Hledat

Ubytování

Ubytování město Dolná Lehota

Ve městě Dolná Lehota (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dolná Lehota

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dolná Lehota

Squirrel cottage

9,9

Squirrel cottage

Ubytování (Chata) Squirrel cottage. Squirrel cottage se nachází v obci Dolná Lehota, 38 k od Banské Bystrice a nabízí zahradu, terasu a přímý přístup na lyžích. Z chaty je výhled do zahrady. Ubytování Squirrel cottage se nachází ve městě Dolná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 465 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Squirrel cottage má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Squirrel cottage momentálně evidujeme 5 recenzí.

Krpáčovo, Nízke Tatry - chata na kraji lesa

Krpáčovo, Nízke Tatry - chata na kraji lesa

Ubytování (Chata) Krpáčovo, Nízke Tatry - chata na kraji lesa. With mountain views, Krpáčovo, Nízke Tatry - chata na kraji lesa is located in Dolná Lehota and has accommodation with a kitchen. Ubytování Krpáčovo, Nízke Tatry - chata na kraji lesa se nachází ve městě Dolná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Nízke Tatry - Krpáčovo

Apartmány Nízke Tatry - Krpáčovo

Ubytování (Apartmán) Apartmány Nízke Tatry - Krpáčovo. Apartmány Nízke Tatry - Krpáčovo se nachází v obci Dolná Lehota, pouhých 38 km od Banské Bystrice. Nabízí ubytování s terasou. Ubytování Apartmány Nízke Tatry - Krpáčovo se nachází ve městě Dolná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmány Nízke Tatry - Krpáčovo nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Róberto v srdci Nízkych Tatier

Apartmán Róberto v srdci Nízkych Tatier

Ubytování (Apartmán) Apartmán Róberto v srdci Nízkych Tatier. Apartmán Róberto v srdci Nízkych Tatier is located in Dolná Lehota and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartmán Róberto v srdci Nízkych Tatier se nachází ve městě Dolná Lehota (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Dolná Lehota

Město Dolná Lehota se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Dolná Lehota.