Hledat

Ubytování

Ubytování město Banská Bystrica

Ve městě Banská Bystrica (Slovensko) máme celkem 66 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Banská Bystrica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Banská Bystrica

Evelyn

9,8

Evelyn

Ubytování (Apartmán) Evelyn. Offering free WiFi and garden views, Evelyn is an accommodation set in Banská Bystrica. Ubytování Evelyn se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Evelyn má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Evelyn momentálně evidujeme 6 recenzí.

BL city apartment

9,8

BL city apartment

Ubytování (Apartmán) BL city apartment. Set in Banská Bystrica, BL city apartment offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování BL city apartment se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování BL city apartment má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán BL city apartment momentálně evidujeme 28 recenzí.

Panda Apartment

9,8

Panda Apartment

Ubytování (Apartmán) Panda Apartment. Located in Banská Bystrica, Panda Apartment provides accommodation with a balcony and free WiFi. The property has city views and is 3. Ubytování Panda Apartment se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Panda Apartment má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Panda Apartment momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmán BB

9,8

Apartmán BB

Ubytování (Apartmán) Apartmán BB. Set in Banská Bystrica, Apartmán BB offers accommodation with a balcony and free WiFi. The property has garden views and is 3. Ubytování Apartmán BB se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán BB má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán BB momentálně evidujeme 12 recenzí.

Deniz Apartment

9,7

Deniz Apartment

Ubytování (Apartmán) Deniz Apartment. Located in Banská Bystrica, Deniz Apartment provides accommodation with a balcony and free WiFi. The property has city views and is 3. Ubytování Deniz Apartment se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Deniz Apartment má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Deniz Apartment momentálně evidujeme 11 recenzí.

Art Pension dans le Parc

9,7

Art Pension dans le Parc

Ubytování (Hotel) Art Pension dans le Parc. Rodinný Pension Art dans le Parc se nachází na klidném místě vedle městského parku, pouhých 100 metrů od historického centra města Banská Bystrica. Ubytování Art Pension dans le Parc se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Art Pension dans le Parc má celkové hodnocení 9,7. Pro Hotel Art Pension dans le Parc momentálně evidujeme 131 recenzí.

Apartmány Wolkerova Banská Bystrica

9,7

Apartmány Wolkerova Banská Bystrica

Ubytování (Apartmán) Apartmány Wolkerova Banská Bystrica. Apartmány Wolkerova Banská Bystrica se nachází asi 13 km od lyžařského rezortu Šachtičky a 4,2 km od Středoslovenské galerie. Ubytování Apartmány Wolkerova Banská Bystrica se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dafinka

9,7

Dafinka

Ubytování (Apartmán) Dafinka. Situated in Banská Bystrica in the Banskobystrický kraj region, Dafinka features a terrace. It offers free WiFi and barbecue facilities. Ubytování Dafinka se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dafinka má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Dafinka momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmán Deluxe

9,7

Apartmán Deluxe

Ubytování (Apartmán) Apartmán Deluxe. Apartmán Deluxe se nachází v Banské Bystrici, 6 minut chůze od Středoslovenské galerie a 7 km od ski areálu Šachtičky. Nabízí výhled na hory a Wi-Fi... Ubytování Apartmán Deluxe se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Deluxe má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Deluxe momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartmány Vansovej nad Hronom Banská Bystrica

9,7

Apartmány Vansovej nad Hronom Banská Bystrica

Ubytování (Apartmán) Apartmány Vansovej nad Hronom Banská Bystrica. Apartmány Vansovej nad Hronom Banská Bystrica enjoys a location in Banská Bystrica, just 2.3 km from Central Slovakian Gallery and 10 km from Ski... Ubytování Apartmány Vansovej nad Hronom Banská Bystrica se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Vansovej nad Hronom Banská Bystrica má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Vansovej nad Hronom Banská Bystrica momentálně evidujeme 26 recenzí.

Apartman All-in

9,7

Apartman All-in

Ubytování (Apartmán) Apartman All-in. Apartman All-in se nachází v Banské Bystrici v Banskobystrickém kraji a má balkon a výhled na hory. Stredoslovenská galéria je vzdálená 4,3 km odtud. Ubytování Apartman All-in se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman All-in má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman All-in momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmán Danka

9,7

Apartmán Danka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Danka. Apartmán Danka je vzdálený pouhých 15 minut chůze od centra Banské Bystrice a 17 minut chůze od Stredoslovenské galérie. Ubytování Apartmán Danka se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Danka má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Danka momentálně evidujeme 140 recenzí.

Apartmán Amália

9,6

Apartmán Amália

Ubytování (Apartmán) Apartmán Amália. Set 2.9 km from Central Slovakian Gallery in Banská Bystrica, this apartment features free WiFi and a terrace. Ubytování Apartmán Amália se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Amália má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Amália momentálně evidujeme 84 recenzí.

Lenkas apartment

9,6

Lenkas apartment

Ubytování (Apartmán) Lenkas apartment. Apartmán Lenkas sídlí v budově z roku 2016 ve městě Banská Bystrica, 9 km od lyžařského střediska Šachtičky. Ubytování Lenkas apartment se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Lenkas apartment má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Lenkas apartment momentálně evidujeme 77 recenzí.

Apartment Lazovná

9,5

Apartment Lazovná

Ubytování (Apartmán) Apartment Lazovná. Apartment Lazovná offers accommodation in Banská Bystrica, 1.5 km from Central Slovakian Gallery and 9 km from Ski Sachticky. Ubytování Apartment Lazovná se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmany SLOS

9,5

Apartmany SLOS

Ubytování (Apartmány) Apartmany SLOS. Apartmány SLOS s bezplatným Wi-Fi se nachází v Banské Bystrici, 2,8 km od Středoslovenské galerie a 11 km od lyžařského areálu Šachtičky. Ubytování Apartmany SLOS se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany SLOS má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartmany SLOS momentálně evidujeme 133 recenzí.

Banska Bystrica

9,4

Banska Bystrica

Ubytování (Apartmán) Banska Bystrica. Banska Bystrica se nachází u pláže v Banské Bystrici, 700 metrů od Stredoslovenské galérie. Ubytování Banska Bystrica se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Banska Bystrica má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Banska Bystrica momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzion Villa Maura

9,4

Penzion Villa Maura

Ubytování (Penzion) Penzion Villa Maura. Penzion Villa Maura stojí 10 minut pěšky od centra Banské Bystrice a každé ráno podává snídaně s domácími koláči. Ubytování Penzion Villa Maura se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 120 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Villa Maura má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Villa Maura momentálně evidujeme 281 recenzí.

Angel's Apartment

9,4

Angel's Apartment

Ubytování (Apartmány) Angel's Apartment. Angel's Apartment se nachází v Banské Bystrici a nabízí komfortní apartmány s otevřenou koupelnou v obývacím pokoji. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Angel's Apartment se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Angel's Apartment má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Angel's Apartment momentálně evidujeme 167 recenzí.

Chata Gábor

9,4

Chata Gábor

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Gábor. Boasting a garden and a terrace, Chata Gábor features accommodation in Banská Bystrica with free WiFi and garden views. Ubytování Chata Gábor se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Gábor má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Chata Gábor momentálně evidujeme 8 recenzí.

Luxusný byt v centre/Luxury apt in center

9,4

Luxusný byt v centre/Luxury apt in center

Ubytování (Apartmán) Luxusný byt v centre/Luxury apt in center. Featuring garden views, Luxusný byt v centre/Luxury apt in center provides accommodation with a garden and a balcony, around 11 km from Ski Sachticky. Ubytování Luxusný byt v centre/Luxury apt in center se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grill Bar Podlavice

9,3

Grill Bar Podlavice

Ubytování (Penzion) Grill Bar Podlavice. Guests can enjoy a meal at the restaurant or a drink at the bar and free WiFi is available. At Grill Bar Podlavice, every room is equipped with a wardrobe. Ubytování Grill Bar Podlavice se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Grill Bar Podlavice má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Grill Bar Podlavice momentálně evidujeme 9 recenzí.

GRAN hostel

9,3

GRAN hostel

Ubytování (Hostel) GRAN hostel. Hostel GRAN se nachází v Banské Bystrici, 4,2 km od Středoslovenské galerie, a nabízí expresní check-in a check-out, nekuřácké pokoje, sdílený obývací... Ubytování GRAN hostel se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování GRAN hostel má celkové hodnocení 9,3. Pro Hostel GRAN hostel momentálně evidujeme 323 recenzí.

Penzion Hastrman

9,2

Penzion Hastrman

Ubytování (Penzion) Penzion Hastrman. Penzion Hastrman stojí 6 km od centra Banské Bystrice v údolí obklopeném horskými hřebeny Nízkých Tater, Velké Fatry a Kremnických hor. Ubytování Penzion Hastrman se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Centrum Bb

9,1

Centrum Bb

Ubytování (Apartmán) Centrum Bb. Centrum Bb se nachází v Banské Bystrici, 4 km od Středoslovenské galerie a 11 km od areálu Ski Šachtičky. Ubytování Centrum Bb se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Centrum Bb má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Centrum Bb momentálně evidujeme 14 recenzí.

Villa 27

9,1

Villa 27

Ubytování (Penzion) Villa 27. Villa 27 je situovaná 7 km od Banské Bystrice a nabízí venkovní bazén a à-la-carte restauraci. K dispozici je zde bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa 27 se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa 27 má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Villa 27 momentálně evidujeme 493 recenzí.

Apartmán SUZANNE

9,1

Apartmán SUZANNE

Ubytování (Apartmán) Apartmán SUZANNE. Boasting garden views, Apartmán SUZANNE is located in Banská Bystrica, around 11 km from Ski Sachticky. It is set 3. Ubytování Apartmán SUZANNE se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán SUZANNE má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán SUZANNE momentálně evidujeme 12 recenzí.

Sv & Angel Apartment

9,1

Sv & Angel Apartment

Ubytování (Apartmán) Sv & Angel Apartment. Apartmán Sv & Angel Apartment se nachází v poklidné části Banské Bystrice, pouhých 15 minut chůze od historického centra města, je umístěný v 1. Ubytování Sv & Angel Apartment se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Sv & Angel Apartment má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Sv & Angel Apartment momentálně evidujeme 113 recenzí.

Hotel Kuria

9,1

Hotel Kuria

Ubytování (Penzion) Hotel Kuria. Hotel Kuria se nachází v historické budově ze 16. století, pouhých 100 metrů od pěší zóny v Banské Bystrici, kde najdete všechny turistické atrakce. Ubytování Hotel Kuria se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Kuria má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Hotel Kuria momentálně evidujeme 634 recenzí.

Penzion Expo

9,1

Penzion Expo

Ubytování (Penzion) Penzion Expo. Penzion Expo se nachází na poklidném místě Banské Bystrice, 500 metrů od historického centra města a 5 km od lyžařského areálu Šachtičky, a nabízí... Ubytování Penzion Expo se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Expo má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Expo momentálně evidujeme 332 recenzí.

Apartmán Bystrica

9

Apartmán Bystrica

Ubytování (Apartmán) Apartmán Bystrica. Apartmán Bystrica se nachází v Banské Bystrici v blízkosti nákupního centra, 2,2 km od centra města a 10 km od lyžařského areálu Šachtičky. Ubytování Apartmán Bystrica se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Bystrica má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmán Bystrica momentálně evidujeme 50 recenzí.

Penzión U sv. Krištofa

9

Penzión U sv. Krištofa

Ubytování (Penzion) Penzión U sv. Krištofa. Penzion U sv. Krištofa se nachází v Banské Bystrici a nabízí terasu. Penzion je nekuřácký a 9 km jej dělí od Středoslovenské galerie. Penzion U sv. Ubytování Penzión U sv. Krištofa se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión U sv. Krištofa má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzión U sv. Krištofa momentálně evidujeme 22 recenzí.

Kordíky

8,9

Kordíky

Ubytování (Prázdninový dům) Kordíky. Prázdninový dům Kordíky nabízí zahradu, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na hory, balkon a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Kordíky se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kordíky má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninový dům Kordíky momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzión Holub

8,8

Penzión Holub

Ubytování (Penzion) Penzión Holub. Penzión Holub se nachází v klidné oblasti, 7 km od Banské Bystrice. Ubytování Penzión Holub se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Arcade

8,8

Hotel Arcade

Ubytování (Hotel) Hotel Arcade. Hotel Arcade sídlí v historické budově ze 16. století na malém náměstí v centru Banské Bystrice. Ubytování Hotel Arcade se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Arcade má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Arcade momentálně evidujeme 562 recenzí.

Urpí­n City Residence

8,8

Urpí­n City Residence

Ubytování (Hotel) Urpí­n City Residence. Urpín City Residence se nachází v historickém centru Banské Bystrice, jen 150 metrů od státní opery. Ubytování Urpí­n City Residence se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Urpí­n City Residence má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Urpí­n City Residence momentálně evidujeme 325 recenzí.

Penzion Moyzes

8,7

Penzion Moyzes

Ubytování (Penzion) Penzion Moyzes. Penzion Moyzes se nachází v centru Banské Bystrice a nabízí pokoje s dřevěným nábytkem a zdarma dostupným Wi-Fi připojením i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Moyzes se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Moyzes má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Moyzes momentálně evidujeme 420 recenzí.

Cozy B&B Home

8,6

Cozy B&B Home

Ubytování (Penzion) Cozy B&B Home. Cozy B&B Home se nachází v Banské Bystrici, 10 km od Středoslovenské galerie. Nabízí zahradu, nekuřácké pokoje a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Cozy B&B Home se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Cozy B&B Home má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Cozy B&B Home momentálně evidujeme 38 recenzí.

Penzion Bella

8,5

Penzion Bella

Ubytování (Penzion) Penzion Bella. Penzion Bella se nachází v Banské Bystrici. K dispozici zde je bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Pokoje zahrnují TV, posezení a vlastní koupelnu. Ubytování Penzion Bella se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Bella má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Bella momentálně evidujeme 142 recenzí.

Penzión Grand

8,5

Penzión Grand

Ubytování (Penzion) Penzión Grand. Penzión Grand se nachází v historickém centru Banské Bystrice, která patří k oblíbeným zimním a letním turistickým destinacím se snadným přístupem do... Ubytování Penzión Grand se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Grand má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzión Grand momentálně evidujeme 554 recenzí.

Penzión Medený Hámor

8,4

Penzión Medený Hámor

Ubytování (Penzion) Penzión Medený Hámor. Penzión Medený Hámor se nachází jen 1 km od centra města Banská Bystrica a nabízí pokoje s vlastní koupelnou, kabelovou TV a bezplatným kabelovým... Ubytování Penzión Medený Hámor se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Medený Hámor má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzión Medený Hámor momentálně evidujeme 307 recenzí.

Penzión* ADONAI SLOVAKIA

8,3

Penzión* ADONAI SLOVAKIA

Ubytování (Penzion) Penzión* ADONAI SLOVAKIA. Tento penzion leží 5 km od Banské Bystrice a nabízí bezplatné veřejné Wi-Fi a recepci otevřenou 24 hodin denně. Ubytování Penzión* ADONAI SLOVAKIA se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión* ADONAI SLOVAKIA má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzión* ADONAI SLOVAKIA momentálně evidujeme 98 recenzí.

Al Corso Pension

8,3

Al Corso Pension

Ubytování (Penzion) Al Corso Pension. Al Corso Pension je penzion moderního rodinného typu, nachází se pouhých 5 minut chůze od centra města a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Al Corso Pension se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Al Corso Pension má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Al Corso Pension momentálně evidujeme 613 recenzí.

Hotel Sachticka

8,2

Hotel Sachticka

Ubytování (Hotel) Hotel Sachticka. Horský Hotel Šachtička se nachází v Banské Bystrici a jeho součástí je bazén s protiproudem a tenisové kurty. Ubytování Hotel Sachticka se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Sachticka má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Sachticka momentálně evidujeme 221 recenzí.

Hotel Lux

8,2

Hotel Lux

Ubytování (Hotel) Hotel Lux. Hotel Lux se nachází v centru Banské Bystrice, 300 metrů od náměstí Slovenského národního povstání. Ubytování Hotel Lux se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Lux má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Lux momentálně evidujeme 389 recenzí.

Luxurious apartment "Roma" in the centre

8,2

Luxurious apartment "Roma" in the centre

Ubytování (Apartmán) Luxurious apartment "Roma" in the centre. Apartmán Luxurious apartment "Roma" in the centre se nachází v Banské Bystrici, 3,8 km od galerie Stredoslovenská galéria, a v jeho okolí se lze věnovat... Ubytování Luxurious apartment "Roma" in the centre se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Luxurious apartment "Roma" in the centre má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmán Luxurious apartment "Roma" in the centre momentálně evidujeme 10 recenzí.

Motel Madona

8,2

Motel Madona

Ubytování (Motel) Motel Madona. Motel Madona se nachází v Banské Bystrici, 2 km od historického centra města s hradem a 6,4 km od lyžařského areálu Medvedica. Ubytování Motel Madona se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Motel Madona má celkové hodnocení 8,2. Pro Motel Motel Madona momentálně evidujeme 165 recenzí.

Penzion Centrum

8

Penzion Centrum

Ubytování (Apartmány) Penzion Centrum. Apartman Centrum se nachází v Banské Bystrici, 2 minuty chůze od Středoslovenské galerie a 8 km od lyžařského střediska Šachtičky. Ubytování Penzion Centrum se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Centrum má celkové hodnocení 8. Pro Apartmány Penzion Centrum momentálně evidujeme 149 recenzí.

3 Bedroom apartment in the part of the city

7,9

3 Bedroom apartment in the part of the city

Ubytování (Apartmán) 3 Bedroom apartment in the part of the city. Tento apartmán se nachází v Banské Bystrici, 10 km od Středoslovenské galerie a 12 km od lyžařského střediska Šachtičky. Ubytování 3 Bedroom apartment in the part of the city se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování 3 Bedroom apartment in the part of the city má celkové hodnocení 7,9. Pro Apartmán 3 Bedroom apartment in the part of the city momentálně evidujeme 81 recenzí.

Hotel SAD

7,8

Hotel SAD

Ubytování (Hostel) Hotel SAD. Hotel SAD se nachází 3,5 km východně od centra Banské Bystrice a snadno se k němu dostanete z rychlostní silnice R1. Ubytování Hotel SAD se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel SAD má celkové hodnocení 7,8. Pro Hostel Hotel SAD momentálně evidujeme 273 recenzí.

Hotel Národný dom

7,7

Hotel Národný dom

Ubytování (Hotel) Hotel Národný dom. Hotel Národný dom sídlí v památkově chráněné secesní budově a je to jediný hotel v Banské Bystrici, který se nachází přímo v historickém centru města vedle... Ubytování Hotel Národný dom se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Hotel Národný dom má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel Hotel Národný dom momentálně evidujeme 233 recenzí.

Ubytování ve městě Banská Bystrica

Město Banská Bystrica se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 66 hotelů a ubytování ve městě Banská Bystrica.