Hledat

Ubytování

Ubytování město Krpacovo

Ve městě Krpacovo (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Krpacovo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Krpacovo

Hotel Polianka

9,1

Hotel Polianka

Ubytování (Hotel) Hotel Polianka. Hotel Polianka se nachází v obci Krpáčovo, je obklopený Tatranským národním parkem a nabízí ubytování s venkovním bazénem, restaurací, barem, terasou,... Ubytování Hotel Polianka se nachází ve městě Krpacovo (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Polianka má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Polianka momentálně evidujeme 108 recenzí.

Hotel Krpáčovo

7,9

Hotel Krpáčovo

Ubytování (Hotel) Hotel Krpáčovo. Jednohvězdičkový Hotel Krpáčovo se nachází v obci Krpáčovo a nabízí tenisový kurt, fitness centrum a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Hotel Krpáčovo se nachází ve městě Krpacovo (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Krpáčovo

Chata Krpáčovo

Ubytování (Chata) Chata Krpáčovo. Chata Krpáčovo is set in Krpacovo and offers water sports facilities and a terrace. This property offers access to a balcony. Ubytování Chata Krpáčovo se nachází ve městě Krpacovo (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Chata Chata Krpáčovo nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Krpacovo

Město Krpacovo se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Krpacovo.