Hledat

Ubytování

Ubytování město Lučenec

Ve městě Lučenec (Slovensko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lučenec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lučenec

Apartments Bea

9,5

Apartments Bea

Ubytování (Apartmány) Apartments Bea. Apartmány Bea se nachází v Lučenci v Banskobystrickém kraji, 50 km od Mátraszentimre, 48 km od Zvolenu, a nabízí zahradní gril a výhled do zahrady. Ubytování Apartments Bea se nachází ve městě Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Bea má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartments Bea momentálně evidujeme 135 recenzí.

Kállai Vináreň a Penzion

8,8

Kállai Vináreň a Penzion

Ubytování (Penzion) Kállai Vináreň a Penzion. Kállai Vináreň a Penzion se nachází ve Fiľakovu v Banskobystrickém kraji. Nabízí terasu, venkovní gril a restauraci. Některé pokoje mají terasu či patio. Ubytování Kállai Vináreň a Penzion se nachází ve městě Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kállai Vináreň a Penzion má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Kállai Vináreň a Penzion momentálně evidujeme 262 recenzí.

Hotel Slovan

8,3

Hotel Slovan

Ubytování (Hotel) Hotel Slovan. Hotel Slovan se nachází v centru Lučence a nabízí vlastní restauraci s terasou, stylový lobby bar, noční klub, lázně, fitness centrum, kulečníkovou hernu i... Ubytování Hotel Slovan se nachází ve městě Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Slovan má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Slovan momentálně evidujeme 193 recenzí.

Penzión Rocket Club

8,3

Penzión Rocket Club

Ubytování (Penzion) Penzión Rocket Club. Penzión Rocket Club se nachází v Lučenci a má zahradu, terasu, sdílený lounge a bar. Z penzionu je výhled do zahrady. Ubytování Penzión Rocket Club se nachází ve městě Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Rocket Club má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzión Rocket Club momentálně evidujeme 50 recenzí.

Penzion4you-Lucenec

8,2

Penzion4you-Lucenec

Ubytování (Penzion) Penzion4you-Lucenec. Penzion4you-Lučenec se nachází v klidné části Lučence, 5 km od termálních lázní Novolandia. Ubytování Penzion4you-Lucenec se nachází ve městě Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion4you-Lucenec má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion4you-Lucenec momentálně evidujeme 92 recenzí.

Hotel Clavis

8

Hotel Clavis

Ubytování (Hotel) Hotel Clavis. Hotel Clavis se nachází v Lučenci, 50 km od Zvolena a 150 km od Budapešti. Nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel Clavis se nachází ve městě Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Clavis má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Clavis momentálně evidujeme 141 recenzí.

Hotel Pelikán

7,9

Hotel Pelikán

Ubytování (Hotel) Hotel Pelikán. Hotel Pelikán se nachází v Lučenci a nabízí sdílený salonek a pokoje s kabelovou TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnou a terasou s výhledem na město. Ubytování Hotel Pelikán se nachází ve městě Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Pelikán má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Hotel Pelikán momentálně evidujeme 118 recenzí.

Miraj Resort

7,8

Miraj Resort

Ubytování (Hotel) Miraj Resort. Miraj Resort je situován v Lučenci, 49 km od Zvolenu. Nabízí ubytování s wellness centrem a vířivkou. Můžete si zde také zajít na drink do baru. Ubytování Miraj Resort se nachází ve městě Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Miraj Resort má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Miraj Resort momentálně evidujeme 306 recenzí.

Rooms & Apartments Novohrad

7,1

Rooms & Apartments Novohrad

Ubytování (Penzion) Rooms & Apartments Novohrad. Rooms & Apartments Novohrad nabízí ubytování v Lučenci. Dolná Strehová je vzdálená 26 km a Rimavská Sobota leží 30 km odtud. Ubytování Rooms & Apartments Novohrad se nachází ve městě Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rooms & Apartments Novohrad má celkové hodnocení 7,1. Pro Penzion Rooms & Apartments Novohrad momentálně evidujeme 9 recenzí.

CORNER HOUSE

CORNER HOUSE

Ubytování (Apartmány) CORNER HOUSE. Set in Lučenec in the Banskobystrický kraj region, CORNER HOUSE offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování CORNER HOUSE se nachází ve městě Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom Oskara Winklera

Dom Oskara Winklera

Ubytování (Privát) Dom Oskara Winklera. Located in Lučenec in the Banskobystrický kraj region, Dom Oskara Winklera features a balcony. Ubytování Dom Oskara Winklera se nachází ve městě Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Privát Dom Oskara Winklera nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartman Reduta

Apartman Reduta

Ubytování (Apartmán) Apartman Reduta. Apartman Reduta is situated in Lučenec and offers a terrace. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Ubytování Apartman Reduta se nachází ve městě Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Mojžitov dvor

Apartmány Mojžitov dvor

Ubytování (Apartmány) Apartmány Mojžitov dvor. Apartmány Mojžitov dvor is set in Lučenec. Free WiFi is offered and private parking is available on site. Ubytování Apartmány Mojžitov dvor se nachází ve městě Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Reduta

Apartmány Reduta

Ubytování (Apartmán) Apartmány Reduta. Apartmány Reduta is set in Lučenec. This apartment also features free WiFi. The apartment also features 1 bathroom. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartmány Reduta se nachází ve městě Lučenec (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Lučenec

Město Lučenec se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Lučenec.