Hledat

Ubytování

Ubytování město Dudince

Ve městě Dudince (Slovensko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dudince

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dudince

Synergy House

9,9

Synergy House

Ubytování (Bed and breakfast) Synergy House. Set in Dudince, Synergy House offers free WiFi, and guests can enjoy a garden, a fitness centre and a shared lounge. Ubytování Synergy House se nachází ve městě Dudince (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Synergy House má celkové hodnocení 9,9. Pro Bed and breakfast Synergy House momentálně evidujeme 11 recenzí.

Villa Dudinka

9,9

Villa Dudinka

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Dudinka. Tento prázdninový dům se nachází v obci Dudince a jeho součástí je terasa. Za příznivého počasí lze grilovat na zahradě. Ubytování Villa Dudinka se nachází ve městě Dudince (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Villa Dudinka má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Villa Dudinka momentálně evidujeme 9 recenzí.

Penzion Fortuna Dudince

9,1

Penzion Fortuna Dudince

Ubytování (Penzion) Penzion Fortuna Dudince. Penzion Fortuna Dudince se nachází na klidném místě, 1,5 km od lázní Dudince. Nabízí venkovní bazén a hřiště s trampolínou a sítí na badminton. Ubytování Penzion Fortuna Dudince se nachází ve městě Dudince (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Fortuna Dudince má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Fortuna Dudince momentálně evidujeme 79 recenzí.

Eko Penzion Leo

8

Eko Penzion Leo

Ubytování (Penzion – hostinec) Eko Penzion Leo. Eko Penzion Leo stojí v Dudincích, pouhých 350 metrů od termálního parku. Ubytování Eko Penzion Leo se nachází ve městě Dudince (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Eko Penzion Leo má celkové hodnocení 8. Pro Penzion – hostinec Eko Penzion Leo momentálně evidujeme 156 recenzí.

Holiday home Bakchus Dudince

Holiday home Bakchus Dudince

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Bakchus Dudince. Prázdninový dům Holiday home Dudince se nachází v obci Dudince v Banskobystrickém kraji a může se pochlubit balkonem a výhledem do zahrady a na hory. Ubytování Holiday home Bakchus Dudince se nachází ve městě Dudince (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Bakchus Dudince nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Prijemne rodinne ubytovanie

Prijemne rodinne ubytovanie

Ubytování (Venkovský dům) Prijemne rodinne ubytovanie. Situated in Dudince, Prijemne rodinne ubytovanie offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden and a terrace. Ubytování Prijemne rodinne ubytovanie se nachází ve městě Dudince (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Venkovský dům Prijemne rodinne ubytovanie nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Dudince

Město Dudince se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Dudince.