Hledat

Ubytování

Ubytování město Banská Bystrica

Ve městě Banská Bystrica (Slovensko) máme celkem 66 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Banská Bystrica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Banská Bystrica

Apartmány u Eda

10

Apartmány u Eda

Ubytování (Apartmán) Apartmány u Eda. Apartmány u Eda se nachází v Banské Bystrici. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány u Eda se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Terminál, self check-in 24 h

10

Apartmán Terminál, self check-in 24 h

UbytováníApartmán Terminál, self check-in 24 h. Apartmán Terminál, self-check-in 24 h se nachází v Banské Bystrici, pouhých 13 km od dřevěného kostela Hronsek zapsaného na seznamu UNESCO. Ubytování Apartmán Terminál, self check-in 24 h se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

LUX residence, A/C, VIP parking, city view

10

LUX residence, A/C, VIP parking, city view

UbytováníLUX residence, A/C, VIP parking, city view. LUX residence, A/C, VIP parking, city view nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady, asi 13 km od dřevěného kostela Hronsek zapsaného... Ubytování LUX residence, A/C, VIP parking, city view se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Slnečný 2 izbový byt 10 min. od centra mesta

10

Slnečný 2 izbový byt 10 min. od centra mesta

UbytováníSlnečný 2 izbový byt 10 min. od centra mesta. Slnečný 2 izbový byt 10 min. Od centra mesta se nachází v Banské Bystrici, 14 km od dřevěného kostela Hronsek, 21 km od Zvolenského hradu a 47 km od... Ubytování Slnečný 2 izbový byt 10 min. od centra mesta se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Banícka chalupa U felčiara

10

Banícka chalupa U felčiara

UbytováníBanícka chalupa U felčiara. Banícka chalupa U felčiara se nachází asi 29 km od Zvolenského hradu a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Banícka chalupa U felčiara se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Viki

9,9

Apartmán Viki

UbytováníApartmán Viki. Apartmán Viki se nachází v Banské Bystrici, 12 km od dřevěného kostela Hronsek zapsaného na seznamu UNESCO a 20 km od Zvolenského hradu. Ubytování Apartmán Viki se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Krásný byt s vybavením a bezplatným parkovanim .

9,9

Krásný byt s vybavením a bezplatným parkovanim .

UbytováníKrásný byt s vybavením a bezplatným parkovanim .. Krásný byt s ručním palem. Ubytování se nachází v Banské Bystrici, 25 km od Zvolenského hradu. Ubytování Krásný byt s vybavením a bezplatným parkovanim . se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Contemporary apartment with fireplace & terrace

9,8

Contemporary apartment with fireplace & terrace

Ubytování (Apartmán) Contemporary apartment with fireplace & terrace. Contemporary apartment with krbem & terrace se nachází v Banské Bystrici, 200 metrů od Středoslovenské galerie a 8 km od lyžařského areálu Šachtičky. Ubytování Contemporary apartment with fireplace & terrace se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Evelyn

9,8

Evelyn

Ubytování (Apartmán) Evelyn. Offering free WiFi and garden views, Evelyn is an accommodation set in Banská Bystrica. Ubytování Evelyn se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Evelyn má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Evelyn momentálně evidujeme 6 recenzí.

BL city apartment

9,8

BL city apartment

Ubytování (Apartmán) BL city apartment. Set in Banská Bystrica, BL city apartment offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování BL city apartment se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování BL city apartment má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán BL city apartment momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartment R&L Lazovná - city center, free private parking

9,8

Apartment R&L Lazovná - city center, free private parking

UbytováníApartment R&L Lazovná - city center, free private parking. Apartment R&L Lazovná - city center se nachází v Banské Bystrici, pouhých 14 km od dřevěného kostela Hronsek zapsaného na seznamu UNESCO. Ubytování Apartment R&L Lazovná - city center, free private parking se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

A modern Barn house in Brusno

9,8

A modern Barn house in Brusno

Ubytování (Prázdninový dům) A modern Barn house in Brusno. A modern Barn house in Brusno se nachází v Banské Bystrici a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování A modern Barn house in Brusno se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán pod Vežou 1

9,8

Apartmán pod Vežou 1

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod Vežou 1. Apartmán pod Vežou 1 se nachází asi 50 metrů od Středoslovenské galerie a nabízí terasu, kávovar a výhled do zahrady. Ubytování má balkon a výhled na... Ubytování Apartmán pod Vežou 1 se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

WE Apartment - close to the center & city view

9,8

WE Apartment - close to the center & city view

UbytováníWE Apartment - close to the center & city view. WE Apartment - close to the center & city view se nachází v Banské Bystrici, 20 km od Zvolenského hradu, 46 km od kostela sv. Ubytování WE Apartment - close to the center & city view se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

SINATRA CIGAR HOUSE

9,8

SINATRA CIGAR HOUSE

UbytováníSINATRA CIGAR HOUSE. SINATRA CIGAR HOUSE se nachází v Banské Bystrici, 15 km od dřevěného kostela Hronsek zapsaného na seznamu UNESCO a 23 km od Zvolenského hradu. Ubytování SINATRA CIGAR HOUSE se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chalupku - Luxusný 2 izbový apartmán v priamom centre s parkingom

9,8

Chalupku - Luxusný 2 izbový apartmán v priamom centre s parkingom

UbytováníChalupku - Luxusný 2 izbový apartmán v priamom centre s parkingom. Chalupku - Luxusný 2 izbový apartmán v priamom centre s parkingom se nachází v Banské Bystrici, 50 km od městského hradu Kremnica a 12 km od dřevěného... Ubytování Chalupku - Luxusný 2 izbový apartmán v priamom centre s parkingom se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán BB

9,8

Apartmán BB

Ubytování (Apartmán) Apartmán BB. Set in Banská Bystrica, Apartmán BB offers accommodation with a balcony and free WiFi. The property has garden views and is 3. Ubytování Apartmán BB se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán BB má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán BB momentálně evidujeme 12 recenzí.

Garden Apartment

9,8

Garden Apartment

UbytováníGarden Apartment. Garden Apartment se nachází v Banské Bystrici, 13 km od dřevěného kostela Hronsek, 20 km od Zvolenského hradu a 46 km od kostela sv. Kateřiny. Ubytování Garden Apartment se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartment R&L Robotnícka - 2 bathrooms, 2 bedrooms

9,8

Apartment R&L Robotnícka - 2 bathrooms, 2 bedrooms

UbytováníApartment R&L Robotnícka - 2 bathrooms, 2 bedrooms. Apartment R&L Robotnícka - 2 bathrooms se nachází v Banské Bystrici, pouhých 13 km od dřevěného kostela Hronsek zapsaného na seznamu UNESCO, a nabízí... Ubytování Apartment R&L Robotnícka - 2 bathrooms, 2 bedrooms se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán ENJOY

9,7

Apartmán ENJOY

Ubytování (Apartmán) Apartmán ENJOY. Apartmán ENJOY se nachází v Banské Bystrici, 800 metrů od Středoslovenské galerie a 7 km od lyžařského areálu Šachtičky. Ubytování Apartmán ENJOY se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Art Pension dans le Parc

9,7

Art Pension dans le Parc

Ubytování (Hotel) Art Pension dans le Parc. Rodinný Pension Art dans le Parc se nachází na klidném místě vedle městského parku, pouhých 100 metrů od historického centra města Banská Bystrica. Ubytování Art Pension dans le Parc se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Art Pension dans le Parc má celkové hodnocení 9,7. Pro Hotel Art Pension dans le Parc momentálně evidujeme 131 recenzí.

Apartmány Wolkerova Banská Bystrica

9,7

Apartmány Wolkerova Banská Bystrica

Ubytování (Apartmán) Apartmány Wolkerova Banská Bystrica. Apartmány Wolkerova Banská Bystrica se nachází asi 13 km od lyžařského rezortu Šachtičky a 4,2 km od Středoslovenské galerie. Ubytování Apartmány Wolkerova Banská Bystrica se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Deluxe

9,7

Apartmán Deluxe

Ubytování (Apartmán) Apartmán Deluxe. Apartmán Deluxe se nachází v Banské Bystrici, 6 minut chůze od Středoslovenské galerie a 7 km od ski areálu Šachtičky. Nabízí výhled na hory a Wi-Fi... Ubytování Apartmán Deluxe se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Deluxe má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Deluxe momentálně evidujeme 17 recenzí.

Dafinka

9,7

Dafinka

Ubytování (Apartmán) Dafinka. Situated in Banská Bystrica in the Banskobystrický kraj region, Dafinka features a terrace. It offers free WiFi and barbecue facilities. Ubytování Dafinka se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Dafinka má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Dafinka momentálně evidujeme 11 recenzí.

Romantické ubytovanie pre dvoch v lese

9,7

Romantické ubytovanie pre dvoch v lese

UbytováníRomantické ubytovanie pre dvoch v lese. Romantické ubytovanie pre dve lese se nachází v Banské Bystrici, 47 km od kostela sv. Kateřiny a Starého zámku. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Romantické ubytovanie pre dvoch v lese se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Bakošova príjemný 2 izbový byt v centre Banskej Bystrice, 24h checkin

9,7

Bakošova príjemný 2 izbový byt v centre Banskej Bystrice, 24h checkin

Ubytování (Apartmán) Bakošova príjemný 2 izbový byt v centre Banskej Bystrice, 24h checkin. Bakošova 2 izbový byt v centru Banské Bystrice, 24h checkin, se nachází v Banské Bystrici, 700 metrů od Středoslovenské galerie a 7 km od centra. Ubytování Bakošova príjemný 2 izbový byt v centre Banskej Bystrice, 24h checkin se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán 27, Kamzík

9,7

Apartmán 27, Kamzík

Ubytování (Apartmán) Apartmán 27, Kamzík. Apartmán 27, Kamzík se nachází v Banské Bystrici, pouhých 10 km od lyžařského areálu Šachtičky, a nabízí restauraci, bar, přímý přístup na sjezdovku a... Ubytování Apartmán 27, Kamzík se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány Vansovej nad Hronom Banská Bystrica

9,7

Apartmány Vansovej nad Hronom Banská Bystrica

Ubytování (Apartmán) Apartmány Vansovej nad Hronom Banská Bystrica. Apartmány Vansovej nad Hronom Banská Bystrica enjoys a location in Banská Bystrica, just 2.3 km from Central Slovakian Gallery and 10 km from Ski... Ubytování Apartmány Vansovej nad Hronom Banská Bystrica se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmány Vansovej nad Hronom Banská Bystrica má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Vansovej nad Hronom Banská Bystrica momentálně evidujeme 26 recenzí.

Apartmán PiccolaDuo v Banskej Bystrici

9,7

Apartmán PiccolaDuo v Banskej Bystrici

UbytováníApartmán PiccolaDuo v Banskej Bystrici. Apartmán PiccolaDuo v Banskej Bystrici se nachází v Banské Bystrici, 20 km od Zvolenského hradu, 46 km od kostela sv. Ubytování Apartmán PiccolaDuo v Banskej Bystrici se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Skackavá apartmán v centre Banskej Bystrice, 24h checkin

9,7

Skackavá apartmán v centre Banskej Bystrice, 24h checkin

Ubytování (Apartmán) Skackavá apartmán v centre Banskej Bystrice, 24h checkin. Skackavý apartmán v centru Banskej Bystrice, 24h checkin se nachází v Banské Bystrici, 500 metrů od Středoslovenské galerie a 8 km od lyžařského střediska... Ubytování Skackavá apartmán v centre Banskej Bystrice, 24h checkin se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman All-in

9,7

Apartman All-in

Ubytování (Apartmán) Apartman All-in. Apartman All-in se nachází v Banské Bystrici v Banskobystrickém kraji a má balkon a výhled na hory. Stredoslovenská galéria je vzdálená 4,3 km odtud. Ubytování Apartman All-in se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartman All-in má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman All-in momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmán Danka

9,7

Apartmán Danka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Danka. Apartmán Danka je vzdálený pouhých 15 minut chůze od centra Banské Bystrice a 17 minut chůze od Stredoslovenské galérie. Ubytování Apartmán Danka se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Danka má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Danka momentálně evidujeme 140 recenzí.

Apartmán Roosevelt

9,7

Apartmán Roosevelt

UbytováníApartmán Roosevelt. Apartmán Roosevelt se nachází v Banské Bystrici, pouhých 22 km od Zvolenského hradu a 48 km od Starého zámku. Ubytování Apartmán Roosevelt se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány nad Tajovom 2

9,7

Apartmány nad Tajovom 2

UbytováníApartmány nad Tajovom 2. Apartmány nad Tajovom 2 se nachází v Tajově a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány nad Tajovom 2 se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Amália

9,6

Apartmán Amália

Ubytování (Apartmán) Apartmán Amália. Set 2.9 km from Central Slovakian Gallery in Banská Bystrica, this apartment features free WiFi and a terrace. Ubytování Apartmán Amália se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Amália má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Amália momentálně evidujeme 84 recenzí.

Apartment Belveder with terrace

9,6

Apartment Belveder with terrace

UbytováníApartment Belveder with terrace. Apartment Belveder with terrace se nachází v Banské Bystrici, 13 km od dřevěného kostela Hronsek zapsaného na seznamu UNESCO a 20 km od Zvolenského hradu,... Ubytování Apartment Belveder with terrace se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Veľký 2i byt pri Opere v priamom centre Banskej Bystrice

9,6

Veľký 2i byt pri Opere v priamom centre Banskej Bystrice

UbytováníVeľký 2i byt pri Opere v priamom centre Banskej Bystrice. Veľký 2i byt pri Opere v priamom centru Banskej Bystrice se nachází v Banské Bystrici, 20 km od Zvolenského hradu, 46 km od kostela sv. Ubytování Veľký 2i byt pri Opere v priamom centre Banskej Bystrice se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartment Banska - City Centre & Free Parking

9,6

Apartment Banska - City Centre & Free Parking

UbytováníApartment Banska - City Centre & Free Parking. Apartment Banska - City Centre & Free Parking se nachází v Banské Bystrici, 22 km od Zvolenského hradu a 48 km od kostela sv. Ubytování Apartment Banska - City Centre & Free Parking se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

New flat with a mountain view

9,6

New flat with a mountain view

UbytováníNew flat with a mountain view. New flat with a mountain view, a property with a terrace, is located in Banská Bystrica, 49 km from Kremnica Town Castle, 11 km from wood church Hronsek... Ubytování New flat with a mountain view se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Lenkas apartment

9,6

Lenkas apartment

Ubytování (Apartmán) Lenkas apartment. Apartmán Lenkas sídlí v budově z roku 2016 ve městě Banská Bystrica, 9 km od lyžařského střediska Šachtičky. Ubytování Lenkas apartment se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Lenkas apartment má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Lenkas apartment momentálně evidujeme 77 recenzí.

Apartment in the LUX Residence

9,5

Apartment in the LUX Residence

Ubytování (Apartmán) Apartment in the LUX Residence. Apartment in the LUX Residence se nachází v Banské Bystrici, 8 km od lyžařského areálu Šachtičky, a nabízí bar a terasu. Ubytování Apartment in the LUX Residence se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

The Townhouse Luxury Suite

9,5

The Townhouse Luxury Suite

UbytováníThe Townhouse Luxury Suite. The Townhouse Luxury Suite se nachází v Banské Bystrici a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování The Townhouse Luxury Suite se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

DREAM TOWN 24h self check-in

9,5

DREAM TOWN 24h self check-in

UbytováníDREAM TOWN 24h self check-in. DREAM TOWN 24h se nachází v Banské Bystrici v Banskobystrickém kraji. Samokontrola.Nabízí terasu. Ubytování DREAM TOWN 24h self check-in se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

2 izbový byt na Sídlisku v tichej časti Banskej Bystrice neďaleko centra, 24h checkin

9,5

2 izbový byt na Sídlisku v tichej časti Banskej Bystrice neďaleko centra, 24h checkin

Ubytování (Apartmán) 2 izbový byt na Sídlisku v tichej časti Banskej Bystrice neďaleko centra, 24h checkin. Apartmán na Sísku 2 izbový části Banskej Bystric24s výhledem do zahrady se nachází v Banské Bystrici, asi 8 km od lyžařského areálu Šachtičky. Ubytování 2 izbový byt na Sídlisku v tichej časti Banskej Bystrice neďaleko centra, 24h checkin se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Rudlová Banská Bystrica

9,5

Apartmán Rudlová Banská Bystrica

UbytováníApartmán Rudlová Banská Bystrica. Apartmán Rudlová Banská Bystrica nabízí ubytování v Banské Bystrici, 16 km od dřevěného kostela Hronsek zapsaného na seznamu UNESCO a 23 km od Zvolenského... Ubytování Apartmán Rudlová Banská Bystrica se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartment Lazovná

9,5

Apartment Lazovná

Ubytování (Apartmán) Apartment Lazovná. Apartment Lazovná offers accommodation in Banská Bystrica, 1.5 km from Central Slovakian Gallery and 9 km from Ski Sachticky. Ubytování Apartment Lazovná se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Komenského - 6 min pešo na námestie

9,5

Apartmán Komenského - 6 min pešo na námestie

UbytováníApartmán Komenského - 6 min pešo na námestie. Apartmán Komenského - 6 min Banská Bystrica se nachází v Banské Bystrici, 21 km od Banského Bystrice a 47 km od kostela sv. Kateřiny. Ubytování Apartmán Komenského - 6 min pešo na námestie se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmany SLOS

9,5

Apartmany SLOS

Ubytování (Apartmány) Apartmany SLOS. Apartmány SLOS s bezplatným Wi-Fi se nachází v Banské Bystrici, 2,8 km od Středoslovenské galerie a 11 km od lyžařského areálu Šachtičky. Ubytování Apartmany SLOS se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmany SLOS má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartmany SLOS momentálně evidujeme 133 recenzí.

Apartman u Klavdie

9,5

Apartman u Klavdie

UbytováníApartman u Klavdie. Apartman u Klavdie se nachází v Banské Bystrici, 12 km od dřevěného kostela Hronsek zapsaného na seznamu UNESCO a 20 km od Zvolenského hradu. Ubytování Apartman u Klavdie se nachází ve městě Banská Bystrica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytování ve městě Banská Bystrica

Město Banská Bystrica se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 66 hotelů a ubytování ve městě Banská Bystrica.