer. Hotel Golfer se nachází v Kremnici a nabízí vyhřívaný krytý bazén s protiproudem, masáže i útulnou restauraci s krbem a domácí kuchyní. Ubytování Hotel Golfer se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Golfer má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Golfer momentálně evidujeme 157 recenzí.

Apartmán MARI

Apartmán MARI

Ubytování (Apartmán) Apartmán MARI. Boasting garden views, Apartmán MARI provides accommodation with a balcony and a kettle, around 700 metres from Kremnica Town Castle. Ubytování Apartmán MARI se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Ihráč Edelweiss

Penzión Ihráč Edelweiss

Ubytování (Apartmán) Penzión Ihráč Edelweiss. Penzión Ihráč 83 enjoys a location in Kremnica, just 6 km from Kremnica Town Castle and 6 km from Svatojansky Church. Ubytování Penzión Ihráč Edelweiss se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalúpka pod Lipkami

Chalúpka pod Lipkami

Ubytování (Chata) Chalúpka pod Lipkami. Chalúpka pod Lipkami, a property with a garden and a terrace, is situated in Kremnica, 14 km from Kremnica Town Castle, 6 km from SKI Krahule, as well as... Ubytování Chalúpka pod Lipkami se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Krahule

Penzión Krahule

Ubytování (Penzion) Penzión Krahule. Boasting barbecue facilities, terrace and views of mountain, Penzión Krahule is set in Kremnica, 7 km from Kremnica Town Castle. Ubytování Penzión Krahule se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horský hotel Minciar

Horský hotel Minciar

Ubytování (Hotel) Horský hotel Minciar. Horský hotel Minciar se nachází v Kremnici v Banskobystrickém kraji, 6 km od městského hradu Kremnica, a nabízí gril. K hotelu lze dojet na lyžích. Ubytování Horský hotel Minciar se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Tri Klenby

Apartmán Tri Klenby

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tri Klenby. Boasting garden views, Apartmán Tri Klenby offers accommodation with a patio and a kettle, around 1.1 km from Kremnica Town Castle. Ubytování Apartmán Tri Klenby se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Matunakova 379/6 - Kremnica

Matunakova 379/6 - Kremnica

Ubytování (Apartmán) Matunakova 379/6 - Kremnica. Situated less than 1 km from Kremnica Town Castle, a 7-minute walk from Svatojansky Church and 5 km from Mine in Kremnica, Matunakova 379/6 - Kremnica... Ubytování Matunakova 379/6 - Kremnica se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 26 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Matunakova 379/6 - Kremnica nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán v Kamennom dome - Kremnica

Apartmán v Kamennom dome - Kremnica

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Kamennom dome - Kremnica. Apartmán v Kamennom dome - Kremnica is set in Kremnica. The accommodation is 400 metres from Kremnica Town Castle. Ubytování Apartmán v Kamennom dome - Kremnica se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sofia Veterník C

Sofia Veterník C

Ubytování (Apartmán) Sofia Veterník C. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Sofia Veterník C features accommodation in Kremnica with free WiFi and garden views. Ubytování Sofia Veterník C se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod Zámkom

Pod Zámkom

Ubytování (Apartmán) Pod Zámkom. Situated in Kremnica, 1.1 km from Kremnica Town Castle, 1. Ubytování Pod Zámkom se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Pod Zámkom nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzión Ihráč

Penzión Ihráč

Ubytování (Chata) Penzión Ihráč. Penzión Ihráč, a property with a garden, is situated in Kremnica, 6 km from Kremnica Town Castle, 6 km from Svatojansky Church, as well as 9 km from Mine... Ubytování Penzión Ihráč se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Byt v Kremnici

Byt v Kremnici

Ubytování (Apartmán) Byt v Kremnici. Situated 600 metres from Kremnica Town Castle and 600 metres from Svatojansky Church, Byt v Kremnici offers accommodation set in Kremnica. Ubytování Byt v Kremnici se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sofia Veterník B

Sofia Veterník B

Ubytování (Apartmán) Sofia Veterník B. Located in Kremnica, close to Kremnica Town Castle, Sofia Veterník B provides accommodation with ski equipment hire, a ski pass sales point, a garden and a... Ubytování Sofia Veterník B se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Ihráč Kamenné more

Penzión Ihráč Kamenné more

Ubytování (Apartmán) Penzión Ihráč Kamenné more. Set 6 km from Kremnica Town Castle and 6 km from Svatojansky Church, Apartmán na prízemí na Ihráči features accommodation situated in Kremnica. Ubytování Penzión Ihráč Kamenné more se nachází ve městě Kremnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kremnica

Město Kremnica se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 22 hotelů a ubytování ve městě Kremnica.